Dikkat!! İncir kürü hakkında..

BABYMOM yazdıklarımı okuduysan benimde durumumda seninki gibi çok sayıda yumurta var ama hepsi aynı anda büyümeye çalıştığından çatlamaya hazır yumurta yok. yazını okuyunca bende şimdi hayrıt çayı demledim bugün 17 günüm zaten 17 18 19 günler içmeye karar verdim inşallah rabbim banada vesile yapar.

beni de sonuçtan haberdar et canım

kızlar dün incir kürüyle ilgili konuşmuştukya ben bırakmadım..doktora sordum duymamış bile böle bi kürü kan yapar iç DEDı:)sol yumurtalığım 20mm diğeri de olgunlaşmış 17mm bu akşam çatlar dedi ama yine de iğne verdi..

kızlar dün incir kürüyle ilgili konuşmuştukya ben bırakmadım..doktora sordum duymamış bile böle bi kürü kan yapar iç DEDİ:)sol yumurtalığım 20mm diğeri de olgunlaşmış 17mm bu akşam çatlar dedi ama yine de iğne verdi..

canım çok sevindimalkisalkisalkis
darısı başımıza:1rolleyes:

meraba arkadaşlar sabah randevuma gittim ve çok canım sıkıldı .sağlı sollu çok güzel kaliteli yumurtalar var ama 2 gün önceki muayene ile arasında hiç gelişme olmamış resmen yumurtalar yatıyo dedi. istediğim boyuta gelseler hiçbir ilaça yada iğneye gerek kalmadan çatlayacaklar ama çok gelişme dedi. cuma gününe randevu verdi sabahtan kan testi yaptırmamı istedi (kan testinde istedikleri estradiol, FSH, LH, progestoron ) sabahtan kanı ver sonuçları alınca gel yanıma dedi. moralim sıfıra indi bende dün haytır otu demleyip içmiştim cumaya kadar içicem umarım BABYMOM daki gibi işe yarar...

meraba arkadaşlar sabah randevuma gittim ve çok canım sıkıldı .sağlı sollu çok güzel kaliteli yumurtalar var ama 2 gün önceki muayene ile arasında hiç gelişme olmamış resmen yumurtalar yatıyo dedi. istediğim boyuta gelseler hiçbir ilaça yada iğneye gerek kalmadan çatlayacaklar ama çok gelişme dedi. cuma gününe randevu verdi sabahtan kan testi yaptırmamı istedi (kan testinde istedikleri estradiol, FSH, LH, progestoron ) sabahtan kanı ver sonuçları alınca gel yanıma dedi. moralim sıfıra indi bende dün haytır otu demleyip içmiştim cumaya kadar içicem umarım BABYMOM daki gibi işe yarar...

Yumurtaların kaç mm imiş? Belkide sadece biraz daha büyümesi gerekiyordur ve cumaya kadar gelişir. Dua edelim. Ot inşallah işe yarar. Pozitif düşün, rahatla, pozitif olsun inşallah

kızlar dün incir kürüyle ilgili konuşmuştukya ben bırakmadım..doktora sordum duymamış bile böle bi kürü kan yapar iç DEDİ:)sol yumurtalığım 20mm diğeri de olgunlaşmış 17mm bu akşam çatlar dedi ama yine de iğne verdi..

Canım nasıl gidiyor, yaptın mı iğneni? Hayırlısı bakalım inş.

doktor yumurtanın ne kadar büyüdüğünü söylemedi. benimde moralim bozulduğundan soramadım. sadece bana çok mu sitres yaptın dedi? yapmadım dedim ama ne mümkün
çok umutlu gitmiştim hayat kırıklığı ile döndüm bakalım cuma durum ne olacak....

doktor yumurtanın ne kadar büyüdüğünü söylemedi. benimde moralim bozulduğundan soramadım. sadece bana çok mu sitres yaptın dedi? yapmadım dedim ama ne mümkün
çok umutlu gitmiştim hayat kırıklığı ile döndüm bakalım cuma durum ne olacak....

İnşallah güzel olacak canım. Yumoşlar kocaman kocaman olacak inşallah. Olumlu düşün, olumlu düşün. Tamam mı bitanem?opuyorumnanaktan

inşallah canım inşallah olumlu olmaya çalışıyorum bakalım cuma günüde olmazsa bu ayı kafamdan silerim artık.
sen ne durumdasın şimdi. birde benim doktorum sürekli benden kan testi istiyor sizin doktorlarda aynı mı?

inşallah canım inşallah olumlu olmaya çalışıyorum bakalım cuma günüde olmazsa bu ayı kafamdan silerim artık.
sen ne durumdasın şimdi. birde benim doktorum sürekli benden kan testi istiyor sizin doktorlarda aynı mı?

neler istiyor mesela
benim dr.um bazen istiyor

hiç morelini bozma arkadaşım benim de ilkin yavaş gelişti doktor bu gelişimle 35 günde adet gören biri olman gerekir dedi oysa ben 28 günde olurum..muhtemelen psikolojik stres mi yapıyon dedi..haklıydı..hormonlar beyne bağlı biliyosunuz o yüzden moral..o yüzden burası çok iyi..destek oluyoruz birbirimize..

yapıldım canım kasıklarım çok ağrıyo yalnız..doktorum tatile çıkıyo halbuki yeni başlamıştık..önümüzdeki ay için bişy demedi klomen kullan falan..hayırlısı hepimiz için..

Dur bakalım canım ya ne klomeni, bu ay gebe kalacaksın belki. Şu an sadece bu ayı düşün. Bu ay üzerine düşeni yap :jeyyar: Di mi ama zemuszemus

Pembe pamuk doktorumun kan testinde istedikleri estradiol, FSH, LH, prolaktin, FT4, TSH yarınki yaptırmamı istediği testtede ilk defa progestoronuda istedi şimdi benim merak ettiğim her ay bu testleri yaptırmamı istemesi bu kadar gerekli mi sizinde doktorunuz her ay istiyor mu ? birde bu progestoron hakkında bilgin var mı ?

Dur bakalım canım ya ne klomeni, bu ay gebe kalacaksın belki. Şu an sadece bu ayı düşün. Bu ay üzerine düşeni yap :jeyyar: Di mi ama zemuszemus

sağol canım valla morel oluyo..olur inşallah..ben küre devam aranızda incir kürü yapıp tamamlıyan var mı..onu içince bi kaç saat sol kasığımda ağrı oluyo..çatlamış olması lazım yumurtamın..çatladıktan sonra niye ağırsın ki..

X