Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ateş ölçer hakkında

Bende Braun'un kulaktan ölçenini kullanıyorum. Bebeğim uyurken bile hiç sorun olmuyo. Tavsiye ederim a.s.

canım bende dün aldırdım eşime braunun ateş ölçerini ayrıca ciwalı dereceyle ölçüp hemen arkasından braunla ölçtüm kaçkere hep aynı çıkıyo ikiside yani braunda doğru sonucu weriyo ayrıca dr. makattan ölçümü önermiyor doğru sonuç koltuk altından olanıdır dedi oğlum dünden beri ateşleniyor bugün acile götürdük özellikle sordum hyr dedi koltuk altından ölç hatta civalıyla braunuda onun yanında denedik sonuç yine aynı güvenle kullanabiliriz bence

ben chicco aldım alından ölçer diğer derecelerlede kıyasladım birebir sonuç.
tavsiye ederim sen almışsın canım ama alacaklara öneririm.

bende ateş ölçer alıcam
netten araştırdım

ben kulaktan ölçenini biliyodum alından ölçende çıkmış birde emzik şeklinde olan ü

kafam çok karıştı sanırım braun kulaktan ölçer alıcam

bende 2 yıldır braun kulaktan ates olcerını kullanıyorum cokta memnunum tavsıye ederım!bız hastaneye goturdugumuzdede hep kulaktan olcuyolar zaten!kolay gelsın canım!

ben emzik ateş ölçer kullanıyorum oğlumda şu an 2,5 aylık ve çok rahat kullanıyorum bebeğin zaten iç güdüsel emme eğilimi olduğu için hiç sorun etmeden alıyor.ayrıca huzursuz olduğu durumlarda bile kolay kullanılıyor fakat kulaktan ölçenle aynı durum söz konusu yarım derece yüksek ölçüyor. ayrıca doktorumuzun dediğine göre dışa vuran bir ateş olmasa bile ağızdan iç ateşide alabildiği için gayet sağlıklı sonuç veriyormuş.dijital fakat kulaktan yada alından ölçenlerden çok daha ucuz tavsiye ederim.

bende dijital aldım kullanıyordum dr muz kesinlikle civalı tavsiye ettti gercek sonucu ondan alabilirsin dedi öylede oldu bir iki derece fark ediyor en ii si bencede civalılar..

chicconun dijitalini kullanıyorum ben çokda memnunum normal civalıda var ikisini arka arkaya ölçüyorum aynı çıkıyo cıvalıyla ölçmek zor oluyo uzun süre tutumuyo kolunun altında

bende kulaktan ateş ölçer almak istiyordum fakat 2 yaşına kadar net sonuç vermediğini okudum int.te. alından ölçerlerde çok yaygın değil. hep kulaktan ölçeri duyuyorum geneldede hep o tercih ediliyor. 2 yaşına kadar doğru sonuç vermeyecekse niye alayım. kafam karıştı..

en iisi civalı tabi ki ama bebeklerde çok zor oluyo... huysuzlanıyo durmuyo.. bizim ki bi ara hastalanmıştı.. dr gece falan kalkıp bakın dedi.. o zamanlar çok zorlandık.. şimdi cihiccodan bi ateş ölçer çıkmış.. bebeğin bileğine bağlıyosun... ateş sınırı geçtiği zaman o seni uyarıyo... evin içinde her yerde sinyal verebiliyo... fiyatı da 90 ytl...

en iisi civalı tabi ki ama bebeklerde çok zor oluyo... huysuzlanıyo durmuyo.. bizim ki bi ara hastalanmıştı.. dr gece falan kalkıp bakın dedi.. o zamanlar çok zorlandık.. şimdi cihiccodan bi ateş ölçer çıkmış.. bebeğin bileğine bağlıyosun... ateş sınırı geçtiği zaman o seni uyarıyo... evin içinde her yerde sinyal verebiliyo... fiyatı da 90 ytl...

pamukannesi merhaba

bu bilekten ölçen aleti nereden bulabilirim.tam adı yada modelini biliyor musun

cnım bence normal ince uçlu bir derece al en iyi sonucu makattan ölçerek alabiliyorsun çünki kulaktan ateş ölçerler iki yaşından önce pek önerilmiyor doktor bize cam dereceyi önermişti birde dijitaller çok güvenilir diğil demişti

evet haklisin makattan ölcme cok daha güvenilir. ben braunun kulaktan ates ölcerini aldim ama malesef su an kullanamiyorum. bizede doktor makattan ölcün dedi

Chicco | Chicco Dijital Termometre Fantasy Masal Kahraman | 18,90 TL fiyat ve yorumlar

canım ben bundan aldım. kendimde denedim önce bebek doğmadığı için çokta memnun kaldım. ölçtüğünde ötüyo bide son ölçümü kaydediyomuş. eh yeterde artar...

Geçenlerde oğlum ateşlendi. Bizde clever marka ateş düşürücü ve bu bahsettiğiniz chicconunkinden vardı. Doktora giderken yanımda götürdüm ikisini de. Chicconunki doğru sonuç verdi ama clever vermedi malesef. Hemşire hastalar genelde yanında getiriyor en doğru sonucu braun ateş ölçer veriyor dedi. Ben de cleveri attım ondan aldım bir tane. Chicconunki doğru ama ölçmek zor oluyor. Zaten kıpır kıpır oğlum bir de hasta olunca iyice huysuz oluyor :uhm:

koltuk altından makatan kulaktan ateş ölcerlerden aldık bebek büyüdü2yasına geldi :) ateşlendimi kesinlikle ölçtürtmüyor:KK31:doktor4da alından temasız ölçer alın dedi ne marka tavsiye edersiniz birkaç markada kafam takıldı ama bilemedim çantadada tasına bilir bisey olsun istyorum:44:Weewell Dijital Multi Fonksiyonel Kulak Alın Termometre (Ateş Ölçer) 6 fonksiyonlu
Arzum Bebbe Kulaktan Ve Alından Ateş Ölçme GittiGidiyor.com'da #49278326
Microlife NC100 Kulak ve Alın Ateş Ölçer GittiGidiyor.com'da #39718588 bunu denedim güzell
Weewell Dijital Temassız Termometre GittiGidiyor.com'da #46568796
Chicco Kızılötesi Easy Touch Termometre - Ateş Ölçer - Anakatalog:nazar:bunda aklım kaldı

koltuk altından makatan kulaktan ateş ölcerlerden aldık bebek büyüdü2yasına geldi :) ateşlendimi kesinlikle ölçtürtmüyor:KK31:doktor4da alından temasız ölçer alın dedi ne marka tavsiye edersiniz birkaç markada kafam takıldı ama bilemedim çantadada tasına bilir bisey olsun istyorum:44:Weewell Dijital Multi Fonksiyonel Kulak Alın Termometre (Ateş Ölçer) 6 fonksiyonlu
Arzum Bebbe Kulaktan Ve Alından Ateş Ölçme GittiGidiyor.com'da #49278326
Microlife NC100 Kulak ve Alın Ateş Ölçer GittiGidiyor.com'da #39718588 bunu denedim güzell
Weewell Dijital Temassız Termometre GittiGidiyor.com'da #46568796
Chicco Kızılötesi Easy Touch Termometre - Ateş Ölçer - Anakatalog:nazar:bunda aklım kaldı

hiç kimsenin fikri yokmuş bu konuda:KK19:ben aldım zaten benım gibi kafası karısanlar için fikir olur belki weewell temazsız termometreyi aldım

X