Adete bir hafta kala ;)

benimde adetime 2 gün var ama adet belirtilerimde yok.. hiç bişey yok:KK43::KK43: idrar testinde çıkma ihtimali varmı ki arkadaşlar ya:KK43:

merhaba benim bildiğim idrar testi adet gecikmesinden sonra çıkıyomuş ama kan testiyse adet olmadan bile gebelik varsa gösteriyomuş

merhaba arakadaşlar ben iki yıllık evliyim ve öylesine doktora gittimde yumurtalıklarımda kist olduğunu öğrendim allahtan gitmişim yani nerdeyse patlıycakmış bi tanesi.sonra ameliyat oldum.tüplerimde ödem vardı bi tanesi azıcık açık çıktı.doktorum üç ay sonra film çekeriz demişti.bir ayım kaldı kontrolüme hala gebelik yok.eğer filmde hala tıkanıklık çıkarsa tüp bebek diyo doktorum ne yapcam bilmiyorum yani.aynı şeyleri yaşayan varmı yardımcı olursanız sevinirim

slm bende hamile kalmak için can atanlardanım dün doktora gittim nbu ay yumurtlama olmuş dedi ama henüz hamilelik varmı yokmu anlaşılmaz dedi adetten bi hafta geçmeliymiş en az ama sanki bi garibim bacaklarım ağırlaştı midemde çok bulanıyo belkide psikolojik tamamen bilmiyorum hayırlısı artrık dua edin banada olurmu

merhaba benim bildiğim idrar testi adet gecikmesinden sonra çıkıyomuş ama kan testiyse adet olmadan bile gebelik varsa gösteriyomuş

merhaba canım bende en son 3 temmuzda adet oldum hesaplamalara göre 29 ağustos diye çıkıyo adet tarihi inşallah bakalım hayırlısı bende test almadım çıkmadığı için ama çok sabırsızlanıyorum acaba sonuç nasıl diye hadi inşallah darısı hepimizin başına artık:Saruboceq:

Arkadaşlar hepimiz az çok aynı şeyleri yaşıyor ve aynı şeyi umut ediyoruz.Bizim de geçen ay ilk denememizdi ve malesef olmadı.Geçen ay erken belirtileri yaşadığımı sanmıştım ama yanılmışım.ınsan okuyunca etkileri psikolojik olarak yaşadığını zannediyor.Ama okuduğum kadar ile çok fazla konuyu takmamak gerekiyor.Beklediğim adet tarihim 1 ağustos inşallah rabbi hayırlısını verir.ısteyen herkese.Ama belirtiler derseniz sanki kasık batması var sadece .Bu ay çok umutlanmak istemiyorum .Belli etmesem de geçen ay bayağı üzülmüştüm.Erkenden kan tahlili yaptırmıştım.Bu sefer hiç bişi yapmadan bekleyeceğim bakalım hayırlsı :)

kızlar benimde adetime 5 gün var geçen ay 1 aylık bebeğimi düşürdüm. ama inanın hiçbir belirtim yoktu üstelik dr asla hamile kalamayacağımı çünkü geçen ayki yumurtamın kistleştiğini sölemişti ve biz yumurtlama günleri geçtiği için korunmadan sadece 2 kez birlikte olmuştuk. yani rabbim isterse veriyor. ve inşallah bu ay tüm isteyenlerle birlikte banada bir melek göndersin.

kızlar nerelerdesiniz yaww. ne belirtileriniz var yazın bakem... ben arada bi sersemleşiyorum çok kötü.sonra geçiyor. adete son 3 gün.akıntım var çok. siz ne durumdasınız??

mrb kızlar bnde yeni katıldım aranıza bu ay bebek yapmaya karar werdık cok heyecnlıyım adetıme 6 gun war dayanamadm test yaptım nagatf cıktı beklemelımıydım acelemı ettım dıye dusunuyorm smdı

denizcim, neslihancım güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum :enbuyukkk: kendimi öyle eksik hissediyorum ki allahımdan hayırlısı herşeyden önce.vardır muhakkak bundada bir hayır.beklemek sözcüğü bile nasıl yakıyor insanın canını.hiç umudum yok çikolata kisti olanların ameliyat olmadan çocuğu olmuyormuş zaten benimde hiç bir zaman olmayacak diye nasıl endişeleniyorum :çok üzgünüm: kan testi yaptırayım da kafam rahatlasın diye düşünmüştüm neyse ayın 29 unu bekliyim o zaman cevaplarınız için teşekkürler kızlar

yazdığın yazıyı okudum yeni üyeyim.bende de çikolata kisti var.ben ameliyat olduğum halde çocuğum olmadı.şimdi ne durumdasın.bebeğin oldu mu ...bi umut arıyorum.belki olmuştur çocuğun..inşallah olmuştur ve bizim gibilere umut olur.lütfen paylaşır mısın

yazdığın yazıyı okudum yeni üyeyim.bende de çikolata kisti var.ben ameliyat olduğum halde çocuğum olmadı.şimdi ne durumdasın.bebeğin oldu mu ...bi umut arıyorum.belki olmuştur çocuğun..inşallah olmuştur ve bizim gibilere umut olur.lütfen paylaşır mısın

Eğer bir umut olacaksa eğer EVET şuan 23 haftalık hamileyim canım. Benimde 4 yıl aradan sonra geldi bebeğim tedavisiz. Allah sağlıkla kucağıma almayı da nasip eder inşallah. Vakti geldi mi, Rabbim ol dedikten sonra gerisi boş. İsteyen herkese Allah nasip etsin inşallah, kimsenin kucağını boş koymasın.

kızlar adetinize 6 gün kala belirtiniz var mı hamilelerimiz adete 6 gün kala hamile olduğunu öğrenen var mı benim yumurtlam günümden bu yana belim çok ağrıyor kasıklarımdada ara ara ağrı oluyor kan testi yaptırsam sizce çıkarmı

kızlar adetinize 6 gün kala belirtiniz var mı hamilelerimiz adete 6 gün kala hamile olduğunu öğrenen var mı benim yumurtlam günümden bu yana belim çok ağrıyor kasıklarımdada ara ara ağrı oluyor kan testi yaptırsam sizce çıkarmı

5 gün kala yaptırabilrisin canım bana doktorum söylemişti inşallah yüzün güler iyi haberler verirsin

sağol canım yarın sağlık ocağına gidip kan vermeyi düşünüyorum 3 senedirki bekliyorum inşallah bu sefer gelir

inşallah canım sağlıkla gelir sana bebeğin ben ilk bebğimi 8 haftalık aldırmak zorunda kaldım kalbi durdu :KK43: şimdi tekrar deniyoruz ama bu ayda olmadı.

inşallah canım sağlıkla gelir sana bebeğin ben ilk bebğimi 8 haftalık aldırmak zorunda kaldım kalbi durdu :KK43: şimdi tekrar deniyoruz ama bu ayda olmadı.

inşallah senin bebeğinde tez zamanda gelir bende 6 ay önce dış gebelikten kürtaj oldum hala yok bebeğim

kızlar yarını bekleyemeyeceğim öğleden sonra gidip kan vericem yarına çıkar sonuç büyük ihtimalle büyük ihtimalle negatif çıkacak ama yinede ben merakımı yenmiş olucam ve erken öğrenmek daha iyi bence negatif olunca adet gününü rahatca bekliyosun sonucu yazarım zaten görüşürüz

ben de 1 buçuk yıldır bekliyorum. test yapmayı deneyıp sonra haber verıcez dıyen arkadaslarım lutfen gerı donun merak edıyoruz acıkcası hamiş oldunuz da gırmıyor musunuz artık bu sıtelere :p

dediğin test yine idrar testi mi? benim adete 1 hafta var yapsam kesin sonuç çıkarmı sence. ayy çatlıcam Çok üzgünüm çoook bi de benim bütün belirtiler var ama bi tek göğüslerimde bi değişiklik yok, daha yeni şişmeye başladı. her zamnki gibi adetten bir hafta önce :KK43:( her belirti olmalı mı ki acaba?

canım ilk önce allah beklentinin karşılığını bir an önce verir. bu erken gebelik testini ben adetime 9 gün vardı aldım yaptım ve negatif çıktı geçen ay. ve doğru çıktı. bence al merakını gider. şimdilik adetten sonrada hcg alırsın fakat belırteyim bu erken test biraz pahalı hcg ye göre 20 tl

adetime 1 hafta var.şimdi test yaptım negatif çıktı. ama kasıklarımda ani kasılma gibi ağrılar oluyor arada. doğru mudur acaba test. doğruysa hamile değilim :KK43:((((

X