Saç Rengi ve Saç Boyama Beyazlar için Dip Boyası??

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
merhaba kıslar...6 aydır gölgeli saç kullanıyorum ama beyazlarım oldugu için en gec iki ayda bir dip boyası yaptırmam gerekiyor ve beyazlarım hiç bi zaman kapanmadı..evde kardeşim yapcak dip boyamı güzel boyuyorr ama hangi markanın hangi rengini kullansam diye düşünüyorum..kumralmı yoksa açık kumralmı yada başka bşymi ne yapsam acaba...a.s.
saçım böle hanımlarrr..

canım saçının rengi gerçekten çok doğal ve hoş duruyor. saçın zeminindeki renk resimden çok fazla anlaşılmıyor ama sanki çok açık değil. palette veya loreal in kahve serisinde çok fazla seçenek var. kapatıcılıkları da gayet güzel. ben annemin saçlarını bu iki boya ile boyuyorum gayet güzel kapatıyor. ama önemli olan rengi iyi tutturman yoksa saçında 3 farklı renk olur. bence en iyisi katalogdan en uygun rengi seçip denemek. ben karamel saçlarımın dip rengini 3. boya da bulmuştum. 2 haftada bir boyamak zorunda kaldım bulmak için ama olsun değdi artık ayda bir kuaföre gitmeme gerek kalmadı en azından.

Ayy canım, bende de o dert var.. Daha gencim ama .. mafoldumben

Hala boya süremedim saçıma korkudan..

canım saçının rengi gerçekten çok doğal ve hoş duruyor. saçın zeminindeki renk resimden çok fazla anlaşılmıyor ama sanki çok açık değil. palette veya loreal in kahve serisinde çok fazla seçenek var. kapatıcılıkları da gayet güzel. ben annemin saçlarını bu iki boya ile boyuyorum gayet güzel kapatıyor. ama önemli olan rengi iyi tutturman yoksa saçında 3 farklı renk olur. bence en iyisi katalogdan en uygun rengi seçip denemek. ben karamel saçlarımın dip rengini 3. boya da bulmuştum. 2 haftada bir boyamak zorunda kaldım bulmak için ama olsun değdi artık ayda bir kuaföre gitmeme gerek kalmadı en azından.
teşekkürler hayatım opuyorumnanaktanvallaa kuaföre boyatcam ama beyazlarımı kapatmıyorki..o an beyazlarımı farkedemiyorum eve gelip saçları yıkayınca beyazlar aynen duuruyor..bende paletteyi almayı düşünüyordum cnmmm saçlarım koyu kumral üzerine bal rengi gölgeler var..çok açık deil..

Ayy canım, bende de o dert var.. Daha gencim ama .. mafoldumben

Hala boya süremedim saçıma korkudan..
aman kıs valla beyazım olmasaydı hayatta boyamazdım...bide beyaz saçlarım okdr parliyorki anlatamam kaydirigubbakcemile3ama işte beyaz olunca mecbur boyuyorum..erkeklere neden beyaz saç yakışırda bayanlarda olunca çirkin dururmafoldumben

kaydirigubbakcemile3
aman kıs valla beyazım olmasaydı hayatta boyamazdım...bide beyaz saçlarım okdr parliyorki anlatamam kaydirigubbakcemile3ama işte beyaz olunca mecbur boyuyorum..erkeklere neden beyaz saç yakışırda bayanlarda olunca çirkin dururmafoldumben

Ayy, valla canım ya.. Büyük şanssızlık biizm için. Biraz yaşlanınca boyamam ama ben daha.. Nine olunca felan..:) Gerçi daha çok var ama.. 21 yaşındayım..

Ben tek renk boyamayı düşünüyorum bu sene, bakalım nasıl olacak.. korkuyorum ama iyice artar diye..

iremciğim benimde saçlarımda beyazlar var senağlama hemen hemen bütün boya markalarını kullandım ama loreal den çok memnun kaldım tavsiye ederim çok kaliteli bir boyasengözlerimebaksanab

anladım canım. demekki saçtan saça da fark ediyor. loreal gerçekten süper ama hem renk hem de kapatıcılıkta. aslında benim saçlarım karamel bakır gibi. deli gibi siyah yapmak istiyorum ama forumdaki yorumlardan korktum. bir daha dönmek zor oluyor siyahtan falan diye. bi de kendime güvenemiyorum yaparım beğenmem tekrar karamel olsun isterim diye o yüzden şimdilik unuttum bakalım.

X