Medical Park Mine Kaymakçıya giden var mı ?

eftandise

MiNikAdaMıNaNNesİ
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
4.014
8
Arkadaşlar çok taze bir anne adayı olarak günlerdir araştırma yapıyorum ilk gittiğim doktorla inşallah sonuna kadar da gitmek istiyorum

Göztepe Medical Park Mine Kaymakçıya giden var mı aranızda nasıl bir doktordur ?

Bi de eğer yoksa Maltepe civarında tavsiye edebileceğiniz hastane ya da doktor var mıdır acaba ?

Şimdiden teşekkürler
a.s.

canım ben de 5 haftalık hamileyim ve mine hanım doktorum ben çok memnunum.aynı başlıkla ben de açmıştım ama sağolsun arkadaşlardan fikirlerini yazan olmadı.

Canım sağol çok teşekkür ederim peki doğum fiyatlarını falan sordun mu bi de mine hanım ne sıklıkta çağırıyor seni :) kusura bakma çok soru soruyorum ama

doğum fiyatlarını sormadım çünkü benim bebeğimin alınma tehlikesi vardı o yüzden sormadım mine hanıma ben iki kere gittim 3 haftada bir çağırıyordu ama bundan sonra gitmeyi düşünmüyorum başka doktor araştırıyorum kendime çünkü hastane bana biraz ters kalıyor genel olarak mine hanım iyiydi bana karşı fakat çevremde pek memnun olmayan insanlar var canım seni etkilemek istemem senin özgür kararın doktor seçimi.

Son düzenleme:
şu anda 6 aylık hamileym ve mine hanımdan çok memnunum çok ilgili ve güven veren bi dr.kesinlikle tavsiye ediyorum

X