Aylin Karanlık'a Göğüs küçültme Ameliyatı olanlar

ceren2569

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
10
0
merhaba ben aranıza yeni katıldım. dr. aylin karanlık'a gögüs küçültme ameliyatı olanlar tecrübeleri anlatabilir lermi? a.s.

Merhaba Ceren ben 10 gün önce Aylin hanıma meme küçültme ameliyatı oldum. 85DD idim ,şu anda 85 C cup oldum canım. Çok memnunum artık morluklar falan silindi, dikişlerim iyileşti, iyice rahatladım. Öğrenmek istediğim birşeyler varsa yardımcı olabilirim

Merhaba Ceren ben 10 gün önce Aylin hanıma meme küçültme ameliyatı oldum. 85DD idim ,şu anda 85 C cup oldum canım. Çok memnunum artık morluklar falan silindi, dikişlerim iyileşti, iyice rahatladım. Öğrenmek istediğim birşeyler varsa yardımcı olabilirim

merhaba fatmagül cevap verdiğin için çok teşekkür ederim ben de 10 ağustos gibi izne çıkmayı düşünüyorum gögüslerim 85 dd ben b cup olmak istiyorum hangi hastanede oldun? hastanede ne kadar kaldın? ayağa kalkman ne kadar sürdü? ameliyattan önce kan alma, ultrason vs.bir şey istendi mi? birde ne kadar ücret ödedin? kusura bakma sen soru yağmuruna tuttum. ama benim 2 hafta iznim var. işler yoğun, herkes izinde olduğu için bu sürede işe dönebilir miyim onu düşünüyorum birde süt verme konusunu hiç doktora sordun mu? ben bekarım ve seneye evlilik düşündüğüm için bu konu benim için çok önemli? cevap verirsen çok sevineceğim

Rica ederim canım ya birbirimize yardımcı olmak için burdayız, buradaki herkes te bana çok yardımcı oldu sonuçta, kadın birliği yapıyoruz burda. Şimdi öncelikle meme ultırasonu çektirdim, bişey çıkmadı şükür. Sonra ameliyat sabahı ameliyattan 2 saat önce hastanede oldum, tüm tahlillerim orda yapıldı, anastezi doktoru gördü değerlendirdi. Bayekte oldum, bayındırın hastanesi 5000 ödedim toplam. Ben evliyim ama bende de çocuk yok, doktor önerisiyle ameliyat oldum sırt ağrım ve boyun fıtığım vardı. Emzirmek için doktor hanımın dediği şöyle köprücük kemiği ile memenin ucu arası 34 santimin altında olmalıymış. Benimki 32 santimdi kurtardım, yoksa ameliyat tipi değişiyormuş sanırım, yani ben emzirebileceğim. 1 haftada hiçbişey olmamış gibi oluyorsun zaten, sızı falan bile kalmıyor merak etme. Bu durumu çeken bilir, göğüs ölçülerimiz aynıymış, ben bu kadar beklediğime pişmanım, insanın üzerine bir hafiflik geliyor :))) Ancak boyunu falan bilmiyorum ama B cup küçük kalmasın sonra, göğüs küçültme topiğinde arkadaşlar hep fazla küçüldü falan diyor. zemuszemus

sağol canım boyum kısa 1,60 falan gögüslerimin ağırlığından sırtım omzum çok ağrıyor, kıyafat sorunu da cabası gerçi dediğin gibi çeken bilir şu anda 64 kiloyum inşallah 20 günde 3-4 kilo verebilirim senin boyun ve kilon neydi sen mi karar verdin c cup ölçüsüne yoksa doktormu bir de hastanede ne kadar kaldın

Ben 173 boyunda 80 kiloyum, oluşluyum bayağı. Vücuda göre yapıyor doktor hanım. Ben 85 'ten memnunum. Hastanede 1 gece kaldım sabah çıktım.

merhaba ben aranıza yeni katıldım. dr. aylin karanlık'a gögüs küçültme ameliyatı olanlar tecrübeleri anlatabilir lermi? a.s.

Merhabalar tatilden döndüm toparlan et derken yeni oturdum bilgisayar başına. Ben Aylin hanıma ameliyat olalı 1,5 ay oldu. Ben de DD cup idim şu anda C cup tam dolmuyor ama B cup taşıyor. Aylin hanım meme küçültme konusunda hakikaten çok iyi, herkese rahatça tavsiye ederim. Benim yavaş yavaş izlerim beyazlaşıp silikleşmeye başladı bile, o kocaman sarkık memelerden sonra insanın gözü iz falan görmüyor zaten.hihoyyyt

merhabalar ben aylin hanım'ın sekreteriyle görüştüm. doktor hanım'ın 22 ağustos'ta yurtdışına çıkacağını söyledi.çok moralim bozuldu. ben de ancak 15 ağustos'ta izne çıkabiliyorum. kendimi ameliyat olmaya hazırlamıştım.15 ağustosta ameliyat olsam 1 hafta içinde drenler ve dikişler alınır mı? sizler ameliyattan ne kadar sonra kontrole gittiniz? Ameliyat sonrası süreciyle ilgili bilgi verir misiniz?

Benim drenlerim ertesi gün alındı, iki kere pansumana gittim. 1.hafta duşumu aldım. Toparlarsın gibi geliyor bana ben 1 haftada toparlamıştım. 10 Ağustos yazmışsın yukarıda ama alamıyormusun 10'unda ? Sıkma canını halleder Aylin hanım.

yok maledsef bugün işyeri ile konuştun 14 ağustosta ancak çıkabiliyorum drenlerin ertesi gün alındığını yazmışssın dikişler ne zaman alındı

Dikişler alınmıyor canım, Aylin hanım alınmayan dikiş kullanıyor. Dren alınınca sadece pansuman işi kalıyor yani. 1 hafta yeter gibi ama senin kararın

Dikişler alınmıyor canım, Aylin hanım alınmayan dikiş kullanıyor. Dren alınınca sadece pansuman işi kalıyor yani. 1 hafta yeter gibi ama senin kararın

zaman ayırıp, cevap yazdığın için çok sağol canım.aslında ben yakup avşar'ı düşünmüştüm. bir tek onun ücreti bana makul gelmişti bu forumdaki yazıları okuyunca aylin karanlık'a ameliyat olmak istiyorum tabi bayan olmasıda benim açımdan artı puan ama dediğim gibi bu sene ramazan ayının ağustos sonuna gelmesi nedeniyle işyerinde herkes izinli, mecbur onların gelmesini beklemek zorundayım daha doktor hanımla görüşmedim sekreterinden bilgi aldım ağustosta onunla görüşüp, öyle karar vereceğim. eğer 1 hafta yeterli olmazsa ramazan ayının bitmesini beklemek zorundayım neyse herşeyin hayırlısı ama bu foruma girdiğim için çok memnunum yoksa aylin karanlık diye bir doktordan hiç haberim olmayacaktı.gögüs ucum ile köprücük kemiğim arasını ölçtüm 31 cm falan zaten seneyede evlilik var. ancak iyileşirim. ayrıca burda yazılanlarda bana cesaret verdi. ben daha önce gögüs küçültme ameliyatı olanlar süt veremezler diye bildiğim için ameliyatı göze alamadım, bir de ameliyatın çok pahalı olduğunu sanıyordum. birkaç doktora e-mail yollamıştım içlerinde 14 milyar talep eden bile vardı, ucuz olanlarında iyi ameliyat yapamayacağını düşünmüştüm, yazdığına göre aylin hanım'ın ücreti biraz daha makul gibi. aslında benim gibi memur olan biri için yine de yüksek ama artık sırt,bel, ömuz ağrılarından bıltım. hele sıcakta hiç çekilmiyor, kıyafet bulmakta çok zor hep bol buluzler giymekten bıktım. mecbur bir şekilde ödeyeceğim.
sen ücretin tamamını peşin mi ödedin? kredi kartı taksitlendirme mümkün mü acaba. bilgi verirsen sevinirim.ben paranın bir kısmını biriktirdim. hepsini peşin isterse mecbur bankadan kredi çekeceğim. görüşmek üzere

Valla ben de Aylin hanımı forum sayesinde tanıdımi iyiki tanımışım. Burada meme küçültme kim yapıyor diye konu açtım hiç yakup beyin adı geçmedi onu tanımıyorum, burunda iyi galiba. Ödemeyi peşin yaptım ben. Muayenehanede kredi nkartı çekimi yapılıyor sanırım. 14 milyar kim istedi yaa amma uçukmuş. Gerçi hastane lüksleştikçe fiyat uçuyor. Aylin hanıma ameliyat olacak bir hasta vardı son pansumanda Acıbadem maslakta yaptıracakmış 8 milyara . Parası olan yaptırsın ne diyim.

hoşgeldin eleya ben izne çıktığım zaman görüşeceğim. ben 15 ağustosta izne çıkmayı düşünüyorum. sekreterinden öğrendim doktor hanım 22 ağustosta yurtdışına gidiyormuş ameliyat için 1 hafta yeterli olmazsa iznimi ramazan ayından sonra kullanacağım fatmagül hanım 1 haftada toparlandığını yazmıştı

Merhaba arkadaşlar ben forumu yeni buldum. 3 gündür inceliyorum ve Aylin hanımı düşünüyorum. Ceren hanım sen görüştün mü? Fatmaagül hanım memnun zaten sanırım. Kaç günde toparlanılıyor, malum evde 3 çocuk var. Ev işi, yemek ne zaman yapılabilir?????

Merhaba elaya şimdiden hayırlısı olsun. Ben 5 gün yemek pişirmeye başladım, süpürge kullanmam bir hafta sonra oldu. Aslında daha önce de yapılabilir ama doktorumuz kendimizi fazla yormamamız gerektiğini söylüyor:nazar:

Ben de 5. günden sonra ufak tefek işler yapmaya başladım şekerim, ama yine de ilk bir hafta 3 çocukla boğuşamazsın sanırım, yardımcı çağırman gerekopuyorumnanaktan

Merhaba elaya nasılsın, memnun musun son durumundan ne güzel yazmışsın üstte öyle insanın tüm korkularını siliyor valla.

Arkadaşlar ben geçen hafta ameliyatımı oldum. Ertesi gün drenlerim alındı, küçücük pansumanım var şu anda ve sporcu sütyenim üstümde. Memelerim süper ve dimdik duruyorlar kaydirigubbakcemile3. Darısı ntüm isteyenlerin başına. Ama bildiğim birşey var ki, Aylin hanım meme konusunda hakikaten bir numara. Meme küçülttürmek isteyen hanımlara şiddetle tavsiye ederim.opuyorumnanaktan

X