Rahimde 1- 2cm uzun et parcasi

Kararsiz_Esmer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
73
0
Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var, belki cevap olarak doktora gitmelisin diyeceksiniz, ama kendimi toparlayip daha gidemedim, icimde korku var.

bende rahimde kanamanin geldigi yerde 1 veya 2cm uzun ince et parcasi var, onu baktigimda görebiliyorum. cok arastirdim ama buna benzer birsey bulamadim, tek bendemi var diye cok korkuyorum.

Bilgisi olan varmi acaba?senağlama

Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var, belki cevap olarak doktora gitmelisin diyeceksiniz, ama kendimi toparlayip daha gidemedim, icimde korku var.

bende rahimde kanamanin geldigi yerde 1 veya 2cm uzun ince et parcasi var, onu baktigimda görebiliyorum. cok arastirdim ama buna benzer birsey bulamadim, tek bendemi var diye cok korkuyorum.

Bilgisi olan varmi acaba?senağlama

bence böyle korkacağına bir an önce doktora git ve muayene ol. Hem senin korkulwrın sona erer hemde birşey varsa tedavisi olur. Bazen biz de büyütebiliyoruz bazı şeyleri birşey var zannediyoruz belki de normaldir ama bunu ancak doktora giderek öğrenebilirsin bu zamana kadar durduğun hata..

cnmm o bendede var bilmiorm ne oldugunu belkide kızlık zarı ile alakalı bişi bazen yrtk gibi duruyo kenarları bazenn de kayboluoo vajina dudagı demişti sordugum bi doktr bnce önemli bişi deil

cnm vagina girişiymiş o et parcası kızlık zarı yırtıldıgındaaa o et parcası ile birleşip vagina duvarına yapısırmıss yani o brz koruyucu gibi kızlk zarınıınn

bence böyle korkacağına bir an önce doktora git ve muayene ol. Hem senin korkulwrın sona erer hemde birşey varsa tedavisi olur. Bazen biz de büyütebiliyoruz bazı şeyleri birşey var zannediyoruz belki de normaldir ama bunu ancak doktora giderek öğrenebilirsin bu zamana kadar durduğun hata..

Benim biraz cekingen yapim var, kahretsinki gidemedim iste. Evlenmeyi düsünüyorum terminimede 2hafta kaldi sonunda gidecegim artik . Okadar cok korkuyorumki anlatamam

ya arkadaşlar yapmayın...kıyaslama imkanımızın hiç olmadığı bir yerden bahsediyoruz,başkasınınkini gördün mü de kendininkini anormal buluyorsun,doktora git gülecektir sana eminim.bence hiç büyütülecek bi konu değil.

Oooooo ne yapıyorsunuz yav?akannehir
Nasıl bakabiliyorsunuz oraya? Ayna falan mı tutuyorsunuz ki?
Bir de oraya bakma amacı nedir,çok merak ettim,40 yıl düşünsem aklıma gelmez içerde ne var diye?şakkıdı

kararsizesmer sana bu konuyla ilgili ozel mesaj atmak istiyorum ama atamiyorum cunku arkadaslik talebimi hala kabul etmedin
lutfen eger giriyorsan kabul eder misin sana ulasmam lazim :KK43:

başka bir başlıkta yine yazmıştım, esra hanımın dediği gibi aynısı mı bilemicem ama senin tarif ettiğine benzer bir şey bende de var. ben de senelerce çekindiğim için gitmedim doktora. gittiğimde de evlendikten sonra aldırırsın dedi doktor, bana hiçbir zararı yokmuş. senelerce kendimi yiyip bitirdiğimle kaldım anlayacağın..:) :)

jazaam canım özel mesj atamıyorum umarım okursun burdan. evet yeni evliyim ben gidicem gelecek ay içinde doktora. gittiğimde söylerim neler yaptıklarını. okiş sıkma canını

hayır nedenini söylemedi. o zamanki telaşla benim de nedenini sormak aklıma gelmedi.:) bu yüzden başka bir doktora daha gideceğim zaten.

X