Beylikdüzü Kolan Hastanesi

ozgem_e

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
1
0
43
selam bayanlar, beylikdüzü kolan hastanesini kadın doğum doktorları konusunda öneriyor musunuz? ya da beylikdüzünde başka doktor veya hastane?

merhaba, ben 33 haftalık hamileyim beylükdüzü kolan hastanesinde diler ceylana gidiyorum. son derecede memnunum. kesinlikle tavsiye ederim

merhaba,

Bende Kolan Hastanesi Diler Hanıma gidiyorum gerçi daha yeni başladım ama 11 haftalık hamileyim.

Gerçekten memnunsunuz di mi? Benim de bazı endişerim vardı gerçi ama uzağa gitmeye de katlanamıyorum malum yollar...

Biraz daha bilgi verirseniz sevinirim. Sezaryen mi daha çok yaptırıyomuş yoksa normal mi mesela...

evet canım gerçekten çok menunum. ve 8 buçuk aydır diler hanıma gidiyorum. sezeryanmı daha çok yaptırıyor normal mi bilmiyorum ama bana normal doğumu önerdi

bı sure arzu hanım ve dıler hanıma gıtmıstım. ıkısıde cok ıyı doktorlar gıttıgım sure ıcınde cok sıcak kanlı ılgılı bı tavırla yaklastılar bana. tavsıye ederım.

bende diler ceylana gidiyorum ve çok memnunum benim yumurta sorunum vardı yumurtlama dönemi olmuyordu ve o doktor uğurlu geldi şuan dönemimdeyim ve inşallah mutlu bi haberle gelicem diler hanımdan

kızlar bende diler hanıma gidiyorum ve çok çok memnunum hamile kalmaya çalışıyorum ve onun sayesinde olucam inşallah 3 aydır diler hnımlayım tavsiye ederim

kızlar,

Diler Hanım işten ayrılmış...

Hangi hastaneye geçtiğini ya da cep telefonunu bilen var mı? Ben kaybettim ve şimdi hastane hiçbir bilgi vermiyor...Neden ayrıldığını da merak ediyorum acaba hastaneden mi kaynaklanıyor yoksa başka bir nedeni mi var?

Acil cevap bekliyorummm....

canım numara için teşekkürler. Bende öğrendim ama Çamlıca Erdem Hastanesine gitmiş, şimdi yeni doktor arayışına girdim... Çok üzgünüm:1no2:

merhaba kızlar...doğumumu beylikdüzü kolan hastanesinde yapmayı düşünüyorum...kendi doktorum girecek doğuma başka hastaneden gelecek...hastane olarak kolan hastanesiyle ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim...

kardeş bende beylikdüzü kadın doğum dok.arıyorum

selam kardeş bende yeni gebeyim kararsızım hangi hastanede hangi dr a gitme konusunda ama kolan hastanesi bana çok yakın olduğu için mecburen orayı seçicem sanırım emine özel varmış çok iyi diyorlar allah hepimizin yardımcısı olsun eğer varsa daha iyi önerisi olan yazsın lütfen :)))

kardeş bende beylikdüzü kadın doğum dok.arıyorum

selam kardeş bende yeni gebeyim kararsızım hangi hastanede hangi dr a gitme konusunda ama kolan hastanesi bana çok yakın olduğu için mecburen orayı seçicem sanırım emine özel varmış çok iyi diyorlar allah hepimizin yardımcısı olsun eğer varsa daha iyi önerisi olan yazsın lütfen :))):KK50:

Arkadaşlar ben de Beylikdüzü Kolan a gidiyorum, Arzu Aydın Çuhalı doktorum.İnanılmaz hastası var,artık randevu sistemine geçmek zorunda kaldı.Çok ilgili,aynı zamanda rahat,titiz bi hanım.Ben çok memnunum..Tavsiye ederim.Bu arada yarın gidip doğum fiyatlarını falan öğrenicem.Doğumla ilgili konuşucam doktorumla.Daha erken ama..Olsun içim rahatlar :)

selam kardeş bende yeni gebeyim kararsızım hangi hastanede hangi dr a gitme konusunda ama kolan hastanesi bana çok yakın olduğu için mecburen orayı seçicem sanırım emine özel varmış çok iyi diyorlar allah hepimizin yardımcısı olsun eğer varsa daha iyi önerisi olan yazsın lütfen :)))

Ben de Beylikdüzü Kolan'da doğum yaptım. Hamileliğimin dördüncü ayından itibaren Arzu Hanımla görüşmeye başladık. O kadar ilgiliydi ki, hala kadınsal şikayetlerimde ona danışır başka doktora gitmeyi düşünmem bile. Hastane olarak da zaten ailece sıkça kullandığımız bir yer oldu. Doğum ücretleri de oldukça uygun. Pekçok özel hastaneyle kıyaslandığında neredeyse yarı fiyatına diyebilirim. Tek sıkıntımız çocuk doktorumuzun Büyükçekmecedeki Kolan'a geçmesi. Geri gelecek dediler ama hala bekliyoruz. :KK43:

ben ve eltimde kolan hastanesinde doğum yaptık
hatta bi arkadaşımızda dr.umuz arzu aydın çuhalı süpper bi hekim kesinlikle tavsiye ederim
dünde aniden rahatsızlandım ve oraya gittim ama arzu hnm randevulu çalışıyo başka bi dr.a gitmek zorunda kaldım
nihan hanım nihan tosun baktı ve o da en az arzu hanım kadar ilgili ve güleryüzlü kesinlikle 2sinide de tavsiye ederim :))

slm bende o meşhuuur b.düzü kolan hastenesine gidiyordum bi zamanlar arzu hanımla baslamıstım hamılelık kontrollerıme cokk uzun bı hıkaye emıne hanım ve arzu hanımın sayesınde 5bucuk aylık dogum yaptım ve bebegımı kaybettım bi daha o hastaneye adımımı atmam kımseyede tavsıye etmem

X