OPU'su 19 tem.haftası olanlar, listeme buyrun. Adım adım paylaşalım.

duru2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
529
17
merhabalar,

Dün yumurtalarım toplandı. sizlerde bu günlerde aynı aşamalardan geçiyorsanız liste oluşturalım, adım adım her şeyi paylaşalım. listemi kendimle başlatıyorum. sevgilerimle...

ADI.........OLUŞAN EMBRİO SAYISI........TRANSFER EMB.SAYISI / GÜNÜ........ SONUÇ.........MERKEZ ADI

duru2 ......................................................................................................................................koü tıp fak.

kimse yokmu, benim durumumda olan... :KK43: gün gün paylaşalım yaşadıklarımızı, örneğin ben öğleden sonra merkezi arayıp kaç embriyom olduğunu öğrenicem.. benimle aynı heyecanlı bekleyiş içinde olanlarla paylaşmak isterim.

merhaba benimde tahmini 5 gün sonra opu işlemi yapılıcak merakla o günü bekliyorum çünkü eşimde aynı zamanda mikrotese ye alınacak inşallah sperm bulunurda bende transfer gününü ve test gününü
beklerim sizin gibi inşallah hamiş haberlerinizi okucaz burdan

sophia35.............bellidegil..........bellidegil..........insallah olucak anadolu saglık merkezi

slm benimde 4.cü günüm ağustos 2 de testim var :emir_bebek:[canım benimde 3.günüm senden bi gün sonra test tarihim hayırlısı artık ben nedense devamlı yatamıyorum arada oturuyorum sen yatabiliyomusun canım inşallah bebişlerimiz tutunur annelerine

cnm mrh bol bol dinleniyorum ayaklarımı uzatıp ananas,kivi,dutkurusu yiyorum devamlı pek ayaklanmadım daha senin kasıkların ağrıyormu göğüs hassasiyetin varmı cnm bende bu dediklerim mevcut hayırlısı allahtan:emir_bebek:

selam ve dua ilekaydirigubbakcemile5

cnm mrh bol bol dinleniyorum ayaklarımı uzatıp ananas,kivi,dutkurusu yiyorum devamlı pek ayaklanmadım daha senin kasıkların ağrıyormu göğüs hassasiyetin varmı cnm bende bu dediklerim mevcut hayırlısı allahtan:emir_bebek:

selam ve dua ilekaydirigubbakcemile5

canım benim göğüslerim hassas aynı adet olmaya yakın olurdu birde çok fazla gazım var ben ilk gün kabızlık yaşadım neyse kayısı yiyerek atlattım çok şükür bide ayaklarım hiç ısınmıyor buz gibi canım hayırlısı canım inşallah bebişlerimiz bizimledir:emir_bebek:

ben listeye şansız başladım gerçi ama (embriyo kalitem çok kötü) hepimize şans getirir inşallah.. hepimizin sonuçlarının yanına hamiş resmi koymak dileği ile...

ADI.....................TEŞHİS...........................TEST GÜNÜ..............MERKEZ............................SONUÇ.........NOT

duru2....................pco...............................5 Ağustos..................KOÜ TIP.................................................3 emb.transfer edildi,kaliteleri kötü.mucuzesini bekliyor.

buneya....................?................................1 Ağustos...................?.....................................................

fical.........................?................................2 Ağustos......................?................

sophia35.................?..............................belirsiz............................ASM......................................................tedavi aşamasında henüz,

zeyra.......................?.................................3 Ağustos................?

cnm bende varım pco test günüm 1 ağustos merkezim ist.tüp bebek 3 emb.transfer edildi kaliteleri iyi dediler hayırlısı

cnm hastalığımın adı hipogonatodrapik hipogonadizm gittiği hastane bahçelievlerdeki medicana :emir_bebek:

fical düzeltemeleri girdim, teşhisin ne anlama geliyor canım. ne gibi belirtiler yada neye neden oluyor?

S&G canım sana da hayırlı olsun.. vay be hemen hemen aynı günlerde sonuçlarınız belli olacak. Dilerim bu liste şenlenir..

dualarım sizlerle...

ADI.....................TEŞHİS...........................TEST GÜNÜ..............MERKEZ............................SONUÇ.........NOT

duru2....................pco...............................5 Ağustos..................KOÜ TIP................................:Saruboceq:.............3 emb.transfer edildi,kaliteleri kötü.mucuzesini bekliyor.

buneya....................?................................1 Ağustos...................?.........................................:Saruboceq:..............................................

fical........hipogonatodrapik hipogonadizm ......2 Ağustos.............MECICANA................................:Saruboceq:.......................

sophia35.................?..............................belirsiz............................ASM.....................................:Saruboceq:.........tedavi aşamasında henüz,

zeyra.......................?.................................3 Ağustos................?.............................................:Saruboceq:...............................

S&G........................pco.............................1 Ağustos.................İSTANBUL T.B..........................:Saruboceq:..............3 embr.transfer edildi kaliteleri iyi

duru........benimkide yarin belli olcak........transferin 18. de yapilmisti......3 embryo transfer edildi

benimde 3 embriyo transfer edildi canım nedensiz infertilite gazi üniversitesinde

zümmin Allah sana hayırlı haberler almayı nasip etsin canım. listeminizin ilk hamişi inşallah sen olacaksın. heyecanla bekliyorum, bize bilgi ver lütfen..
bu arada hiç baktınmı idrar veya kan, yarın ilk defamı bakcan? eğer sabrettiysen en sağlıklısını yapmışsın..

dualarım sizlerle...

duru2....................pco...............................5 Ağustos..................KOÜ TIP................................:Saruboceq:.............3 emb.transfer edildi,kaliteleri kötü.mucuzesini bekliyor.

buneya....................?................................1 Ağustos...................?.........................................:Saruboceq:..............................................

fical........hipogonatodrapik hipogonadizm ......2 Ağustos.............MECICANA................................:Saruboceq:.......................

sophia35.................?..............................belirsiz............................ASM.....................................:Saruboceq:.........tedavi aşamasında henüz,

zeyra.......................?.................................3 Ağustos................?.............................................:Saruboceq:...............................

S&G........................pco.............................1 Ağustos.................İSTANBUL T.B..........................:Saruboceq:..............3 embr.transfer edildi kaliteleri iyi

zümmin...............nedensiz inf.....................28 Temmuz................GAZİ ÜNV..............................:Saruboceq:...............3 emb.transfer edildi

zümmin ciğim, transferin 18 inde yapıldıysa 10. gün yarın. erken değilmi test için. yada blastosist embriyomu seninkisi.. o zaman erken çağırıyolar galiba.

evet benimkisi blastosist....o dedidiginden........
yanlislik oldu galiba ben gazi üniv yaptirmadim fertijinde benimki nedensiz inf. degil.......translokasyon

gazi üniversitesi nedensiz infertilite benimki canım

bu sefer tamam sanırım, zümminciğim translokasyon ilk defa duydum.. açarmısın biraz.

dualarım sizlerle...

zeyra...................nedensiz inf...........................3 Ağustos..............GAZİ ÜNV..................................:Saruboceq:...............................

zümmin...............translokasyon.....................28 Temmuz................FERTİJİN.............................:Saruboceq:...............3 emb.transfer edildi

ben listeye şansız başladım gerçi ama (embriyo kalitem çok kötü) hepimize şans getirir inşallah.. hepimizin sonuçlarının yanına hamiş resmi koymak dileği ile...

ADI.....................TEŞHıS...........................TEST GÜNÜ..............MERKEZ............................SONUÇ.........NOT

duru2....................pco...............................5 Ağustos..................KOÜ TIP.................................................3 emb.transfer edildi,kaliteleri kötü.mucuzesini bekliyor.

buneya....................?................................1 Ağustos...................?.....................................................

fical.........................?................................2 Ağustos......................?................

sophia35.................?..............................belirsiz............................ASM......................................................tedavi aşamasında henüz,

zeyra.......................?.................................3 Ağustos................?

canım benım azospermi ist eurofertilde yapıldı 1 embriyo tranfer edıldı 4 hücreli iyi dedı sadece bılmıyorum artık hayırlısı allah yardımcımız olsun...dua edelim bırıbrımıze 1 agustostaaaaaaaaaaa inş.....pozitif dusunelımmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X