Bandajlar ilk açıldıktan sonra cildinizi neyle,nasıl temizlediniz

masumpapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
288
5
36
kızlar cildinizi özellikle burnunuzu bandajlar açıldıktan sonra nasıl temizlediniz hangi ürünleri kullamamı tavsiye edersiniz
burun ucum çok yağlanmış gözeneklerdeki yağı nasıl temizleyeceğimi bilemiyorum vede korkuyorum. neler kullandığınızı anlatırmısınız şimdiden teşekkürler:uhm:

onu sürünce yanmıyormu bide soyulmaya başladımı ????
benim burun ucum böle gözenekleri yağ dolmuş sıkmak istiyorum tabi sıkamam deli oluyorum
cilt temizleme ürünleri jel tonik falan kullanmadın mı
bide estetikli burunlarda aşırı parlama oluyor o nasıl hallolacak bilemiyorum

oooff of derdimi deştin masumpapatyam senağlamaben hala kurtulamadım kabuklanma ve yağlanmadan. Sadece temizleme jeli ile yavaşça yıkıyorum ama bir işe yaramıyor.Ancak iyi bir kese yaparsam geçer eminim. Ama 1 seneden öncede yapamamkiii.Napcam bilmiyorum yaa :çok üzgünüm:

canım senin cildin öncedende yağlımıydı yağlı ciltler böyle sorunları daha çok yaşıyormuş benim cildim önceden kuru bir ciltti şimdi okadar yağlanacağını sanmıyorum ama korktum yinede

hayır pek yağlı değildi. Zaten şuan yağlanan burnumun tombik ucu :1rolleyes:şey ama en şikayet ettiğim üzerindeki ölü deri tabakası,soymaya çalışıyorum ama bitmiyo,kabuklanıyo. Doğrudürüst makyaj bile yapamyorum yani fondoten veya pudra kullanarak. ne zaman geçer kızlar bu yaa,varmı bilen acep:teselli:

hayır pek yağlı değildi. Zaten şuan yağlanan burnumun tombik ucu :1rolleyes:şey ama en şikayet ettiğim üzerindeki ölü deri tabakası,soymaya çalışıyorum ama bitmiyo,kabuklanıyo. Doğrudürüst makyaj bile yapamyorum yani fondoten veya pudra kullanarak. ne zaman geçer kızlar bu yaa,varmı bilen acep:teselli:

benim cildim önceden yagliydi simdi daha cok yaglandi...peeling yapiorum her üc günde bir...arada bi keseliyorum...tabiki cok hafif bastirarak...bide nivea clear strip kullaniorum...baya ise yariyor...6 hafta önce ameliya oldum ve yavas yavas cildim yine eski haline dönmeye basliyor...kafamçokkarıştı

nivea oxygen powerla yıkadım.
ama ucu suanda siyah nokta dolu ameliyattan önce de vardı şimdi iyice arttı,burun bantlarından kullanıcam siyah noktalar için.herkes burnuma bakıyo ameliyat oldum diye,eski burnum olsa aldırmazdım şimdi vitrini temiz tutmak lazım dimikaydirigubbakcemile3

nivea oxygen powerla yıkadım.
ama ucu suanda siyah nokta dolu ameliyattan önce de vardı şimdi iyice arttı,burun bantlarından kullanıcam siyah noktalar için.herkes burnuma bakıyo ameliyat oldum diye,eski burnum olsa aldırmazdım şimdi vitrini temiz tutmak lazım dimikaydirigubbakcemile3

ahahahakjghahjgaga vitrini temiz tutmak lazim...

papatyam benim şükür şimdilik öyle bir sorunum olmadı sanırım alçılı burunlarda daha sık oluyor bu sorun
benimki ateldi ama atel olupta yaşayanda var tabi ben normalde yüzümü yıkadığım jelle yıkıyorum şimdilik temiz allaha şükür birde elma sirkesi ve portakal yağını karıştırıp 3 günde bir yüzümü siliyorum öncedende aynı şeyi yapıyordum hala devam ediyorum sadece tonik kullanmıyorum

karamel canım benim nasılsın evine döndünmü?
benim alçım vardı o yüzden burun ucum yağlanmış ama bugün doktorum alkolle temizledi biraz daha iyi görünüyor kullandığın jeli yazarmısın
birde şu bantlarda yağlandırıyor galiba cildin hava almasını önlüyor o yüzdende yağlanıyor benim cuma günü bantlarım alınacak hala çıplak göremedim burnumu çooookkk endişeliyim nasıl olmuş acaba

ben de 25 gün kadar önce burun ameliyatı oldum kafana takma ya bandajlar çıkınca benimkide soyuldu azcık soydum tahriş etmeden onun dıışında özel bi üürün kullanmadım sabunlar yıkadım cildimi 2 3günde temizlendi zaten estetikli burunlar nedense çok parlak bende hiç böyle bi sorun yok çok doğal oldu zaten benimki merak eden arkaşlar danışabilir bana

Son düzenleyen: Moderatör:
X