Evde Radyasyondan korunmann yolları

Evet jiggle haklisin ben de yeni evliyim biz de de mikrodalga var ama kullanmamaya calisiyorum.Cep telefonu desen ayni yatak odamiza sokmuyoruz bile ama boyle korunmaya calisirken boyle bir sey duymak korkuttu beni cunku yatagimizin yerini degistirmem mumkun degil yatak basligimiizn dayaki oldugu duvarda da priz var ne yapacagimi bilemiyorum

Boyle önemli bir konuya değindiğiniz için teşekkürler. Elektromanyetik radyasyondan gelişim çağındaki çocuklar,hamile bayanlar daha cok etkileniyorlar.anneler olarak daha cok okumalı ,araştırmalı gerekli tedbirleri almalıyız .ulkemizde türk kimya mühendisleri elektromanyetik radyasyonu engelleyen boya ürettiler.enazından evlerimizde tedbir alabiliriz.ben 2 cocuk annesi olarak, yatak odalarımızı bu boya ile boyattık. Artık geceleri icim daha rahat uyuyorum.keske bu boya yıllar önce üretilseydi, keske ben daha onceden elektromanyetik radyasyonun zararları hakkında bilgi sahibi olsaydım , gerekli tedbirleri alsaydım. Sağlıklı nesiller için annelerin cocuklarını korumalarını ve gerekli tedbirleri almalarını diliyorum.

Ben sabah sekiz bucuk aksam 6 bilgisayar basındayım ayrıca bulundugumuz odada şirketin ana server ı var.
ayrıca catımızda baz istasyonu var

çok riskli sanırım değil mi

X