kızlar kaçıncı ayınızda hamile kaldınız

dyg_6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2008
276
2
herkese slm ben 11 aylık evliyim ve bebek yapmaya karar verdik bu ay ilk ayımızdı olmadı kısmet önümüzdeki aya acaba bebek istemeye karar verdikten sonra kaçıncı ayınızda hamile kaldınız acaba çevremdekiler hep 5 aydan aşağı değil benimde gözüm korktu açıkcası deneyimlerinizi paylaşırmısınız

canım ben denemelerin 5.ayındayım ama hala tık yok.Her ay hersey uygun olduğunda bile(yani tamamen sağlıklı,yumurtlama gununde birleşip) sansın %20-25. ve genelde 6.ayın sonunda deneme yapanların %50si hamile kalabiliyor.1 yıla kadar zaten doktorlar normal kabul ediyor eğer yasın gec değilse.Sen yeni başlamışsın.ınsallah hemen kalırsın,sanslı %20ye girersin insallah.ama uzun sürersede şimdiden hazırlıklı ol.Moralini bozma sakın.er gec insallah nasip olacaktır..

bende ne zamandır bu konuyu araştırıyorum.
benim tanıdıklarım genelde (hiç bir sorunu olmayanlar) 3. ayda hamile kalmışlar. bende bebek istiyorum. ama bende henüz yeni karar verdim daha bir ay bile olmadı. inşallah fazla beklemek zorunda kalmam.

başka bir forumdan arkadaşlarım var. 3 tanesi istedikten sonra 3. ayda hamile kaldılar.ki genelde 3.ay çok duyuyorum. biri hemen ilk ayda. tabiki uzun zamandır bekleyenler var onların da genelde problemleri var. ( azospermi, kanda pıhıtılaşma vb ) bana gelince bu benim 3.ay bekliyorum bu haftasonu tezim doğrulancak mı?

başka bir forumdan arkadaşlarım var. 3 tanesi istedikten sonra 3. ayda hamile kaldılar.ki genelde 3.ay çok duyuyorum. biri hemen ilk ayda. tabiki uzun zamandır bekleyenler var onların da genelde problemleri var. ( azospermi, kanda pıhıtılaşma vb ) bana gelince bu benim 3.ay bekliyorum bu haftasonu tezim doğrulancak mı?

insallah doğrulanır canım,insallah hamişsindiropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar tşk ederim cvplarınız için ben 24 eşim ise 31 yaşında uygun yaşlar olduğunu düşünüyorum ama işte ne zaman kısmetse o zaman oluyo birde ben bu ay normal regli günümün gecesinde oldum gündüz hastalanmayınca heveslenmiştim sabah kalkıp hemen test alıp yapacaktım ama sabaha kalmadı valla :)

insallah doğrulanır canım,insallah hamişsindiropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

inşallah. bu zor bir psikolojiymiş! sadece 2 ay negatif ve şimdi 3.aydayım tırsıyorum :) ya yıllarca bekleyen insanlar? rabbim cümlesine sabır ve hayırlısıyla bebeklerini nasip etsin. dışarıdan kolaydı. ya ne olacak 6 ay hatta 1 yıl normal falan diyodum ama davul sesi uzaktan hoşmuş. 1 yıl böyle beklemeyi şu an düşünemiyorum. spora gidiyordum bıraktım. başım ağrısa ilaç içmiyorum. koltuğu çekicem korkuyorum ya hamileysem diye. her an aklım bu konuyla meşgul. sonra buralarda okuduklarımızdan etkileniyoruz. kolay değilmiş bu işler velhasıl!

Son düzenleme:
evet cok haklısın.insan her adet dönemine kadar psikolojik anne oluyor sanki.her ay hamileyim modundayım,bir heves bir umut.ama kırmızılar gelince hüsraaan...

Süper konu açmışsın canım benim de merak ettiğim bir şey bu. Bizim de bu ay 3. denememiz, bakalım 3lerdeki keramet işe yarayacak mı bende de, haftaya öğreneceğim :1rolleyes:
Ama nasıl bir psikolojiymiş bu yaa gerçekten hiç böyle olacağımı düşünmezdim hep aklımda benim de ya hamileysem diye yiyeceklerime herşeyime dikkat ediyorum her minik bulguyu acaba hamile miyim diye değerlendiriyorum. 2 kez negatif sonuç aldıktan sonra takmayacağım kendi haline bırakacaım dedim 2 hafta dayandım sonra yine yumurtlma günü saymaya başladım :kedi: ınşallah hepimiz bir an önce güzel haberi alırız opuyorumnanaktan

kişiden kişiye degisir canım ben ilk denememde hamile kaldım
arkadasımda 9ç ayında hamile kaldı
teyzemin gelini 9 aylık evli hala hamile deil

benimde 4.ayım bende böyle bi konu açmıştım ama anket olarak.inş.en kısa zamanda hepimis hamiş olurus

ben 5. ayımda clear digital ovlasyon testiyle hamile kaldım herkese tavsiye ederim :)

insandan insana değişir kızlarr bu inşallah hepiniz dilediğiniz ayda hamile kalırsınız benim bu ay 32 ay oluyor rabbim kimseyi böyle bekletmeden bebeğini yollarr

tezim doğrulandızemuszemus 3.ay ve hamileyim. darısı isteyen herkesin başına.:Saruboceq:

tezim doğrulandızemuszemus 3.ay ve hamileyim. darısı isteyen herkesin başına.:Saruboceq:

canım tebrik ederim!!! cok sevindim Allah kuacaginda gormeyi nasip etsin :nazar:

bizim icin de dua ett tatlım..:Saruboceq:

benimde bu ay 3. ayımdı ama malesef bu ayda olmadı
önümüzdeki ay 4. ay olmuş olucak umarım hepimiz en kısa zamanda ve hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz

Canım ben 12.ayda hamile kaldım.Kişiden kişiye değişiyoo.Ve birde kafaya takmakla alakalı kafana takma kesinlikle Allah en hayırlı zamanı biliyo.En kısa zamanda hamile kalırsın inş.

bende 20. ayımda hamile kaldım tabi benim yumurtalarım çatlamıyomuş ve ben bilmiyodum daha doğrusu ben biliyodumda doktorlar beni boşuna oyalıyolardı en son bi çatlatma iğnesi yaptırdım ve hamileyim şimdi ilk denemede bu kadarcık iş için beni iki senedir dolandırıyolar hiç bi sorunun yoksa korunmayı bırkatıktan sonra bir yıla kaldar beklemelisin tabi gerçekten stres yapmamak lazım ama kolay iş değil allah isteyen herkese önce sabır versin

X