Islak Koltuk Altları Nasıl Kurur?

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
kıslar koltukaltıma kullnmadığım ürün kalmadı....

bebek pudrası deotakk.. biçok roll-on..

ama hiçbiri banamısın demedi...

yazın hep ıslak hep ıslak...

body giyiyorum daha 5 dakika olmadan oturduğum yerde bi de ya hareketsizken yani ıslanıyoo iğrenç gösüküyo..

bildiğinis b i yol varmı ?

:çok üzgünüm:

hepinise selamlarrr :a015:

canım botoksu neden denemedin.yada adını bu sitede öğrendiğim maxim adlı bir ürün varmış ve etkiliymiş.ama kesin çözüm istiyorsan medipol hastanesinde koltukaltındaki sinirleri klipsle sıkıştırıyorlar ( ücret 1.5 milyar ) ve istediğin zamanda çıkarıyorlar.kolay gelsin

body giyiyorum daha 5 dakika olmadan oturduğum yerde bi de ya hareketsizken yani ıslanıyoo iğrenç gösüküyo..

bende de ayni sorun var biktim artik..sadece yazin da degil yaz kis terliyo koltuk altlarim ..hergün dus alsam bile farketmiyo..cok rahatsiz oluyorum..botox islemi sakincali cünkü dogal mekanizmayi bozmus oluruz ve koltuk alti hassas bir bölge lenf bezleri var..ben sadece koltuk altindan terliyorum ve vuüdun terlemeye ihtiyaci var hem toksik maddeleri atmak hemde vucüdun isi dengesini saglamasi icin bilmiyorum napicazz

arkadaşlar bu koltuk altı terlemesi için benim bir arkadaşımda çok rahatsızlık duyuyordu oda kendine bir yöntem bulmuş banyodan sonra kolyuk altlarını karbonat sürüyor birkere bende merak ettim ve denedim gerçektende işe yarıyor ben terledim ama hiç koku olmuyor ama çok sık yapmıyorum çünki nekadar sağlıklı onu bilmiyorum aslında bir doktora danışılsa daha iyi olur

vichy nin koltuk alti roll-on u var banyodan sonra kullaniyorsunuz 24 saat ter kokmanizi engelliyor terledikcede sabun gibi kokuyorsunuz tavsiye ederim..

bende de aynı sorun var.doktor sempatik sinir sistemin çok çalışıyor dedi.şimdi maxim diye bi kremi duydum almayı düşünüyorum.gulçehre mutlaka sana işe yarayıp yaramadığını yazıcam.

arkadaşım aynı sorunu yıllarca yaşadım taki bu siteyı bulup yazıları okuyuncaya kadar burda bir arkadaşımızın yazdıgu rolon adıı vardı maxım onu ben aldım kadıköyde naıtulıs eczanesinde satılıyo web sitesıde var 50ytl ye aldım vede ilk geceden itibaren koltuk altımda hıç terleme olmadı bir haftadır kullanıyorum vede hala ınanamıyorum yıllardır giyemediklerimi giydım alışveriş manyagı oldum :) şiddetle tavsiye ederim

ben de de aynı sorun var ve bana söylenen şey aynen şöle;
bu normal bir durum eğer bunu engellemeyen çalışırsan o bölgede çalışan bezleri tembelleştirirsin ve bu ilerki yıllarda sana ağrı yaratabilir. örnek olarakta kınayı sölediler. kına sürülen eller ve ayaklar hiç terlemezmiş ama ilerde bu başka sorunlara sebep oluyormuş.
bende bunun üzerine koltuk altlarıma peçete koyuyordum. zaten normalde askılı bir şey giymediğim için sorun olmadı. geçenlerde türk mucid programında bir bayan böyle sütyen gib kola geçirilen koltuk altı pedi yapmış erkekler için olanıda direk koltuk altına yapışıyor ve tüm teri emiyor. bence güzel bir buluştu ama onay almadı :)

Evet ben de o mucit bayanı gördüm. Gerçekten süper birşey. Acaba günlük pedlerle olurmu bu iş, denemek lazım

Ayak terlemesi ile çok uğraştım açık ayakkabıda bile ayaklarım su içinde kalıyordu .Pudralar ayak ürünleri deniz tuzları ile halledemediğimden doktora gittim ve her eczanede bulunan 4-5 Ytl civarı bir krem verdi TERKUR ayaklarıma ve zaman zaman koltukaltına uyguluyorum bana iyi geldi eskisi gibi terleme olmuyor.

ya arkadaşlar bu maxim roll on u aldım ama acayip kaşıntı yaptı bende.kaşınmaktan uyku tutmuyorkafamçokkarıştı kullananlarda da böyle bir etki bıraktı mı?ama teri baya engelliyor.bi de vichy mi denesem diyorum.o maxim kadar terlemeyi önleyebiliyor mu:uhm: yardımcı olursanız sevinirim...

Pudralı deodorantlar da mı fayda etmiyor? Zor bir durum gerçekten. Ben yazın pudralı kullanıyorum ama onu da zararı olur diye çok sık kullanmıyorum. Uzun süre dışarda kalacaksam o zaman.

bu nasıl bişey?biraz bilgi verebilir misin?normal deodarantlar roll onlar kesinlikle işe yaramıyor.maxim çok iyiydi ama kaşındırma olayı olmasa...

terlemeyi önleyen krem.arkadaşım hep ıslak ıslak geziyodu o yüzden almıştı eczacınıza bi danışın derim .yanlış yönlendirmeyeyim.çokta ucuz bişiydi 4 milyon mu ne?

maxim i bende 3 gündür kullanıyorum.evet terlemeyi kesiyor ama akşamları kaşıntıdan öleceğim.özellikle de krem kuruyana kadar.offff gülü seven dikenine katlanacak galiba

kizlar bende karbonati denemeyi düsünüyorum..karbonat mantikli geldi bakterileri öldürüyo olabilir..bazen cok basit seyler care olabiliyor..sonucunu paylasirim sizinle..

karbonat işe yararmıki ?.. :S

ben de roll on bakınıodum ama hangisi en iyi sonucu verir bilemediğimden almadım..

su kursept krem sorun demişsiniz eczaneye o nasıl bişidir acaba zararı var mıdır?... kullanan arkadaslar bu konularda bilgilendirirse seviniriz ya.. :S

X