Samsunda tavsiye edebileceiniz Doum Doktoru var m?

ceylan07

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
231
2
24 haftalık hamileyim doğumum allah izin verirse samsunda yapmayı düşünüyorum 2 tane özel hastane arasında kaldım büyük anadolu hastanesi ve ana klinik hastaneleri buralar veya başka yerlerdeki doktorlar hakkında bilgisi olan varmı lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.:uhm::uhm:fisfisfisfisfisfis

24 haftalık hamileyim doğumum allah izin verirse samsunda yapmayı düşünüyorum 2 tane özel hastane arasında kaldım büyük anadolu hastanesi ve ana klinik hastaneleri buralar veya başka yerlerdeki doktorlar hakkında bilgisi olan varmı lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.:uhm::uhm:fisfisfisfisfisfis

canım samsun da kadın doğum uzmanı aysın akçay var. kendisine muayene olmadım ama tanısıklıgım var.çok güler yüzlü iyi bir kadındır. nerede çalıştıgını bilmiyorum şu anda atasam da olabilir ama yalan olmasın. bir dene istersen.

canım benim doktorum büyük anadoluda aynur dağdemir çiftlikte.
ultrasonu güzel doktor da çok iyi ilgileniyor başta ama üç aydan sonra devlet hastanesi gibi hemen muayene edip gönderiyor sen içerideyken diğer hastayı alıyor anlayacağın başta güleryüz . halk arasında sezeryan aynur diyorlar.
bir de aynı yerde hüseyin akdeniz var.çok bilgili ve insanı rahatlatan biri hatta türkiyede ilk tüp bebeğin doğum doktoruymuş :emir_bebek:

Son düzenleme:
Samsunda “TAVSİYE EDİLMEYECEK” bir doktor sorarsanız “TOLGA ŞİŞLİ” derim. Kendisi hakkında övgü dolu yorumlar almıştım çünkü. Ama maalesef ki hayal kırıklığı oldu benim için. İlk muayenesinde gayet normaldi hatta memnun kalmıştım. Ama tahlil sonuçlarım için gittiğimde inanamadım. Tahlil sonuçlarımla ilgili bir şey sordum gayet kibar birşekilde ve hakkım olarak... Sormaz olaydım. Öyle tersledi ki şaka yapıyor sandım önce. Sonrasında sadece sustum ve dinledim. O an beni rahatlatacak bir şeyler söyleyecek diye çok bekledim ama kesinlikle yanılmışım. Söylediklerine ne yorum yapabildim ne soracaklarımı sorabildim. Odadan çıkar çıkmaz ağlamaya başladım. Günlerce sinirini atamadım üzerimden.
Hatta bir yakınıma da tavsiye etmiştim. O da aynı hafta gitmiş ve benden daha beter bir muamele ile karşılaşmış. Mesela; Doktor kan değerin iyi demiş. O da sevinerek öyle mi doktor bey kaç olmuş kan değerim düşüktü baya demiş (yakınım sıkıntılı bir hamile ve tansiyon düşüklüğü yaşıyor çünkü) Doktorun cevabı: “Ben sana iyi demedim mi ne yapacaksın kaç olduğunu” diye terslemiş. Yine başka soru sormaya kalkmış “ Söylesem anlayacak mısın ne yapacaksın” demiş ve yakınımın eşine dönmüş “ Bu evde de böyle mi ya!” gibi kaba saba tavırlarla morallerini alt üst etmiş. Yakınım da çok üzülmüş ve bana anlattığında o kadar mahçup oldum ki… Ben kulaktan dolma bilgilerle gittim ve birine de tavsiye ettim. Gittiğime de tavsiye ettiğime de PİŞMAN oldum. Kesinlikle tüm samimiyetimle söylüyorum asla tavsiyem değildir. Kusura bakmasın da karşısındaki hasta koyun değil, tabi ki soru soracak, aklına takılanı öğrenecek. Biz özel hastaneye paramızla ÖZEL ilgi görmek için gidiyoruz, paramızla REZİL olmaya değil.

Mümkün olduğunca paylaşmaya çalışıyorum konuyla ilgili sayfalarda... Herkes okusun bilsin diye...

X