2010 daki KPSS ye Lise mezunlar girecek mi?Bavurular ne zaman balyor?

NUR25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
120
0
2010 daki kpss ye lise mezunları gırecekmi? başvuruları ne zaman başlar?

arkadaşlar çok düsünüyorum acaba kazanabilirmiyim bende ki problem matemetik hiç anlamıyorum öyle düşünüyorum tarih cografya türkçe anayasa full yapsam matematik hiç dokunmasam nasıl olur

evet canım 2010 daki kpss ye lise mezunları da girecek. bence biraz matemetiğe de çalış çünkü diğerlerinden full çıkaramayabilirsin şansa bırakma bence. 10 tane falan yapacak kadar çalış en azından. belli konular var her sene çıkar onlara çalış bence.

evet cnm lise mezunları girecek 2010 da başvurular sınavdan bi kaç ay önce başlar sanırım.
matematik çok önemli bu sınavda muhakkak yapman gerekli diye düşünüyorum benCADIARZU

ne yazıkki mat. yapman lazım diğerlerinden full çıkarmak güç hadi full çıkadrdın diyelim yinede yeterli olmaz

çok teşekkür ederim ilginize acaba çalışmaya nerden başlasam

ben de gireceğim nasipse 2010 kpss ye..yardımcı kitap alıp şimdiden planlı bir şekilde çalışmak lazım..tarihi henüz açıklanmamış..
kolay gelsin sınava gireceklere..ALLAH yar ve yardımcımız olsun..AMİN..

çok teşekkür ederim ilginize acaba çalışmaya nerden başlasam

geçen sene sınav eylülde olmuşdu 2010 da sanırım eylülde olur...başvurular martdan sonra başlar...
çalışmayı çok planlı yapmanızlazım...dersler matematik,türkçe,tarih ve coğrafya
ve de genel kültür dür....bunların konularını çalışıp pratik yapmak için bol bol soru çözmelisiniz...genel kültür içinde kitap ve gazeleri haberleri takip edin sürekli güncel olayları öğrenin...nette çeşitli sitelerden çalışabilrisiniz... imkanınız varsa bi kursa
gitseniz de iyi olur....
şimdidien başarılar herkese bol şans...

X