Dostinex kullananlar yardım lütfen...

eflatunbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
143
1
sevgili arkadaşlar dostinex i haftada 2 gün alarak kullanıyorum dr. sormayı unutmuşum kullanım günü adet günlerinize denk geldiğinde ilacı alıyormusunuz yoksa adet sonrasımı kullanmaya devam ediyorsunuz bilgi verirmisiniz ..opuyorumnanaktan

bende dostınex kullanıyorum 3 ay kullanmam gerektini söyledi doktorum p.tesi ve persembe günleri yarım alıyorum. adet dönemiyle ilgili bişey söylemedi banada önemli bişey olsaydı söylerdi heralde kullan yada kullanma diye opuyorumnanaktan

bende dostınex kullanıyorum 3 ay kullanmam gerektini söyledi doktorum p.tesi ve persembe günleri yarım alıyorum. adet dönemiyle ilgili bişey söylemedi banada önemli bişey olsaydı söylerdi heralde kullan yada kullanma diye opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım yanıtladığın için benimkide hiçbirşey belirtmedi .benim prolaktinim 98 çıktı p.tesi ve perşembe 1 adet kullanıyorum seninki kaç çıktı birde nedeninini araştırdımı bende hipofiz bezinde 3 mm mikro adenom tespit ettiler ve sebep gösterdiler

bende üç ay boyunca haftada iki defa alıyordum pazartesi ve perşembe günleri..adet dönemindede alınıyor...benim prolaktinim 32 lere çıkmıştı..

benim de kullanmam gerekiyo ama daha tek bir kere içtim çok rahatsızlandım ben de yaz sonuna bıraktım şu anda evimde de değilim tailim razil olmasın diye inşallah 20 gün sonra başlıcam çok yüksek değil zaten 26 çıktı düşeceğine inancım sonsuz:kedi:eek:puyorumnanaktan

teşekkür ederim canım yanıtladığın için benimkide hiçbirşey belirtmedi .benim prolaktinim 98 çıktı p.tesi ve perşembe 1 adet kullanıyorum seninki kaç çıktı birde nedeninini araştırdımı bende hipofiz bezinde 3 mm mikro adenom tespit ettiler ve sebep gösterdiler

canım benim 33,71 çıktı ben yarım alıyorum dostınex i adetimin 5.günü klomene baslıycam adetin 2,günü ultrasona giricem o zaman netleşir inş. bana sebebi hakkında bişiy söylemedi sorucam bunu tşk ederim sebebini sormak hiç aklıma gelmemişti

Selam kızlar bende dostinex kullanmaya başladım bu ikinci haftam ben haftada 1 tablet içiyorum değerim en son 69 çıkmıştı ilacı kullanırken hamile kalabilirsin dedi ozamanda ilacı kesicez dedi. Ama benim bir haftadır süren bir baş dönmem var bulantı ve kusmam var bu kadarı normal mi sizce

Canım geçmiş olsun. dostinexi bende kullandım. Benim prolaktin 33tü. Doktor adetle ilgili bir şey demedi. Ben adetliykende kullandım. Ve iyileştim prolaktinim düştü artık kullanmıyorum..

X