Doğuma Hazırlık Çin Takvimine Göre Cinsiyet Belirleme ( % 90 doğru)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bizsizegeldikbitlendik

Defne'nin anasııııı :))
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
2.114
14
Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin'de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.
PEK çok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin olmak için 'Çin Takvimi' ve halk inanışlarına da başvuruyor. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 90 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin'de 700 yıldır kullanılıyor.

21 yaşında kız çocuk olasılığı fazla
TAKVİME göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
sana %100 katılıorumm canımm banada kız cıktı takvimde ama oğluşum olcakk arkadasımada erkek cıktı kızı olcakk hadi bakalımm hodri meydan zemuszemus

küçük kıızımda erkek çıkıyo 23.yaşım mart hamile kaldığım dönem bakın erkek. çıkıyo.:umursamaz:
şimdi yine hamileyim.
30 yaşım yine mart ayı takvime göre kız dr. erkek dedi...ultrasonda.:lepi:

kafamçokkarıştı Allah herkese hayırlı sağlıklı evlat versin cinsiyet önemli değil muhabbet bizimkisi yanlış çıktığını duyunca sevindim:) çünkü ben ister istemez bakıyodum takvime, hamile kalacağım ayı düşünüyodum :) ama artık bakmıcam

X