Çamaşır ve Kurutma Makineleri Çamaşır Kurutma Makinesi kullanan var mı?

saftirik

rütbesiz...
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
954
11
Kızlar bu çamaşır kurutma makinelerinden kullanan var mı?
bende almak istiyorum.Kullananlar memnun mu?
artıları eksileri nelerdir?
Küçücük bir balkonun var ve çamaşır kurutmak büyük problem
Balkona sersem bile üst kattaki çıkıp balkona sıgara içiyor küller direk benim
çamaşırlara.Buna benzer bir yıgın sorun
Bu yüzden bu makinelerden almak istiyorum.
evim de küçük ama çamaşır makinesinin üstüne konulabildigi için yer sorun olmayacak
Cevaplarınızı bekliyorum.

elektrolüx edc 67550 w ya da

bosch wte 86302 avantixx 8 kullananlar var mı?

elektrolüx edc 67550 w ya da

bosch wte 86302 avantixx 8 kullananlar var mı?

Ben kullanıyorum. 3 ay önce aldım. çoook memnunum. dünyaya yeniden geldim diyebilirim. benim gibi çok çamaşırı olan varsa mutlaka alsın derim. hatta herkes alsın. işim yarı yarıya azaldı. çamaşır asma, katlama derdi yok. tek işlemde herşey tamam. vallla şu anda evimdeki birçok eşyaya değişmem... şiddetle öneriyorum..fiyatı da 1.300 TL idi sanırım.

electrolux te yünlüler sağlıklı şekilde kurutulmuyor.. kuzenimde var kazaklar ufacık çıkıyor kurutmadan.... çok sinir bozucu bence.... makine dediğin herşeyi kurutmalı.. bende bosch var veee o çıkan tozu görseniz o bile almanıza yeter bence.... vede kıyafetlerde ekme daraatlma vs yok çok memnunum...

merhabalar
ben yeni katıldım ve katılır katılmaz burası ilgimi çekti.çünkü son zamanlarda kafamı en çok meşgul eden şey çamaşır kurutma makinası.güzel bir makina almak istiyorum.piyasada bir sürü marka var ama çevremde çok kullanan olmadığı için kimseye danışamıyorum da.makinayı koyacak yerim var balkona koyacağım ve 2 si birarada makinaları da pek düşünmüyorum.
sizce a sınıfı ve b sınıfı almak arasında maddi açıdan çok fark var mı çünkü aralarında ciddi fiyat farkı var ve marka önerileriniz neler?bosch siemens ve elektrolux iyi gibi görünenler ama kullanan daha iyi bilir.şimdiden teşekkürler...

Biz de Bosch'ın logixx 8 kg olanından var çok memunuz. Hem a sınıfı elektrik fazla tüketmiyor hem de akıllı olduğu için içindeki çamaşır miktarına göre kurutma süresini kısaltıyor bu da elektirkten daha çok tasarruf sağlıyor.

Son düzenleme:
Biz de Bosch'ın logixx 8 kg olanından var çok memunuz. Hem a sınıfı elektrik fazla tüketmiyor hem de akıllı olduğu için içindeki çamaşır miktarına göre kurutma süresini kısaltıyor bu da elektirkten daha çok tasarruf sağlıyor.
bosch logixx benim de çok hoşuma gidiyor refresh özelliği var mı acaba oda önemli çünkü

merhabalar
ben yeni katıldım ve katılır katılmaz burası ilgimi çekti.çünkü son zamanlarda kafamı en çok meşgul eden şey çamaşır kurutma makinası.güzel bir makina almak istiyorum.piyasada bir sürü marka var ama çevremde çok kullanan olmadığı için kimseye danışamıyorum da.makinayı koyacak yerim var balkona koyacağım ve 2 si birarada makinaları da pek düşünmüyorum.
sizce a sınıfı ve b sınıfı almak arasında maddi açıdan çok fark var mı çünkü aralarında ciddi fiyat farkı var ve marka önerileriniz neler?bosch siemens ve elektrolux iyi gibi görünenler ama kullanan daha iyi bilir.şimdiden teşekkürler...

bende mayıs ayında arçelikten aldım.. balkonda duruyor.. fakat çok uzun sürüyor...
kesinlikle ikisi birarada makinelerden alma... performansları çok kötü..
yengemde lg'nin kurutma makinesini kullanıyor..çok memnun..b sınıfı.. elektrik faturaları çok yüksek gelmiyormuş..

aslında kurutma makinesi için ayırdığın bütçe ne kadar? bunu bilsek daha iyi olur gibi geldi bana...

Son düzenleme:
yaşasın
dün artık sonunda kurutma makinası kabusum sona erdi.kafamı daha fazla bulandırmadan hazır boschda da indirim varken bosch un avantixx 8 modelini aldım 1180 tl 10 taksit 12 de yapıyorlar da ben 10 istedim.b sınıfı ama ben haftada 4-5 makina kullanan biri değilim.çamaşırlarımı biriktirerek 15 de 1 makina açarım oyüzden b sınıfı uzun vadede bile çok karlı gelmiyor.2000 tl da fazla geldi açıkçası.kısmetse 5-6 ay sonra çamaşır makinamı da değiştiricem zaten.onu da bosch istiyorum bundan memnun kalırsam.
1 kaç gün içinde makinam gelir kızlar kullandıkça fikrimi paylaşırım kzlar.:KK52:

makinam geldi bugün kurdular.2 kere çalıştırdım.
ilkinde koyu renklileri ütü kuruluğunda kuruttum.hakikaten ütü kuruluğunda kuruttu kırışık azaltmayıda seçtim,hiç kırıştırmadan çıkardım çamaşırları.
2.makina kızımın giysilerini yıkadım.40 dk da kuruttu.dolap kuruluğunu seçmeme rağmen hafif nemli ,ütü kuruluğunda gibi çıkardı.acaba onu narin 40 derece ayarında ykadığım için mi böyle çıktı?
kullanan arkadaşlar sizce yanlış programmı seçtim siz nasıl yapıyorsunuz?

bende direkt makine olarak yok makinemin kurutma özelliği var... lg kırmızı çamaşır makinesi başlığı altında yazmıştım. hem yerden hem de paradan tasarruf ıkısınin bir makinede olması

yine de teşekkür ederim cevapladığın için:KK34:2 si birarada makinaları çok düşündüm ama kapasite olarak yıkamanın yarı kapasitesi olarak kurutma yaptığı için tercih etmedim.en az 10-12 kg lık bi makina almak lazımdı ki onlar da 2- 3 bin civarı,bütçeyi aşar.o yüzden yalnz kurutma almayı tercih ettim.kısmetse yaza doğru da yeni bi ç.makinası düşünüyorum:44:
o yüzden sadece kurutma kullanan arkadaşlardan kullanım önerileri bekliyorum,nerde hata yaptığmla ilgili:26:

yine de teşekkür ederim cevapladığın için:KK34:2 si birarada makinaları çok düşündüm ama kapasite olarak yıkamanın yarı kapasitesi olarak kurutma yaptığı için tercih etmedim.en az 10-12 kg lık bi makina almak lazımdı ki onlar da 2- 3 bin civarı,bütçeyi aşar.o yüzden yalnz kurutma almayı tercih ettim.kısmetse yaza doğru da yeni bi ç.makinası düşünüyorum:44:
o yüzden sadece kurutma kullanan arkadaşlardan kullanım önerileri bekliyorum,nerde hata yaptığmla ilgili:26:

rica ederim :) güle güle kullanın

ben arçelik aldım çamaşır makinam arçelikti üstüne monte etireceğimden diyer markalar garanti vermedi ben de zorunlu arçelik aldım ama memnunum asacak yeri ve zamanı olmayanlar için mükemmel bide titiz olanlar için içinden çıkan tozu görseler bi

ben arçelik aldım çamaşır makinam arçelikti üstüne monte etireceğimden diyer markalar garanti vermedi ben de zorunlu arçelik aldım ama memnunum asacak yeri ve zamanı olmayanlar için mükemmel bide titiz olanlar için içinden çıkan tozu görseler bi
Arçeliğin hangi modelini aldın?

X