zmirde nian iin mekan

ayca6872

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
71
0
kızlar 60/70 kişilik bir nişan yapacaz mayıs ayında böle şirin sıcak bi yer olsun istiyorum mesela biraz salaş balıkçılar gibi fikri olan var mı tabi izmirdeyerimseniben

Merhaba Ayça6872, benim nişanım geçen sene Alsancaktaki Dokuz Eylül Rektörlüğünde olmuştu.Çok güzeldi herkes memnun kaldı.Şiddetle tavsiye edebilirim.hem fiyatları uygun hem elit bir yer.

Merhaba Ayça6872, benim nişanım geçen sene Alsancaktaki Dokuz Eylül Rektörlüğünde olmuştu.Çok güzeldi herkes memnun kaldı.Şiddetle tavsiye edebilirim.hem fiyatları uygun hem elit bir yer.

canım biraz daha bilgi alabilirmiyim senden maliyet nasıldı mekan açık hava mı vesair şeyler bu arada ilgine çok sağol senden başka yazan olmadı :KK43:

cnm benım nısan bordo yesılde alt salonda oldu bıs kalabalıktık ama kına ust salonunda oldu
üst katı eskıden restorandı kucuk ama gusel bı yer
ataturk stadının ıcınde dha once fotolarını koymstum ben dugun mekanı kısmına ama bakım bı kına fotolarıma mekanı tam gosteren foto varsa eklerım buraya

öncelikle tebrikler canım. ben bayraklı yüzme havuzunda yapmıştım güzel de olmuştu ekonomikte...

AŞK OLSUN Kır düğün Salonu olarak ...Kır düğün salonumuz dışında daha küçük çaplı organizasyonlarımızı Cafe&Bar bahçemizde yapıyoruz... 150 kişiye kadar düğün , nişan , kına , söz , doğum günü , iş yemekleri , toplantılar vs... gibi...

Fiyatlarımız çok uygun , verdiğimiz hizmetlerimizi ve kalitemizide resimlerden göreceksiniz zaten...

Websitemiz tadilatta o yüzden... Facebook adresimizden bilgi sahibi olabilirsiniz... AŞK OLSUN | Facebook

Saygılar... turkbayragi

öncelikle slm nişanlım ve ben 200 kişilik düğün düşünüyoruz.Resimleri inceledik hoş bir mekan ama fiyat konusu bizim ıcın onemlı iki tarafında fiyat bılgılerını yemeklı ve yemeksız olarak yazarsanız sevınırım.

mrb. lar benım nişanımı gecen yılbası şirinyer buca da tavsıye uzerıne takıl cafe de yaptık. işyerının bölgede ıkı mekanı var bır mekanlarını bu ıslere ayırmıslar 80-100 kısı arası kına yada nısan organızasyonu dusunenler ıcın oldukca ıdeal, fiyat olarakta oldukca uygun en onemlısıde tum arkadaslarımla cok oynayıp eğlendık :KK66: nişan ya da kına yapmak ısteyen arkadaslara tavsıye edıyorum. web adresı " ww.takil.com.tr " herkese sevdıklerıyle mutluluklar.:KK1:

X