Yumurta says

hewler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
88
0
Arkadaşlarım benim sanırım 3 gün sonra transferim yapılacak.yumurta sayım 5 bu sayıyla hamile kalan varmı aranızda.Bana az gibi geliyor.tecrübelerinizi yazarmısınız.:ecrin_bebek:

ne sayı onemlı canım nede kalıte bence burda umutsuz vakalar pozıtıf sonucunu aldı kesın hamıle gozuyle bakılan ınsanlar negatıf aldı allahın takdırı fazla yumurta cıkmanın bı tek guzellıgı var oda hanı dondurulmusların oluyor cok horman almıyosun o guzellıgı var ınsallah guzel sonnuclar alırsın

ne sayı onemlı canım nede kalıte bence burda umutsuz vakalar pozıtıf sonucunu aldı kesın hamıle gozuyle bakılan ınsanlar negatıf aldı allahın takdırı fazla yumurta cıkmanın bı tek guzellıgı var oda hanı dondurulmusların oluyor cok horman almıyosun o guzellıgı var ınsallah guzel sonnuclar alırsın

katılıyorum karamel86 arkadaşıma
bunları kafana takma

Arkadaşlarım benim sanırım 3 gün sonra transferim yapılacak.yumurta sayım 5 bu sayıyla hamile kalan varmı aranızda.Bana az gibi geliyor.tecrübelerinizi yazarmısınız.:ecrin_bebek:

canım önemli olan oluşacak embriyo sayısı.kafana takma.benimde 5 olgun 1olgunlaşabilecek yumurtam vardı moralim bozuldu.4 embriyo oluştu.tansferi yaptık şimdi bekliyorum.dondurulacak embriyomuz yok o kadar.

evet bende karamele katılıyorum. benım doktoru ilk 3 tedavimdede 100% gözüyle baktı doktorlarım ama sonuc negativdi . 4. de oldu. sıkma canını 1 embrio ıle hamıle kalan bıle var

arkadaşlar bana yardımcı olduğunuz için teşekür ederim.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Cnım benım en son denemem de 1 tane embrıyom olustu fakat coook kalıtalıydı ama hamıs degılım.Tek embrıyo ıle o kadar cok hamıs olan varkı senın sayın ııı bence yola devam pıslolojı cok onemlı canım olacak ınsallah....:ecrin_bebek::1hug:

canım benim 7 yumurtam oldu ama 3tane döllendi
sadece 1i 1.kalite
diğer 2si 2.kalte 3transfer oldu
suan ikizlerime hamileyim 12haftalık
bende ilk duyduğumda 3tane için çok üzülmüştüm
ama rabbim nasip etti sayıya takılma
hepimiz 1yumurtadan dünyaya gelmedik mi?

Benşm tam 25 adet yumurtam oldu. Süperdi o kadar çok sevindimki bu olmadı yedekte bir dondurulmuşlar olur diyordum.
Mamafih 2 olgun yumurtam çıktı ve döllenmedi. Arkadan gelen 10 tane küçük döllendi ama onlarda gelişme gösteremedi.
O yüzden adet değil kalite önemli hiç canını sıkma.

kesinlikle.
kalitesi önemli,sayısı değil
benim de şu anda 7 tane var.
toplama aşamasındayım.bakalım ne olacak?

kafanı takma::KK66:

canım benımde yumurtam az oluyor 8 yumurtadan 5 tane toplanıp 4 tanesı dollendı 4 transfer edıldı su anda 7+4 haftalık hamıleyım sayıya takılma onemlı olan kalıtesı rabbımın ıznı olunca hersey oluyor...

bende suanda beklemedeyım ama dua edın ne olur 1 emrıyo transfer edıldı 1 agustosta tahlıl yapılcak

bende suanda beklemedeyım ama dua edın ne olur 1 emrıyo transfer edıldı 1 agustosta tahlıl yapılcak

cnm hiç kafanı takma.burda en önemli moral arkadaşlar.burda daha öncede bahsetmiştim ama sanada tavsiye edeyim.ayşe aydının bir kitabı var.ANNEEE!ANNE OLUYORUM.bu kitabı muhakkak al ve oku.bana çok iyi geldi.kitabın yazarı da olan ayşe aydının tüp bebek macerası.daha önce tüp bebek yaptırmaktan değilde transferden sonraki bekleme süresinden çok korkuyordum.ama artık korkmuyorum.şiddetle tavsiye ederim cnm.kaydirigubbakcemile3

canım hiç kafana takma..benim 3 tane transferedildi tutmadı..benden 1 gün sonra oldu arkadaşımın transferi ve 1 embriyosu vardı sadece....bugün aradı ki sonucu 600 çıkmiş....maaşallah barekallah dedim....yani kısacası RAbbim ol derse oluyor...

SELAM KIZLAR BENIMDE BUGUN TOPLANDI YUMURTALAR KONTROLLERDE İYİDİ 15 TANE YUMURTAM VARDI FAKAT BUGUN 4 TANE TOPLANMIŞ NEDEN İNİ ANLAMADIM NEDEN AZ TOPLAMIŞLAR BIRAZ CANIM SIKILDI CUMARTESI YINEGIDICEM KALITESINI ÖGRENMEK İÇİN BANA BI AKIL VERIN RAHATLAMAYA İHTIYACIM VAR ACİLLL::sm_confused: ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR

olabılıyor oyle canım benımde ultrasonda çok yumurta gorunuyordu sadece 2 tane çıktı doktoruma sordugumda her folıkulun içinde yumurta var anlamına gelmez dedı zaten sayısı degıl kalıtesı önemlı sana lazım olan şuanda 1 kalıtelı yumurta yasa geregı geçmiş olsun inşallah sonu pozıtıf olur şımdıden hayırlı olsun

Allah anne olmak isteyen tum anne adaylarin yardimcisi olsun... yumurtanin kaliteli olmasi icin bana acupuncturecim bana TOTAL FERTELITY diye kapsul onerdi gunde 6 tane iciyormussun. ve iyi geldigini soyluyor kaliteli yumurta olsun diye.. bir arastirip bakabilirsiniz bende kullanmaya basladim.. hakkimizda hayirlisi neyse o olsun..

benimde 5 yumurta alındı bugün bakalım hayırlısıyla kaçı döllenecek.....

mrb benimde dün toplandı yumurtalarım ama hala agrım var neden anlamadım çok endişeliyim 13 yumurtam toplandı 10 tanesi olgun çıktı bugün aradılar 5 tanesi döllenmiş cumartesi transferim var inşallah bebişlerim beni bırakmaz

X