Bebek Beslenmesi Zararlı yiyeceklerin süte etkisi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

adiyef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
548
5
41
Yediğimiz içtiğimiz bişey süte ne zaman geçer bilen var mı?mesela dün baya dondurma yedim.acaba hemen soğuğu etkilermi,hemen emzirmesemmi diye düşündüm.Bi de sigara içince ne zaman süte geçerki.

Yediğimiz içtiğimiz bişey süte ne zaman geçer bilen var mı?mesela dün baya dondurma yedim.acaba hemen soğuğu etkilermi,hemen emzirmesemmi diye düşündüm.Bi de sigara içince ne zaman süte geçerki.

Yediğin soğuk ya da sıcak şeylerin sütüne bir etkisi olmaz merak etme. sigaranın ise ne zaman süte geçtiği önemli değil, her şekilde süte geçiyor olması. yani şimdi sigara içtim emzireyim süte geçmeden veya şimdi sigara içtim 3 saat sonra emzireyim etkisi geçmiş olur gibi bir durum söz konusu değil. ne yazık ki her şekilde bebegine zararı dokunuyor. bir an önce bırakman dileğiyle.

inşaallah bırakırsın canım..çünkü ileride telafisi olmayacak sonuçlar çıkabilir ortaya..hatta çıkar Allah korusun..sigarayı bırakmak veya bırakamamak psikolojik bence...evladını bi düşün ona kıyamadığını ona asla zarar gelmesini istemeyeceğini düşün?eminim çok rahat bi şekilde vazgeçiceksin sigaradan..sigara nedirki?peki ya evlat?....

X