36. hafta sancı

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
9 Eylül 2007
21.440
66.535
selam arkadaşlar
36 haftalık hamileyim. bebeğim 2700 gr. 2 gündür bana hayatı zindan eden sancılarım var özellikle bugün çok arttı. yarın doktor randevum var doktor erken doğum olabilir dedi. benim merak ettiğim bu hafta doğum olması halinde bebeğimin küveze girme gibi bir durumu olur mu? çok endişeliyim. bir fikir verebilir misniz? teşekkürler...

Canim simdi bende arastirdim genelde 35.haftada 2500 kilodan sonra kuveze pek koyulmuyormus..

Insallah Rabbim en hayirli bir sekilde Dünya'ya gelmesini nasip eyler canim.
Bizi haberdar et olurmu..
Dularimiz seninle hadi..

bu haftarda olur dıkat eddeceksın 2 hafta daha sık dıısnını
yatarak gecır agrılar normal olacak vucudun kendısını doguma hazırlıyor

cevaplar için sağolun kızlar. sabah doktoruma gittim, nst ye bağladı beni. sancı çıktı. ama düzenli olmadığı için takibe alıcaz dedi. c.tesi ye kadar sancım, suyum olmazsa c.tesi tekrar gidicem. 2750 olmuş oğlumun kilosu. kuvez konusunda da "3 günlüğüne kuvezde kalabilir veya hiç de kalmayabilir o doğumda belli olur" dedi. işte böyle bekliyoruz bakalım. hepinize çok teşekkürler moral verdiniz a.s.

ayy canım gecmıs olsun uamrım bı terslık cıkmaz saglıkla alırsın oğluşunu kucagına a.s

Rabbim saglikli bi sekilde kucaginiza almayi nasip eylesin evladinizi.
Hadi, dularimiz yardima muhtac tüm kullarla..

canım benimde erken doğum riskim var rahim ağzı yetmezliğinden dolayı

son kontrolümde doktorum agustosun 5 ine kadar doğum olmazsa küvezede ihtiyacımız olmıcak büyük ihtimalle demişti şuanda 34+ 3 haftalığım agustosun 8indede 37. haftam dolmuş olucak
yani senin bebeğin eğer şu sıralar gelirse büyük ihtimalle küveze filan ihtiyacı olmicak (inşallah)

gayret et yorma knedini bi hafta filan daha sık dişini dikkat et kendine canım

aman küvezde bi sorun zaten bebeğin senden ayrı kalıyo
özel hastaneye gidiyosan bi çoğunda yenidoğan küvezi ücretsiz ama ücretli olanıda var ve dünyanın parası onamı üzülceksin bebeğimden ayrı kaldım onamı üzülceksin başlıbaşına sorun yani

selam arkadaşlar
36 haftalık hamileyim. bebeğim 2700 gr. 2 gündür bana hayatı zindan eden sancılarım var özellikle bugün çok arttı. yarın doktor randevum var doktor erken doğum olabilir dedi. benim merak ettiğim bu hafta doğum olması halinde bebeğimin küveze girme gibi bir durumu olur mu? çok endişeliyim. bir fikir verebilir misniz? teşekkürler...

ben okudum nette işte bu haftada dgarsa kuveze alımaz dio cnkü bebeğin organları tammaladı alınmaz fean yzıo ve bnm doktrumda işte 35 haftadan snrasına dgumu engelemioyoruz ondan önce olursa engeliyolarmısta ama 35 haftadan snra müdahale etmioyoruz dedi canını sıkma sen allahın dediği olur hemde klosuda iimiş mşllh erken olsaydı alırlardı almazlar bncee içini rahat tuttda doğumun rahat olsun tam bu zmanlarda stres yapma allah btn hamiellrin bebeklernşi hyrlsısıyla kucakların almayı nasip etsin inşallahhh....

X