arkadaşlar lütven yardım test ikinci çizgi silik çıktı sonrakı yaptıgım negatif

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
:uhm:arkadaşlar benim adet tarıhım 15 temmuzdu ve ben adet olmadım adetımı 3 geçti idrar testi yaptım ikinci çizgi silikte olsa çıktı ben emın olamadım ve ertesı gun sabah yenıden yaptım oda negatif çıktı ben şimdi hamılemıyım degılmıyım bugun oldu ve halen adette olmadım böyle bir durum yaşamış olan varmı aranızda ve sonuç ne oldu ben çok şaşkınım lütveennnnnnn yardımmmmm:a015:

Bence gene evde idrar testi yap olmadı yarın kan testi yaptırırsın bence en sağlıklısı sağlam oluyor sonucu çünkü helede adetin gecikmişse..a.s.

valla senin yerinde olsam başka bir marka test alırım 4 saat bekleyerek tekrar yaparım
yada direk kan da baktırırm

kızlar yarın sabah tekrar test yapacam varsada yoksada çarşamba doktora gidecem eger adet olursam gitmem hakkımda hayırlısı olsun diyorum ama hiçmi benım gıbı bır durum yaşayan olmadı yaaa.......

inşallah hamılesındır tugbacım ama herseyın hayırlısın dıle allahdan bılıyosunki her serdede vardır bı hayır bende 6 senedır bebek ısteyenlerdenım ve meslegım anaokulu ogretmenı cocukları severken hep annem dıye sevıyorum coook zorrrrrrrrr..:1no2:benımde bugun 11 gunum adetım gecıkelı ve ılk defa bu kadar gecıktı bır hafta sonra kan testı yaptırdım negatıf cıktı ama hala hastalanmadım acaba hamılemıyım dıye dusunmuyor degılım cunkı cok yorgunluk uyku halı ve akıntım oluyor allahım isteyen herkese versınnn

umarım hamilesindir Tuğbacım.umarım bende.çünkü benimde 15 inde adet günümdü ama olmadı ctesi test yaptım ama sabah idrarıyla,2. çizgi çok silik olmasada silik çıktı.bende çşamba yani bugün doktora gidiyorum .bakalım son sözü doktor söyleyecek.haberlerini beklicem.bende doktor dönüşü sonucu yazarım.umarım meleklerimiz sağlıklı bi şekilde bizimledir ve bizimle kalırlar...

umarım hamilesindir Tuğbacım.umarım bende.çünkü benimde 15 inde adet günümdü ama olmadı ctesi test yaptım ama sabah idrarıyla,2. çizgi çok silik olmasada silik çıktı.bende çşamba yani bugün doktora gidiyorum .bakalım son sözü doktor söyleyecek.haberlerini beklicem.bende doktor dönüşü sonucu yazarım.umarım meleklerimiz sağlıklı bi şekilde bizimledir ve bizimle kalırlar...

inş.hamılesındır canım haberini beklıyorum hemen yaz bende cumaya randevu aldım adet olmassam o gune kadar gidecem herşey çıkacak ortaya neden adetımın geçiktigi hakkımızda hayırlısı olsun canım ............

inş.hamılesındır canım haberini beklıyorum hemen yaz bende cumaya randevu aldım adet olmassam o gune kadar gidecem herşey çıkacak ortaya neden adetımın geçiktigi hakkımızda hayırlısı olsun canım ............
cnm bugün öğrendim Allah a şükür hamileyim :)) eve biraz geç geldim,ancak yazabildim.darısı başına(tabi isteyen herkesin.4hafta 5 günlükmüş ama sadece keseyi gördü 15 gün sonraya yine çağırdı.belirtilerim arasında: göğüslerim çok şişmişti adet önceside olurdu ama bu sefer uçları fazla acıyordu,gaz sorunum oldu,idrarım benim normalde su gibiydi(fazla su içtiğim için herhalde) şimdi sarıya döndü,hafifte koku ve tortu vardı, üşengeçlik başladı ve uyuma isteği sürekli,kokulara hassaslık.sabahları özellikle iştahsızlık.bulantı olmadı ama kahvaltı etmeyi hiç istemiyorum.ama yemek zorundaymışız şimdi.birazda akıntı var tabi.umarım sende de vardır bunlar (ama herkeste farklı olabiliyormuş) yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.bende haberini beklicem.Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu yaşamayı....

dua etmezmiyim.çok teşekkür ederim yeşşo.tuğbacım haberini bekliyorum.haftasonu tatile gidiyorum ama ptesi en geç haberini (inşallah müjdeli olur) okurum.görüşürüz...

dua etmezmiyim.çok teşekkür ederim yeşşo.tuğbacım haberini bekliyorum.haftasonu tatile gidiyorum ama ptesi en geç haberini (inşallah müjdeli olur) okurum.görüşürüz...

canım ben adet oldum tam 1 hafta geçmişken oldum ama hiç üzülmedım demekkı bu ay hamıle kalmam hayırlı degılmiş rabbım hayırlısını nasip etsin inş. senınde gözün aydın canım rabbım tamamına erdirsin.................

cnm olsun seninde dediğin gibi hayırlısı böyleymiş.üzülmemen güzel.stres te adeti geciktirir.emin ol kafana hiç takmadığın anda sende sahip olacaksın.güzel haberlerini duymak ümidiyle kendine iyi bak görüşürüz...

X