Lazer Epilasyon lazerden sonra görünen kıl kökleri yardım lütfen!!!

leylek82

çok zor bazen....
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
5.647
22
41
kızlar benim sorum şu yaklaşık 1 ay önce lazer yaptırdım bacaklarıma ama şu kıl kökleri ne zaman geçicek çok sinir bozucu siyah siyah yaÇok üzgünüm çoook

slm cnm bende yuzume yaptırdım benımde öle oldu eger lazerın ustundn 1 hafta gectıyse kese yap cnm bı kac seans sonra gıdıyoo onlar merak etm

aaaa pardon cnm 1 ay olmuss guzell bır kese yappp bacaklarına korkma bısey olmaz ben 1 yıldırr yaptırıyorum

canım faydası olur mu yani çok kötü ya bi de bacak ya çok belirgin koltukaltım çabucak dökülmüştü halbuki

cnm bacak cok gec dökuluyo zaten ama bı kese yı dene emınım faydası olcak benım koolarım öle olmustu keseden sonra duzeldıı
bıde 3 4 seans sonra kendıglınden yok oluyo

kabak lifi kullanın banyoda,çok güzel temizliyor hemen olmasa da,üzerine de bebe yağı sürerseniz kıl kökleri çabucak kayboluyor,en azından bende.tavsiye ederim.

kabak lifim var dün kese yaptım bayağı pek faydası olmadı ya
kabak lifi kullanın banyoda,çok güzel temizliyor hemen olmasa da,üzerine de bebe yağı sürerseniz kıl kökleri çabucak kayboluyor,en azından bende.tavsiye ederim.

bir kullanımda etki etmesini bekleme ,bir kaç defa üşenmeden dairesel hareketlerle banyoda kullan sabunu sürüp ,işe yarar bence.

Canım bacaktaki kıllar çok geç dökülüyo sürtünme olmadığı için bende bir ayı geçiyo yaptıralı döküldü bayagısı ama siyah yanmış kıllar war onlar batık gibi dökülemiyo birtürlü çok sinir kese yapıyorum artık ölü deri felanda kalmadı nemlendirici bebe yağı kullanıyorum ama yok hala duruyo zamanla dökülecek heralde
sen kese yap we nemlendirici weya bebe yağı sür canım sewgileropuyorumnanaktan

arkadaŞlar lÜtfen lazerden uzak durun! TÜm vÜcuduma lazer yaptırdım fakat kattıyen faydasını gÖrmedım .

ben de gördüm faydasını lazer tipin iyi değildir canım
koltukaltım bitti mesela

:
kabak lifim var dün kese yaptım bayağı pek faydası olmadı ya

kormayın arkadaşlar o siyah siyah görünen kıl kökleri geçiyo ama zamanla tabi 3.seansatan snra falan tamamen kayboluyo bnde bacaklarıma yaptırıyorum baya azaldı benimkiler kıl kökleride görünmüyo artık:1rolleyes:

nasıl yafisfisfis
bende dudak üstüme yaptıracam jilet vurdum 1 kere sertleşşin diye.çarsamba gunu ilk seansım var.
benım hakikaten cok kötü alsam bile batık oluyor siyah görünüyor. lazer yapılır yapılmaz tüyler dökülmüyor mu iple alındığı gibi vs değil mi yani?kıl kökleri görünmeye devam edecekse ben niye yaptırayım kı o zaman bosuna.sımdi jiletten sert ve belirgin uç verdiler daha tam çıkmadılar ama dışarıya çıkmaya utanıyorum yani bu halde dershaneye gitmeyecem mesela çarşambaya kadarfisfisfis

cnm ilk iki seasnta öyle oluyor sonra geçiyor..ben 4 ç seansıma gitcem cuma günüü çıktı şimdiii tüylerimmm öncede kıl diyodum şimdi tüyy:)3.sesnta baris belirgin şekilde sonuc elde ediyorsun..ilk seasnlarda biras sabır gerekio:)

cnm ilk iki seasnta öyle oluyor sonra geçiyor..ben 4 ç seansıma gitcem cuma günüü çıktı şimdiii tüylerimmm öncede kıl diyodum şimdi tüyy:)3.sesnta baris belirgin şekilde sonuc elde ediyorsun..ilk seasnlarda biras sabır gerekio:)

bu kötü oldu işte ben direk dökülecek oracıkta sanıyordum.kaç zaman alıyor peki dökülmesi?
bir de seansa gittiğimiz zaman illaki çıkmış olması mı gerekiyor.jiletlenmiş olursa bir sakıncası olur mu?
çok soru sordum galiba:kedi:

bu kötü oldu işte ben direk dökülecek oracıkta sanıyordum.kaç zaman alıyor peki dökülmesi?
bir de seansa gittiğimiz zaman illaki çıkmış olması mı gerekiyor.jiletlenmiş olursa bir sakıncası olur mu?
çok soru sordum galiba:kedi:

canım ilk seansta o siyah noktacıklar daha belirgin oluyor diğer seanslarda belli bile olmuyor..ben kese yapmaya bilegerek görmüyorum artık..zaten azldığı için az siyahlıklar oluyor onlarıda tırnaklıyorum :KK70:

X