Az Di Sal Merkezinde Di yaptrr msnz?

P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pippi_langstrumpf
Arkadaşlar üniv hastanesinde randevu almak istedim fakat 1 ay sonraya tamda ramazana randevu verdiler. Vazgeçtim. Şimdi de ağız ve diş sağlığı merkezini düşünüyorum ama bildiğim kadarıyla ordaki doktorlar yeni ve tecrübesiz, Kullandıkları malzemelerde daha alt kalite..Yani bi özelin yerini tutamaz. Ama çoğu özelde varki onlarda gerçekten fiyasko.. Ne yapayım? ağız ve diş s. merkezine gideyim mi? Siz gittinizmi nasıl?
Yaptıracağım işlem: Diş laminası (porselen yaprakçık) yani yapablirlermi? bilmiyom yaa :KK43:

1 ay sonraya verdilerse yine iyi şanslısın... bekleyebiliyosan bekle yoksa ii bi hekim bul yaptır derim vardır mutlaka ama üniversitelrede bu işi uzmanlar yapaıyo onlar kadar ii olurlarmı bilemm ben diş hekimliği öğrencisiyim açıkcası cerrahi,ortodonti ve protez için notmal bi diş hekimi tercih etmem bu konular için uzmanlık gerekli...

ağız diş sağlığı merkezi 6 ay sonraya gün veriyor gidenlerden duydum. üniv hastanesine git daha iyi. diş hekimliği fakülteleri her zaman daha iyidir.

ben agız ve diş sağlığı merkezine gittim.gitmez olaydım. bi özensizlik.aletler steril miydi bilmiorum ama ben kan lekeleri gördüm..sordugumda da onlar çıkmayan lekeler vs yalanlar.benm tavsiyem istanbuldaysan yeditepe universitesiniin diş kliniği war balmumcuda.

Büyük konuşmuş olmak istemem ama asla ağız diş sağlığında diş falan yaptırmam.Devlet memuru olunca ilk oraya sevk etmişlerdi.Ama içerisi korkunçtu.Bir sürü insan, özensiz işlemler.Müdahale odaları aynen bir koğuş gibiydi, 4-5 muayene masası bir arada.Kimisinin dişi çekiliyor, kimisinin dolgu, kimisinin muayene.Kapı sonuna kadar açık, dışardan seyretlemelik sanki.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıResmen mezbahalık gibi gelmişti bana. Kendimi dışarı dar atmıştım vallahi. Daha sonra kıydım parama, özelde yaptırdım dişimi.

ben geçen hafta antalya dş sağlık merkezine gittim
temizliği ve hastalarıyla ilğilenilmesi gayet güzeldi ve steril aletlerrle işlem yapıyorlardı çok memnun kaldımm
kullanılan her alet steril paketlerden özel çıkarılıyordu bir kaç özel muayenesine gittim ama beğenmediği için muayane olmadan çıkmıştımm burayı çok beğendim gayet temiz ve özenliydilerr
artık çocuklarımın kotrollerinide burada yaptırmaya karar verdik bence bulunduğunuz yerde ki merkezi bir ziyaret edip ortamı imceleyin sonra karar verin bence çünkü her yer aynı olmuyor

üniversitelerde yaptırma özel hastaneler var şimdi orda yatır

Arkadaşlar üniv hastanesinde randevu almak istedim fakat 1 ay sonraya tamda ramazana randevu verdiler. Vazgeçtim. Şimdi de ağız ve diş sağlığı merkezini düşünüyorum ama bildiğim kadarıyla ordaki doktorlar yeni ve tecrübesiz, Kullandıkları malzemelerde daha alt kalite..Yani bi özelin yerini tutamaz. Ama çoğu özelde varki onlarda gerçekten fiyasko.. Ne yapayım? ağız ve diş s. merkezine gideyim mi? Siz gittinizmi nasıl?
Yaptıracağım işlem: Diş laminası (porselen yaprakçık) yani yapablirlermi? bilmiyom yaa :KK43:

X