Adete bir hafta kala ;)

canım ınsallah hamılesındır ben 1 hafta kala yapmıstım hassas testen evde ve coksılık olarak cıkmıstı dr gıttıgımde hamıleydım ama malesef dusuk oldu bence sende hassas testlerden al onlar dogru sonucu gosterıyor hayırlısı ın sallah
Testin adı neydi

ben adetime 8 gün kala öylesine aldığım idrar testi ile öğrendim gebe olduğumu. yanlışlık ihtimali vardır die ertesi gün tekrar aldım.ikisinde de silik ikinci cizgi cıktı.bir gün sonrada kan testi yaptırdım değer 155,16 cıktı.doktor kac gun gecti die sordu daha 1 haftam var dedim şaşırdılar.yarın yine test yaptırcam nasipse.nasıl adetten önce idrar testinde cıktı anlamadım. bu arada sat 12 mart.başına böle bişey gelen var mı????
ilginç degil mi Sabirsiz61 Sabirsiz61

kızlar adetinize 6 gün kala belirtiniz var mı hamilelerimiz adete 6 gün kala hamile olduğunu öğrenen var mı benim yumurtlam günümden bu yana belim çok ağrıyor kasıklarımdada ara ara ağrı oluyor kan testi yaptırsam sizce çıkarmı
Hamıle kaldınmı bu belırtılerden snra

Kizlar mrblar bende Araniza yeni katildim 2 ay once 4 aylik bebegimin kalbi durdugu icin kurtaj olmak zorunda kaldim ve bu ay tekrar gebelik icin calistik adetime 1 hafta var test yaptim varla yok arasinda ikinci cizgi slik cikti bidaha yaptim onda herhangi bisey cikmadi sizce cokmu acele etim eczane testi adete 1 hafta kala cikarmi

Kizlar mrblar bende Araniza yeni katildim 2 ay once 4 aylik bebegimin kalbi durdugu icin kurtaj olmak zorunda kaldim ve bu ay tekrar gebelik icin calistik adetime 1 hafta var test yaptim varla yok arasinda ikinci cizgi slik cikti bidaha yaptim onda herhangi bisey cikmadi sizce cokmu acele etim eczane testi adete 1 hafta kala cikarmi
Canim kimse yorum yapmamis ama merak ettim sonuc ne oldu

kızlar merhaba, ben yaklaşık 6 aydır bebek sahibi olmaya çalışıyorum ancak her yumurtlama döneminde bir problem yaşıyorum, idrar yolu enfeksiyonu vs gibi. doktora gidiyorum, sıkıntı yok diyor ama sonra yine tekrarlıyor. Tüm şartları ayarlıyoruz, başlıyoruz çalışmalara ama sonuç hüsran oluyor. Ablamın da çocuğu olmadığı için ister istemez aşırı stres yapıyorum. Her gün stresteyim her gün sinirlerim bozuk dolaşıyorum. bu ay yine denedik gün aşırı, yumurtlama dönemini de hesapladık. adetime 8 gün kaldı benim yine enfeksiyon akıntılarım başladı. sanki yine olmadı gibi hissettim gidip test aldım dayanamayıp negatif çıktı. Sizce çok mu erken? ümidimi yitirmeli miyim yoksa? uff :KK43:(

kızlar merhaba, ben yaklaşık 6 aydır bebek sahibi olmaya çalışıyorum ancak her yumurtlama döneminde bir problem yaşıyorum, idrar yolu enfeksiyonu vs gibi. doktora gidiyorum, sıkıntı yok diyor ama sonra yine tekrarlıyor. Tüm şartları ayarlıyoruz, başlıyoruz çalışmalara ama sonuç hüsran oluyor. Ablamın da çocuğu olmadığı için ister istemez aşırı stres yapıyorum. Her gün stresteyim her gün sinirlerim bozuk dolaşıyorum. bu ay yine denedik gün aşırı, yumurtlama dönemini de hesapladık. adetime 8 gün kaldı benim yine enfeksiyon akıntılarım başladı. sanki yine olmadı gibi hissettim gidip test aldım dayanamayıp negatif çıktı. Sizce çok mu erken? ümidimi yitirmeli miyim yoksa? uff :KK43:(
Düşünmemeye calısmalısınızzz yani ben de takıntılıyım sizin gibi testler ovülasyonlar gün asırı ilişkiler falan 7-8ay hiç bir neden olmamasına ragmen olmadı sonra benimde ara ara enfeksiyonum olurdu su sogan kürünü denedim biraz antibiotik kullandım sonraki ay seyehat telasımız vardı ne hesap ne kitap bi baktım hamileyim. Düşünüp gün hesapladıkca olmuyor canım.

Bir de Rabbim suan nasip etmiyorsa elbet vardır bir nedeni deyin kesinlikle cunku ben o 7-8ay olmamasına sonradan cok sükrettim..

Benim de 1 haftam var bu ay esimin kullandigi antibiyotik yuzunden iliski pek olmadi ama yine de Rabbimden umit kesilmez :) ben adet olcak gibi agrilarim basladi arada belime sizi giriyor sagli sollu kasik agrim var karnim sis ve goguslerim bu ay hic inmedi adetten sonra insallah hamis kalmisizdir :)

Canim cok.erken peki bu enfeksiyona kesin cozum bulamiyorlarmi sogan suyu ic istersen yaninda da dogal nar suyu.sogan suyu cunku rahim duvari inceltiyormis nar suyu kalinlastiriyormus sogan suyunun o etkisini nar suyuyla giderirsin

Canim cok.erken peki bu enfeksiyona kesin cozum bulamiyorlarmi sogan suyu ic istersen yaninda da dogal nar suyu.sogan suyu cunku rahim duvari inceltiyormis nar suyu kalinlastiriyormus sogan suyunun o etkisini nar suyuyla giderirsin
Cesitli doktora gittim her gittigim bor problem yok dedi, antibiyotik verdiler gonderdiler, ama sonra yine tekrarladi durdu:/ simdi adetime uc gun kaldi, eskiden adet belirtilerim olurdu simdi o bile yok, aklimdan cikarmaya calisiyorum ben de artik. Cunku ben stres oldukca esim de stres yapmaya basladi aramizda tatsizlik cikicak bu gidisle. O yuzden olursa olur olmazsa da napalim diye telkinliyorum kendimi. Nar suyuny denicem kesinlikle! Tesekkur ederim

Bir de Rabbim suan nasip etmiyorsa elbet vardır bir nedeni deyin kesinlikle cunku ben o 7-8ay olmamasına sonradan cok sükrettim..
Dogru soyluyorsunuz, ben de cok dua ediyorum hayirlisiysa olsun yoksa olmasin diye ama 32 yasima gelince ablamin da cocugu olmayinca psikolojik olarak etkilendim heralde

Dogru soyluyorsunuz, ben de cok dua ediyorum hayirlisiysa olsun yoksa olmasin diye ama 32 yasima gelince ablamin da cocugu olmayinca psikolojik olarak etkilendim heralde
Merhabalar,
Nacizane bir tavsiyem olacak. Eğer uzun süre hamile kalamadı iseniz yada kalıp dusuk ile sonuçlanıyorsa mutlaka yumurtalik rezervlerinize baktirin. Ultrason ile dr. Bakabilir ayrıca amh testi de yaptırın. Kan alıyorlar ve kan sonucundan yumurta rezervinizin durumunu ogrenebiliyorsunuz

Selam kızlar. Şekermatik eğer hala problem yaşıyorsan, Gynobiotic adında bir probiyotik var. Onu kullanmanı tavsiye ederim. Ve her gün kefir içmelisin. Emin ol en kısa sürede kurtulacaksın. Hayırlısı olsun inşallah..

X