Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston küllü kumral ve açık küllü kumralını karıştıranlar var mı?

melodi8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
224
0
kızlar koleston küllü kumral ve açık küllü kumralını karıştıranınız var mı?sonuç nasıl?

ben yapmıstım ama acık küllü azıcık koydum.ıstedıgım renk olmustu.yanı şöle tarıf edeyım güneşte acılmıs kumral sac gıbı oluyor ve dogal duruyo

ben yapmıstım ama acık küllü azıcık koydum.ıstedıgım renk olmustu.yanı şöle tarıf edeyım güneşte acılmıs kumral sac gıbı oluyor ve dogal duruyo

vieenrose

canıım peki boyadığında saçın ne renkti, boya var mıydı?

Benim şimdi fındık kabuğu (resimde görüldüğü gibi ama güneşte daha açık durmuş) ve dipler çıktı..sence bu rengin üstüne iki boyayı karıştırsam tutar mı?
Kendi saç rengim de küllü koyu kumralmış kuaförün dediğine göre..

Eklentiler

• $11072009(023) - Kopya.jpg
    $11072009(023) - Kopya.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 391
Son düzenleme:
vieenrose

canıım peki boyadığında saçın ne renkti, boya var mıydı?

Benim şimdi fındık kabuğu (resimde görüldüğü gibi ama güneşte daha açık durmuş) ve dipler çıktı..sence bu rengin üstüne iki boyayı karıştırsam tutar mı?
Kendi saç rengim de küllü koyu kumralmış kuaförün dediğine göre..

küllü açık kumralı 2 kutu kullanırsan sanırım istediğin gibi olur ama renk yıkadıkça zamanla oturuyor güzelleşiyor.

2 ay önce karışrıp boyadım gayet güzel açık bir renk oldu ben açık küllü kumraldan daha fazla katmıştım daha açık renk istedğim için

selam bu siteye az önce üye oldum size bi sorum olucak kızlar.şu anda benim saçımın kökleri kızıl turuncu arası bişey ve uçlara duğru gittikçe koyulaşıyor. anlayacağınız korkunç bişey oldu.saçımı düzeltmek ve aşağıdaki resimdeki gibi olmasını istiyorum sizce ne yapmalıyım Eki Görüntüle 50919

Son düzenleme:
kızlar koleston küllü kumral ve açık küllü kumralını karıştıranınız var mı?sonuç nasıl?

kuzenim kuaföre bu 2 rengi karıştırıp boyattı süper doğal olmuş kendi saç rengide kumraldı gerçi açıktı yane uçlarada sarı balyaj attırmış acayip havalı bi hatun olmuş bende özenip aynısından yaptım ama ben açık küllü kumralla açık küllü sarıyı karıştırdım cnm uçlarada kuaföre gidip balyaj attırdım sarı

bilmiyorumkismile
kuzenim kuaföre bu 2 rengi karıştırıp boyattı süper doğal olmuş kendi saç rengide kumraldı gerçi açıktı yane uçlarada sarı balyaj attırmış acayip havalı bi hatun olmuş bende özenip aynısından yaptım ama ben açık küllü kumralla açık küllü sarıyı karıştırdım cnm uçlarada kuaföre gidip balyaj attırdım sarı

seninkide o kadar havalı oldumu öyleyse bende yaptıraım :KK70:

vallahi bence oldu ama zevkler tartışılmaz cnm bak fotomun olduğu linki gönderiorm sana böle oldu işte

gönderemedim galiba ama kolleston 8.1açık küllü kumralla 11.1açık küllü sarı karıştıranlar başlığını açarsan resim koymuştum oraya görebilirsin saçımı cnm

Benim saclarim küllü kumral boya kutusunun üzerindeki renk:

Ama biliyorsunuz kolestonlar kutudaki renkten daha koyu cikiyor. Ben kutudaki rengi elde etmek icin acik küllü kumraldan ne kadar katmaliyim küllü kumrala?

bende küllü sarı ile normal kumralı karıştırırsak güzel bi renk olur bencee! ne mat ne parlak ve doğal!

canım bende kuzeninin tonundan istiyorum ama benim saç rengim http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...-evde-boyuyaccagim-yardima-ihtiyacim-var.html
bu linkte sence tutarmı??

kızlarr... saçlarımı birçok renge boyadım ve sininde fikirlerinizi almak içinde bir çok konu açtım... saçımı en son doğal kahveye boyattım 3 ay önce ve bakım uyguladım.. şuan güneşten saç uçlarımın rengi açıldı ve dibim 3 cm geldi kendi rengim kumral.. fotoları ekliyorum.. ilk boyattığım üzerinde beyaz olan.. son hali pembeli... $Başlıksız-1.jpg $Başlıksız-2.jpg şimdi ise küllü kumralla açık küllü kumralı karıştırıp boyarsam eğer doğal bir renk elde edebilirmiyim.. benim istediğim renk kavak yellerindeki minenin saç rengi tarzında... zemin rengini bu şekilde yapıp uçlarına balyaj yaptırsam istediğim renk tutar mı?? bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürlerr...

kızlar.... yardım etmek isteyen kimse yokk muu:KK43:( renk tutar mı yoksa boyamamalımıyım:KK43:( lütfenn yorum yapınn...

kızlarr... saçlarımı birçok renge boyadım ve sininde fikirlerinizi almak içinde bir çok konu açtım... saçımı en son doğal kahveye boyattım 3 ay önce ve bakım uyguladım.. şuan güneşten saç uçlarımın rengi açıldı ve dibim 3 cm geldi kendi rengim kumral.. fotoları ekliyorum.. ilk boyattığım üzerinde beyaz olan.. son hali pembeli...Eki Görüntüle 249662 Eki Görüntüle 249663 şimdi ise küllü kumralla açık küllü kumralı karıştırıp boyarsam eğer doğal bir renk elde edebilirmiyim.. benim istediğim renk kavak yellerindeki minenin saç rengi tarzında... zemin rengini bu şekilde yapıp uçlarına balyaj yaptırsam istediğim renk tutar mı?? bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürlerr...

Saçlarının son hali biraz koyu ancak birkaç boyamada istediğin gibi olur... küllü kumral değilde açık küllü kumral denemelisin bence çünkü küllü kumral koyu oluyor...

X