Lazer Epilasyon IPL epilasyon aleti kullanan var mı?

zezeze

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2008
107
0
40
Merhaba arkadaşlar. Ben yeni epilasyona başlayanlardanım. 1 hafta önce ilk senasıma gittim. Öncesinde bana alexander ve ıpl makinelerinin olduğunu sölediler. Alexanderi duyunca tamam dedim ama senasa gittimde makinenin ıpl olduğunu gördüm alexander olduğu için geldiğimi söledim. alexanderin diğer mağazalarında olduğunu ıpl in çok daha iyi olduğunu sölediler. ayrıca epilasyon işlemini jel kullanarak yaptılar. (genelde jel kullanılmıyo diye biliyorum ama bu konuda emin değilim bilgilendirirseniz sevinirim.)1 hafta oldu tüylerimde hafif dökülmeler var. acaba ıpl le devam etsemmi. yoksa alexandera gitsemmi. yorumlardada genelde alexander kullananlar var ıpl kullanıp memnun olan kimse yokmu yardımcı olursanız çok mutlu olucam . bu arada benim gitiğim yer paket program toplam her bölge için 16 seans veriyolar. en geç 12de biter dediler. inş doğrudur şimdiden pişman olmaya başladım ama inşallah devamı gelmez ve sonuca ulaşrımsenağlama

canım ben lazer yaptırmadım ama inş.bu sene başlayacağım yalnız internetten ve bu siteden de araştırdım alexandirite cihazı en iyi lazer makinesiymiş kesinlikle ödüllüymüş,senin dediğin ıpl ise lazer değilmiş sadece ışık sistemi oluyormuş bunda ve alexandrite dışındaki cihazlar sadece geçici çözüm sağlıyormuş yani bitirmiyormuş tüyleri ve gene alexandrite dışındaki makinelerde yanma gibi şikayetler oluyormuş canım gene de sen bilirsin benim arştırdıklrm bunlardı.

canım ben lazer yaptırmadım ama inş.bu sene başlayacağım yalnız internetten ve bu siteden de araştırdım alexandirite cihazı en iyi lazer makinesiymiş kesinlikle ödüllüymüş,senin dediğin ıpl ise lazer değilmiş sadece ışık sistemi oluyormuş bunda ve alexandrite dışındaki cihazlar sadece geçici çözüm sağlıyormuş yani bitirmiyormuş tüyleri ve gene alexandrite dışındaki makinelerde yanma gibi şikayetler oluyormuş canım gene de sen bilirsin benim arştırdıklrm bunlardı.

canım teşekkür ederim. artık bi dahaki seansa alexle devam etmek isteyeceğimi söyleyecem umarım bi sorun çıkmaz ve tüylerim biterrrrrrrr:))

canım teşekkür ederim. artık bi dahaki seansa alexle devam etmek isteyeceğimi söyleyecem umarım bi sorun çıkmaz ve tüylerim biterrrrrrrr:))

Bişey değil canım,inş. istediğin kadar tüysüz olursun umarım bendea.s.

yalnız canım benim kafam karıştı,kesinlikle en iyi makine alexandritemış ama sana neden ıplnin daha iyi olduğunu söylemişler,bana pek güven vermedi dha iyi yerlre git cnm:S

Benim kulandigim lazar tipi ipl olandan canim , seninde dedigin gibi jel surerek kulaniliyor , ben 4 . seansimi oldum oldukcada memnunum, dokulen kilar bir daha cikmadilar insallahda cikmazlar ama sunu kulan bunu kullan diye tavsiye edemem sadece kendi memnuniyetimi soyleye bilirim , karar vermek sana kalmis tabi

yalnız canım benim kafam karıştı,kesinlikle en iyi makine alexandritemış ama sana neden ıplnin daha iyi olduğunu söylemişler,bana pek güven vermedi dha iyi yerlre git cnm:S

liptoncum dün gidip yine konuşup bi dahaki senans tarihini aldım. ve alexandrite sölendiği halde neden ıpl olduğunu sordum. tabi onlarda iki saat açıklama yaptılar eğer belli seans sonrasında onlar gerekli görürlerse ufak bi fark karşılığnda beni alexandirite yönlendirebilirlermiş ama gerekde kalmayabilirmiş felan filan dediler. zaten 16 seansım var inş o zamana kadar biter. sen diğer başlıkda yazmıştın paket programla ilgili. eğer benimki işe yarasa gerçekten çok uygun ama inş işer yarar:)

Benim kulandigim lazar tipi ipl olandan canim , seninde dedigin gibi jel surerek kulaniliyor , ben 4 . seansimi oldum oldukcada memnunum, dokulen kilar bir daha cikmadilar insallahda cikmazlar ama sunu kulan bunu kullan diye tavsiye edemem sadece kendi memnuniyetimi soyleye bilirim , karar vermek sana kalmis tabi

tşk ederim slinn. aslında benimde tüyler 10 güne kadar döküldü ve öncesinde jiletle almama rağmen bazı yerler daha hiç çıkmadı. tabi ilk seansda bişi belli olmaz. ama umarım benim içinde olumlu sonuçlar verir. ve senin içinde olumlu sonuç devam eder inşkaydirigubbakcemile5

liptoncum dün gidip yine konuşup bi dahaki senans tarihini aldım. ve alexandrite sölendiği halde neden ıpl olduğunu sordum. tabi onlarda iki saat açıklama yaptılar eğer belli seans sonrasında onlar gerekli görürlerse ufak bi fark karşılığnda beni alexandirite yönlendirebilirlermiş ama gerekde kalmayabilirmiş felan filan dediler. zaten 16 seansım var inş o zamana kadar biter. sen diğer başlıkda yazmıştın paket programla ilgili. eğer benimki işe yarasa gerçekten çok uygun ama inş işer yarar:)

bence işe yarar canım,parası olanlar artık lazer yaptırıyor,çoğu kişi lazerden memnun sadece yaptırdığımız yerin iyi olması gerek,birde 16 seans fazla değilmi?İnş,kurtulursun cnm a.s.

arkadaşlar ben bugun ipl ye başladım kadın en iyi makinanın bu oldugunu soyledi zaten benim gittiğim yer bu aletleri aynı zamanda başka yerlere satıyor. oyuzden güveniyorum kendilerine. bugun daha ilk seansım oldugu için hic bir fikrim yok ama inş işe yarar. yaza kadar kurtulmak istiyorum biraz geç kaldığımı biliyorum :/

canım eger bu forumu okursan iplden kimsenin memnun kalmadıgını görürsün.basta lazere gidiyosun,seans aralıkları 1 ay olunca tüyler döküldü sanıyosun.sonra hiç lazere gitmeden 3,4 ay geçince bi bakıyosun ki kıllar yavas yavas geri geliyo.ben de ipl le koltuk altıma lazer yaptırdım 4 seans.bu formu okuyunca arastırmaya basladım,doktorlarla görüştüm ve ipl in lazer olmadıgını iyice öğrenince (tek bir doktor bile bu lazerdir demedi.ama para göz uyanık güzellik merkezleri en iyi bu diye övdü) ben de bıraktım.şimdi alex epicare ve fotona nd/yag olan bi merkez buldum oraya gidiyorum.en son aletler bunlarmıs.

ben de IPL cihazını kullanan bir yere gidiyorum. yarın 2. seans günüm ve şuna kadar yarısına yakını döküldü ne yalan söyleyeyim

arkadaşım aynı yere gidip 4 seansta tüm tüylerinden kurtulmuştu ben de o yüzden aynı yere gitmiştim.. 40 tl uygun bir fiyat aynı zmaanda

ama aynı arkadaşım geçenlerde tekrar tüylerinin çıkmaya başladığını söyledi.. seyrek de olsa çıkıyormuş sonuçta

ben de karar verdim yarın da gideceğim aynı yere ve 2. seansımı da olacağım

ondan sonra uzaması uzun sürecektir zaten kanaatimce.. uzayınca da alex makine kullanan bir merkeze gideceğim

bu olaya bir şekilde başlamış oldum en azından hemde maddi açıdan beni sarsmayacak bir şekilde

3. ve 4. seanslarımı alex ile yaptırıp sonrasında 4- 5 ay arayla 5. ve 6. seanslara ( gerek kalırsa tabi) da yine alex le devam ederim diye düşünüyorum

paket alıp bir yere bağlanmaya karşıyım ben , hiçbir yere tam anlamıyla güvenemiyorum çünkü :KK43:

siz hangi bölgeye yaptırıyorsunuz ipl? tüyleriniz uygulamadan ne kadar süre sonra dökülüyor? ben bıyık bölgesine yaptırdım 8 gün oldu uzadılar ama hiç dökülecek gibi değiller.....

yaa benimde ikinci seaans bitii ama makinenin ne olduğu konusunda bildiğim bişey yok tek bildiğim ikinci seans olmasına rağmen bitti gibi...makina önemli mi.....

bende ıpl yaptırıcam makinenin lazer tipli ıpl cihazımı normal ıpl cihazımı oldugunu nasıl anlıcaz banada lazer dedi kadın.ben kadına cok güvendim nedense bana dediki asla % 100 garanti veremem ama % 90 bitirir dedi.hamilelik döneminde ilerde cıkabılır hormon değişmesi durumu dedi.birde cıksa bile cok ince cıkar dedi.bende % 90 diyorsunuz dedim evet ama bunu sımdılık söylüyorum dedi belki başladıgımızda kıl durumuna göre % 100 bile yok edebilir ben en kötüsünü söyledim şimdilik dedi. bende dedimki birde ıpl de 2-3 yl sonra kıllar tekrar cıkabılıyormus dedm olabilir tabi böyle bir durum bunun için ıplde tamamen bitiş olduktan sonra her sene sadece bır kere yaptırman lazm dedı bi sene daha hiç cıkmaz dedi seneyede aynı yaptırırsın dedı yanı bir seans bu sekılde 3- 4 kez yaptırdıgında ömürlük olur dedi.bende düşündüm çok uygun fiyata anlastım senede bir kerede birer seans yaptırırım nolcak sonucta kadın dürüst bir şekilde açıkca söyledi durum böyle böyle diye.ayrıca alex dıyenler bıze öyle dıyorlar nerden bılcezkı makıne alex mı ıpl mı bunu biz bilemeyizki belkı alex deyıp ıpl yapcaklar.sadece sunu sormak ıstıyoru yaptıranlara bn ılk seansıma gdııcem bu ay randevu aldım makınenın normal ıplmı lazer ıpl mı oldugunu nasıl anlayabılırız.

bende ıpl yaptırıcam makinenin lazer tipli ıpl cihazımı normal ıpl cihazımı oldugunu nasıl anlıcaz banada lazer dedi kadın.ben kadına cok güvendim nedense bana dediki asla % 100 garanti veremem ama % 90 bitirir dedi.hamilelik döneminde ilerde cıkabılır hormon değişmesi durumu dedi.birde cıksa bile cok ince cıkar dedi.bende % 90 diyorsunuz dedim evet ama bunu sımdılık söylüyorum dedi belki başladıgımızda kıl durumuna göre % 100 bile yok edebilir ben en kötüsünü söyledim şimdilik dedi. bende dedimki birde ıpl de 2-3 yl sonra kıllar tekrar cıkabılıyormus dedm olabilir tabi böyle bir durum bunun için ıplde tamamen bitiş olduktan sonra her sene sadece bır kere yaptırman lazm dedı bi sene daha hiç cıkmaz dedi seneyede aynı yaptırırsın dedı yanı bir seans bu sekılde 3- 4 kez yaptırdıgında ömürlük olur dedi.bende düşündüm çok uygun fiyata anlastım senede bir kerede birer seans yaptırırım nolcak sonucta kadın dürüst bir şekilde açıkca söyledi durum böyle böyle diye.ayrıca alex dıyenler bıze öyle dıyorlar nerden bılcezkı makıne alex mı ıpl mı bunu biz bilemeyizki belkı alex deyıp ıpl yapcaklar.sadece sunu sormak ıstıyoru yaptıranlara bn ılk seansıma gdııcem bu ay randevu aldım makınenın normal ıplmı lazer ıpl mı oldugunu nasıl anlayabılırız.

Lazer IPL ne demek? Öyle bir şey yok. IPL var o kadar. Onu da bu forumu, onu geçtim bu başlığı okusaydınız ne kadar gereksiz ve kötü bir yöntem olduğunu görürdünüz. Modern ağda yazmaktan herkesin dilinde tüy bitti :KK50: Yazık verdiğiniz paraya. Gitmeyin kesinlikle. Tüylerinizin durumu Alex'e uygunsa mutlaka onu yaptırın. Nasıl anlayacağız diye bir şey mi var hepsinin bir yöntemi var. Alex tene temas etmeden soğukhava üfleyerek atış yöntemiyle yapılıyor. IPL ise bildiğim kadarıyla jelli ve temas halinde yapılıyor.

ben de aç gözlü güzellik salonlarının IPL e verdiği kurbanlardan biriyim ve işin kötüsü beni ekstra bölgelere de ikna ettiler, karın ve bel bölgesini de eklediler, hiçbi işe yaramayan o aleti uygulamadan önce de jiletliyolar bölge neresi olursa olsun, onlar yüzünden kollarımın iç tarafındaki pürüzsüz yerler mahvoldu, genital bölgemin bacakla birleştiği yeri de karartılar yakıp. ve ben IPL ile ilgili gerçekleri sadece 1 hafta önce öğrendim, 3. seansımdan döndüğümde. yani henüz kılların tamamı geri gelmedi ve beni zorla ikna ettikleri karın ve bel bölgesi jiletlendi tekrar çıktıklarında ne biçim olucaklar kimbilir. IPLnin etkisi hakkında inanılmaz derece yalan söyledikleri gerçeğinin yanısıra bakanlık tarafından da yasaklanmış lazeri ve bu cihazı kullanmaları, ve ortada bu kadar mağdur var hiçkimse mi dava açmaya bile yanaşmamış? verdiğimiz para bi yana, yaşadığımız psikolojik süreçler gözardı edilebilecek düzeyde değil kesinlikle. mesela ben şimdi karın bölgem uzadığında napıcam, iğrenç olucaklar muhtemelen ama alexandrite in göreceği kadar koyu ve kalın olurlar mı bilmiyorum, ten rengim açık ama kıllar alexin göreceği kadar sert değilse etraftaki kılları da sertleştiriyo diye okudum forumun her yerinde, iğneliyse çok uzun ve acılı üstelik kime güvenebileceğini bilemediğin tecrübe isteyen bi alan. ne yapacağımı şaşırdım bi akıl verin nolur.

Lazer IPL ne demek? Öyle bir şey yok. IPL var o kadar. Onu da bu forumu, onu geçtim bu başlığı okusaydınız ne kadar gereksiz ve kötü bir yöntem olduğunu görürdünüz. Modern ağda yazmaktan herkesin dilinde tüy bitti :KK50: Yazık verdiğiniz paraya. Gitmeyin kesinlikle. Tüylerinizin durumu Alex'e uygunsa mutlaka onu yaptırın. Nasıl anlayacağız diye bir şey mi var hepsinin bir yöntemi var. Alex tene temas etmeden soğukhava üfleyerek atış yöntemiyle yapılıyor. IPL ise bildiğim kadarıyla jelli ve temas halinde yapılıyor.

teşekkür ederim beni uyarmak istediğiniz için ama ben paketi almıstım buraya yazarken 99 tlye 10 seans.ilk seansımı yaptırmıstım hatta.ıpl yaptıran bir arkadasım sayesınde ıplye başladım aslında.o 5 seans yaptırdı 2 yıl oldu ve kılları cıkmıyo.yanı uyuyo kıllar tamamda 2 yıldırmı uyuyo dıye düşünmüştüm herkese farklı etki yapıyordur belki bilmiyorum.parayı ödediğim için seanslarımı bitirip azaltabıldıgım kadar azaltmayı düşünüyorum artk seanslarım bittikten snra 1-2 seans alex yaparım olmazsa.şunu merak ediyorum şimdi zararın neresinden dönsen kar mantıgıyla ıplde dereceyi yüksek yaptırsam atısları hiçmi yok etme bir daha cıkmama durumu olmaz. düşük dereceli yaptıranlarda belki kıllar geri gelmiştir.moralim bozuldu ya :KK43:

bu arada bana yapılan ıpl cihazında jel sürüldü ama cihaz tene değmeden atıs yapıldı.güneş gözlüğü boyunda bi cihaz yani cihazın ucu plastik gibi kırmızı ışınlar atıslı makineye baglı böyle bi cihazdı.

X