Dudak üstü - Ağda bantı

MissChoco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
13
0
Kızlar ben dudak üstü için şu ağda bantlarından kullanmaya başladım ama almıyor bunlar :1no2: Ben mi yapamıyorum acaba yapan arkadaşlar varsa yazabilr mi kafamçokkarıştı

bende kulanmıştım ama aynen almadı tam birde iz kalan arkadaşlar duydum o yüzden ipi tek geçerim hem rahat hem daha pratik ve her yerde ip bulmak kolayzemuszemus

Evet canım bende de iz kalmıştı. Bir kez denedim ve mahvolmuştu yüzüm.. Doktora gittim bir sürü kızdı bana, egzama olmuştu dudak kenarlarım.. şimdi de en ufak bir şeyde yeniliyor kendini egzama.. Tavsiye etmem kimseye..

şekerlide olsa-sirde olsa favoride olsa-bıyıkda olsa yüze ağda kullanılması çok yanlış!
yüzdeki kaslar çok yumuşak hatta yok denilebilecek kadar az zaten önce yüz buruşur sarkmalar olur yapılan ağda da buna yardımcı olur kesinlikle ip kullanılmasını tavsiye ederim
ağda bantlarını bacak için kullanıyorum ve çok rahat ama yüz için olanlardan tanıdıklarım pek memnun değil

Son düzenleme:
Uzun olduğu zaman alıyo sadece.ılk kullandığımda çok memnun kalmıştım ama daha sonra hem almadı hemde birsürü sivilce çıktı hassaslaştı o bölge çok kötü oldu.Bence yol yakınken bırak daha fazla yıpratmasın

Valla ben kullanıyorum kökünden carttt diye kopuyorlarr çok memnunun o benım olmazsa olmazım:icecream:

Canım,

dudak üstü ağda bantları gerçekten işe yaramıyor. Verdiğimiz paraya yazık. Ben de kullandım üstüne bir de dudak bölgemde leke bıraktı.

ağda bantı iyi değil, iple ben alamıyorum her hafta kuaföre gidecek zamanım yok evde bıyıklarımı nasıl alıcam ben ya???

canım bende önceden ağda bantlarından kullanıyordum ama çok iyi değiller gerçekten yada ben yapamıyordum, ama kuaföre her gittiğimde ısıtılmış sir ağdayla yaptırıyorum ve 3 kere kuaföre yaptırdım artık çıkmamaya başladı herkese tavsiye ederim.

o ağda bantları yüzünden benim dudağımın üstünde leke oluştu. yaz ayında kullanmıştım ve güneşle birleşince leke yaptı. 2 yazdır çekiyorum o lekelerden.. mafoldumben

ben hep öyle alıyorum şükür bir sorunum çıkmadı sirdi benimki alımle güzel ısıtyorum sağ sol we orta olmak üzere 3 kısmla alıyorum wede süper alıyor temızleme mendılıyle sılıyorum hafıften gulsuyu suuruyorum sıwılce olmuyoır

ilk aldıgımda dusagımın ustu sılıkon gıbı oluyor :KK70: komedı 3 dk ya klamaz gecıyor amaa

Dudak üstü ağda bantlarından ben de memnun kalmadım. Hem pahalı hem de bir işe yaramıyor. Sivilceler ve kızarıklık oluştu.

En iyisi iple ya da kuaföre gidip sir ağdayla aldırmak.

X