Beylikdüzü Kolan Hastanesi

slm bende o meşhuuur b.düzü kolan hastenesine gidiyordum bi zamanlar arzu hanımla baslamıstım hamılelık kontrollerıme cokk uzun bı hıkaye emıne hanım ve arzu hanımın sayesınde 5bucuk aylık dogum yaptım ve bebegımı kaybettım bi daha o hastaneye adımımı atmam kımseyede tavsıye etmem

ayyy canım çok üzüldüm allah sizlere ömür versin ve tez vakitte hayırlısıyla bir evlat versin.2 arkadaşımda kolanda doğum yaptı zorunlu olarak orayı seçtiler çünkü üçümüzünde doktoru bdüzü acıbadem de özel sigortaları vardı ve sigorta bitti tesadüfen hamile kalınca yakın ve yeni diye kolanı tercih ettiler ama ne hastaneden ne de dr larından memnun kalmadılar:KK43:(

aybukesiyla senin adına çok üzüldüm..

bende şuan 30+6 deyim 8-9 haftalıkken arzu hanıma başladım bana çok güleryüzlü geldi her ay düzenli olarak gittim..
24 haftalıkken kontrolle gittiğimde arzu hanım açılma olduğunu ve dikilmesi gerektiğini söyledi ama yine de emin olmak için 4 boyutluya yolladı kesinleştikten sonra eğitim araştırma perinatolojiye gönderdi orasıda acilden yatış yaptı ve serklaj oldum(rahimin dikilmesi) yoksa düşük olabilirdi ya da doğum olacaktı.
ben bunu fark ettiği için ve her gittimde çok dikkat ettiği için çok memnunum ve şükrediyorum..

selam bayanlar, beylikdüzü kolan hastanesini kadın doğum doktorları konusunda öneriyor musunuz? ya da beylikdüzünde başka doktor veya hastane?

Selam ben Kolan hastanesinde doğum yaptım doktorum Arzu hanımdı kendisinden son derece memnunum ancak hastaneden asla bebeğime hastanede virüs kaptırdılar ve 25 gün yoğum bakımda kaldı beraberinde 5 bebek daha bebeklerden biri daha hayata gözlerini açamadan ebediyen kapattı bizde 4 aile bu hastaneyi sağlık bakanlığına şikayet ettik.Bebeklerimizi aldık her tarafları elleri kolları kafası karnı delik deşik bir şakilde artık iğne girecek damarları kalmamıştı.Hastane suçu kabul ediyor ama yapacak bir şey bulamıyordu sonradan hastane çalışanlarından tanıdıklarım vardı kendisi eğer sağlık bakanlığına şikayet etmeseydik bebeklerimizi sağ bir şekilde almamızın güç olduğunu söyledi yani duyarsız bir hastane tüm hamilelere hayırlı doğumlar dilerim.

aybukesiyla senin adına çok üzüldüm..

bende şuan 30+6 deyim 8-9 haftalıkken arzu hanıma başladım bana çok güleryüzlü geldi her ay düzenli olarak gittim..
24 haftalıkken kontrolle gittiğimde arzu hanım açılma olduğunu ve dikilmesi gerektiğini söyledi ama yine de emin olmak için 4 boyutluya yolladı kesinleştikten sonra eğitim araştırma perinatolojiye gönderdi orasıda acilden yatış yaptı ve serklaj oldum(rahimin dikilmesi) yoksa düşük olabilirdi ya da doğum olacaktı.
ben bunu fark ettiği için ve her gittimde çok dikkat ettiği için çok memnunum ve şükrediyorum..

arkadaşım bende senin adına sevindim inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın benim 8haftadan itibaren düşük riskim vardı rahim dikilmesi gerekiyordu aslında ama her seferinde progestanla devam etti arzu hanım oysaki dikiş atılsaydı bebeğim erken doğmıyıcaktı ve şuan kucağımda 9 aylık bi kızım
olucaktı ama malesef olmadı ben onlara hakkımı helal etmiyorum herkese sağlıklı ve hayırlı doğumlar

Ben Nihan Tosun'a gittim.Kesinlikle tavsiye ederim. Çok güleryüzlü, ilgili, işini çok iyi yapan bir doktor

Merhaba;
Dün sabah 6:30 gibi kanama nedeniyle acilden giriş yaptım. Bır kadın dogumcu var onunda hastası ambulansla gelıyor bakarmı bılmem dedı. Yalvar yakar kadını arattım.o saatte nöbetçi olan Dr. SERVET TÜCCAR. Beni muayene aldı. Ama kadın neden geldin der gibi 5 karış suratla karşıladı beni. Hiçbir şey sormadan yatırdı.Hamileyim kahverengı az kanamam geldı dedım. Nerden biliyorsun hamile oldugunu dedı. Bende kan testı yaptırmıstım 4 gun once 686 cıkmıstı dedım. Ort. 4 haftalık bebeğin kesesini ultrasonda doğal olarak görmedi ve bana sende gebelik falan yok ya dış gebesin ya kımyasal ya da düşük yaptın kese gözükmüyor alttan muayene edeceğiz dedi. Yine keseyi görmedi. Sadece kan pıhtısı var baska bısey yok %99.9 gebelik yok dedi tahlil istedi. Tahlil çıktığında da ben olmam başka doktor bakar sonuca dedi. (aynı gün tahlil kolonda beta-hcg 6816 devlette 4715 çıktı) Kimse bakmadı randevum olmadığı için:KK43: Tesadufen bashekım yardımcısının asıstanıyla karsılastım Kımı aradıysa almadı bır Fuat hoca kabul ettı benı. Ofısı hastanenın farklı bır bolumde ve son sıstem cıhazları var Servet hocanınkınden daha farklı. Durumu yasadıklarımı aglaya aglaya anlatınca sakın ol yardımcı olucam dedı. Sagolsun beni sıfırdan muayene etti ve bebeğimi gördü :) Kesın hamılesın dıs gebelık yok kesede burada dedı gösterdı banada. Beni bilgilendirdi ve tedavime başladı. Ztn 5 kadından 2 sınde koyu kahve kan gelebılıyormus. Bebegın rahme yerlestıgının göstergesıymıs. Bebegım az buyusun SERVET hnmın suratına vurucam o ultrason resmını!

X