Evet kzlar buyrun bakalm :) Duman stnde taptaze Burnucuuma bakn bakalm :)

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar resimleri kaldırdım artık zemuszemus
ilginiz ve yorumlarınız için hepinize tşk ederim a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
ay neden gorunmuyo bunlar yaaaa :1shok:
sabahtan beridir yuklmeye ugrasıom boşamı gitti o kadar ugras yeniden denicem :KK43:

ya kızlar bildiniz başka upload adresi varmı bu neden çalışmıyo delircem ya üff :S

çok güzel olmuş burnun şiş olmasına rağmen çok hoş duruyor.ne kadr morarmışsn ya:))bende mi böle mor olcam acabaa

canım öncelikle çok çok geçmiş olsun a.s. çok fazla şişliklerin ve morlukların olmuş canımbenim gözünü bile açamıyorsun bende öyleydim şakkıdı burun ucun baya bir düşükmüş ve bu yeni güzel burnun seni daha genç gösteriyor a.s. zaman geçtikçe şişliklerin indikçe dahada güzel olacak opuyorumnanaktan ve bu sayede güzel bir dostluk kuruldu ikinizde harika görünüyorsunuz kızlar a.s.

şeyy afedersiniz ama bunu solunum yetmezliği yüzünden mi yoksa estetik amaçlı yaptınız?
merak ettim
açıkçası estetik için bu kadar acı çekmek istemem öyle fena oldum ki ilk resimleri görünce amann dedim başım döndü
neyse ilkini bilmiyorum ama sonrası fena değil

şeyy afedersiniz ama bunu solunum yetmezliği yüzünden mi yoksa estetik amaçlı yaptınız?
merak ettim
açıkçası estetik için bu kadar acı çekmek istemem öyle fena oldum ki ilk resimleri görünce amann dedim başım döndü

valla ben üc kez ameliyat oldum ama aci cektigimi pek hatirlamiyorum...dizimi carpsam daha cok acir...:ecrin_bebek:

bu arada kraliche burnun cok güzel olmus...güle güle eskit..zemuszemus:nazar:

ilk resimlere bakarken içim acıdı :sinifsinif:ama son resimler mükemmell:nazar:cesaretinden dolayı tebrik eidyorum cnm..ben gecen kış tüüm muayenelerimi yaptırdım veee ameliyat günüme geldiginde vazgectim korkudann..bide benim bi burun deligim kapalı neredeyse nefes alamıyorum ama yinede korktumm:bbo:

merak ettim

canım inan hiç acı olmuyor şişlikler morartılar kötü gösteriyor ama acı asla yok zaten önemli olanda sonuç değilmidir yerimseniben ayrıca dikkatli bakmamışsın sanırım eski halide var fotolarda süprizzzzz

sonuç mükemmel canımmm sadece sabır ve zaman :)

çok güzel olmuş burnun şiş olmasına rağmen çok hoş duruyor.ne kadr morarmışsn ya:))bende mi böle mor olcam acabaa

tşk ederim cnm ... halen şiş evet suan bile daha şiş az inince tekrar koycam resim
vala kişiye gore degişiyomus cnm morarma şekli mesela karamelin hiç morarma olmadı sendede olmaz belki :)

canım öncelikle çok çok geçmiş olsun a.s. çok fazla şişliklerin ve morlukların olmuş canımbenim gözünü bile açamıyorsun bende öyleydim şakkıdı burun ucun baya bir düşükmüş ve bu yeni güzel burnun seni daha genç gösteriyor a.s. zaman geçtikçe şişliklerin indikçe dahada güzel olacak opuyorumnanaktan ve bu sayede güzel bir dostluk kuruldu ikinizde harika görünüyorsunuz kızlar a.s.

saol cnm benm :)
eet acaip morlaştım yane sorma hane kamyon carpsa bu kadar olmas kaydirigubbakcemile3
eski burnum buyuk kemerli dusuktu bu burnumdan cok memnunum saolsun dr um vala şişken bile hoş sankim :kedi:
karamelim sagolsun hem sıkı bir dost hemde o an bana cok destek oldu opuyorumnanaktan

merak ettim

her ikisi içinde canım zaten dıştan şekil bozuklugu olunca otamatik olarak içide bozuk oluyor :)

bu arada kraliche burnun cok güzel olmus...güle güle eskit..zemuszemus:nazar:
sagol cnm opuyorumnanaktan

eee siz değdi diyorsanız bizede sağlıklı günler demek düşer
ben öyle görünce korktum falla nefes alamadım sanki bir anda :))
demek o kadar acımıyor o zaman mutlaka değer

eee siz değdi diyorsanız bizede sağlıklı günler demek düşer
ben öyle görünce korktum falla nefes alamadım sanki bir anda :))
demek o kadar acımıyor o zaman mutlaka değer

sagol cnm
insan kafaya koydumu acısınada tatlısınada katlanıyo valla :)))
benim cnm kıymetli ya benemki acıdı azcık kaydirigubbakcemile3
kızlar saolsun cok destek verdiler bana opuyorumnanaktan

ayy canım yaaa ilk günlerinin neden zor geçtiğini daha iyi anladım şimdi. ılk 3 günün çok kötüymüş.Zor olmuş senin için belli.Ama sonu güzel olmuş,değmiş herşeye. Hadi artık geçti bitti,güle güle kullan burnunu

canım nasıl morarmışsın öyle yaa çok kötü ama sonuç güzel peki ağrın olmadımı hiç?

cnm güle güle kullan yeni burnunu..gerçekten ilk günler birazcık fazla şişlik morarma olmuş ama çok hızı iyileşmişsin..fıstık gibi olmuşsun :nazar:

ayy canım yaaa ilk günlerinin neden zor geçtiğini daha iyi anladım şimdi. İlk 3 günün çok kötüymüş.Zor olmuş senin için belli.Ama sonu güzel olmuş,değmiş herşeye. Hadi artık geçti bitti,güle güle kullan burnunu

evet cnm ya cok kotuydu ilk 3 gun falan sonradan birden iyileşmeye basladı o gunler zordu tabi ama degdi sanırım :)
tşk ederim cnm benm :) Şeniz

X