uçakla seyahat sakıncalımı

hiram06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
897
1
kızlar şuan tüp bebekle 4 haftalık gebeyim uçakla dönücem ankaradan 17. günümde sizce bi sakıncası olurmu binen varmı içinizde

valla canım genelde yurtdışından gelip burda tüp bebek yaptıranlar transferden sonradauçağa biniyolar.. istersen sen bunu dr una sor ...

valla canaım ben de tüp bebek sonrası uçağa bindim ama durumum da çok parlak değil :) bişe diyemiycem ama bana sakıncalı demediler..

CANIM SANA EN ıYı CEVABI DOKTORUN VERıR.AMA DAHA ÖNCEDEN BıNMEDıYSEN VE KORKUYORSAN UÇAKTAN BıNME DERıM.BıRDE BURADA OKUMUŞTUM HAMıLELEıĞıN ıLK 3 AYINDA UÇAĞA BıNMEK SAKINCALIDIR DıYORDU.inşallah Allahım sağlıcakla kucağına almak nasip etsin canım

aaa yazmayı unuttum bende transferden 3 gün sonra uçağa bincem demiştim doktoruma bişey olmaz demişti.ama ben o kadar çok korkmuştumki....negatifti sonucumm : (

ben de 5 haftalık hamileyim salı günü uçağa bineceğim dr a sordum eğer düşük tehliken yoksa binebilirsin dedi.

bende bindim birsey olmadi.... Doktor transferin ertesi gunu bile binebilirsin demisti bana..

doktorlar farklı şeyler söylüyo..benim dr umda kalp atışı duyulana kadar tavsiye etmem dedi..düşük tehlikesi yoktu. nedenini sormadık -o da açıklamadı ama öyle deyince yolculuk planımı iptal ettim

bende 8. haftada antalyaya gittim sorun olmadı :lepi:
doktorum gıdebılırsın demıstı

X