climara forte bant kullananlar

gxuxl, beyazgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
191
0
Arkadaşlar benim buğün 15 günüm çok şükür herşey yolunda gidiyor ama ben hergün sabah crinone jel kullanıyorum akşamda progynex iğne vuruluyorum.göbekten de clexan vuruyorum.birde bu bantlar 4 tane yapıştırıyoruz .ama sıcaktan kabarıyor.siz kullanıyomusunuz.nasıl bi çare buldunuz kalkmaması için.

hayatım benim ki hiç kabarmıyor. havasını alarak yapıştırıyorum. dün değiştirme zamanıydı hatta zor kaldırdım. banyodan bile etkilenmemiş. ilk yapıştırrken havasını almıyor musun yapıştırırken?

canım ben estraderm bant kullandım 1 le başladı 2.3.4 le devam ettim....benimde açılıyodu ve çok kırışıyodu...eczaneden ameliyat bandı aldım üzerine yapıştırdım ve çok rahat ettim....ama transferden sonra son günlerde artık vücudum kabul etmedi kızardı ve çok kaşınıyodu yapıştırdığım yerden hemen atıyodu....ama tavsiye ederim ameliyat bandını çok rahat edersin....

çok dikkat ediyorum yapıştırırken ama yinede kabarıyo.bide bu bantları 2 ay boyunca kullanıcakmışım.inannın abartmıyorum dengem bozuldu acaba kalktımı die sürekli bakıyorum .elim sürekli bantlarda.nasıl yapıştırıyodunuz bi tarif ederseniz inanın çok sewincem.

ah canım ben o bantları tam bir ay kullandım inanki senin gibiydim elim hep bantın üzerineydi açılıcak diye banyoya girmeye bile korkuyodum.....ama ameliyat bandını kullandım gerçekten çok rahat ettim....açılmıyodu artık ....bandı aç yapıştırdığın yere elinle 20 saniye falan bastır....doktorum bana kolların iç tarafına kalçaya ..göbeğe ve bacaklarıma yapıştıracağımı söylemişti..aynı yere üstüste yapıştırma.....bide bunların hapı varmış bakalım bana şimdi yıne bant verirse hapından istiycem çünki benim çok tahriş oldu hala izleri var yapıştırdığım yerlerde.....

selamlar. öncelikle tedaviniz hayırlı olsun. bende kullanıyorum ama bana deri kıvrımı olmayan, hareketsiz bölgelere yapıştırılmam söylendi. kalçanın üst dış kısmına yapıştırıyorum. hiç problem olmadı. kasık bölgesi biraz hareketli ordan kolay çıkabilir gibime geliyor. iyi bir yere yapıştırılırsa hiç çıkmıyor. hemen hergün duş alıyorum o bile etkilemiyor.

kızlar ya bantları kaldırdığınız yerde sizin de kırmızılıklar falan var mı? ben yeni farkettim. cildi tahriş ediyor sanırım. umarım izi kalmaz. ama nerdeyse terini değiştireli 5 gün oldu eski yapıştırdığım yerin izi duruyor:KK43:(((

merhaba.siz sanırım climara bant kullanmışsınız bende kullanacağım ancak bi şeyi merak ediyorum acaba sizde bulantı yaptı mı? yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

X