Saç Rengi ve Saç Boyama palette bronz kahve ve açıcı

gxuxbxuxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
409
0
kızlar palettenin bronz kahvesine boyayacağım saçlarımı.şuan saçım kızıl ve kestanenin akmış hali.şimdi bu rengin oturması için saçımı açıcıyla açsam sonrada bronz kahve yapsam nasıl olur.açmadan yapsam nasıl olur.boyalı yerler tutarmı acil. yardım.alkisalkisalkis

Açmadan yaparsan saçında pek bi değişiklik olmaz canım ben defalarca boyadım saçımı bu renge ve bayaa açıkken boyadım.Tam rengi elde etmek istiosan 40 45 dakka fln bekletmemeni öneririm çünkü koyu oluyo bekletince.Ama bikaç yıkamada akıo istersen bekletebilirsin de.Ama mutlaka rengini açıp boya derim

şimdi rengi açınca turuncu gibi filan oluyor diyorlar ya.ondan sonra bu renk yapınca tuhaf bişeyler çıkarmı acaba.hadi arkadaşlar yaaa.

boyamaya razıyım.kızıldan sıkıldım artık.kutunun üstündeki renk hoşuma gitti.güzel olurs a boyarım sürekli.ama işte saçı açıptamı boyasam açmadan mı boyasam onda kararsızım.senin taban rengin neydi.

benim taban rengim kumral dı canım hoş bi bronzluk olmuştu yani güzeldi... belki şimdi yine onu yaparım, ama bir ay sonra dipler koyu çıkınca boyalı kısımlar acayip oluyo çok akıyo.. tekrar boyucaksan eğer çok güzel bi renk bence kesin yap. ama açmanı çok tavsiye edemicem çünkü şimdi açsan bile dipleri çıkınca tekrar tekrar açman gerekecek diplerden. uzun ve zor bir işlem olur bence hem her seferinde aynı tonu tutturamayabilirsin. Ama yinede bu sadece benim önerim... boya her saça farklı etki ediyo, belki seninkine ilk seferde çok tutmayadabilir, benimkine rengi tutmuştu ama...

Bu arada kızılı açacağın renk küllü bi renk olsun küllü sarı mesela.Tuhaf bi renk çıkmaz şuanki rengin üstüne boyarsan mevcut rengi koyulaştırır sadece istediğin rengi elde edemezsin.Bence küllü açık sarı ya da küllü sarıya boyayıp üzerine bronz kahveyi yap

cnm bugün bende aynı renge boyadım.. parlak kahve gibi oldu...Durdukça açılcak ama seninkide açılır die düşünüyorum...

X