dadya parfüm

denizkxixzxixl

o bir bücür cadı
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
1.943
7
arkadaşlar imitasyon parfümde dadya markayı kullanan var mı? ben uzun zamandır kullanıyorum çok da memnunum. kalıcı ve orjinale yakın buluyorum, sizce nasıl...

ben yeni kullanmaya başladım. gio armani kullanıyorum ve gayet memnunum. benim alerjim var ve birkaç açık parfüm markası denedim hepsinde de burun ve boğazımda kaşıntı oluyordu. ve ayrıca ben parfümü sıktığımda birkaç dakika sonra onun kokusu benim burnuma gelmemeli başkalarına kokmalı çünkü migrenim var ve uzun süre burnuma gelince migren atağımı tetikliyor. sonuç olarak dadya gio armani den çok memnunum tavsiye ederim...

kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar.ben henüz kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum hem fiyatları da uygun baya diye hatırlıyorum bir de hediyesi oluyor sanırım yanında bayanssulusmile

kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar.ben henüz kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum hem fiyatları da uygun baya diye hatırlıyorum bir de hediyesi oluyor sanırım yanında bayanssulusmile

açık parfüm kullanıyorsan dadyayı mutlaka denemelisin canım gerçekten kullanan herkes çok memnun. kullanıp da pişman olan görmedim. fiyatları da gayet uygun, hediyesi de var... :dance:

ben de malesef sadece Ankara'da var diye biliyorum. fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 50ml 17tl, 100ml 27 tl tabi bunlar sadece bununla kalmıyor. aldığından bir şişe daha hediye, ıslak mendil hediye ve dadyanın dönem dönem değişen 2 kokusu oluyor biri çiçek ağırlıklı biri şekerli ondan da 30 ml olandan 3 lira daha vererek alabiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

eskiden dadya alırdım hep, çok da memnun kalırdım. burberry classic ve armani she alırdım. ikisininde orjinalini kullanmıştım ve dadyadakilerde nerdeyse birebir aynısıydı. ankarada gama iş merkezindeki yerinden alıyodum. ama geçenlerde bahçelievlerdeki şubesine gittim gamaya yolum düşmedi. chanel change ve erkek kardeşim için armani he aldım..şişelerini değiştirmişler iğrenç bişey yapmışlardı zevksiz... ordan bi suratım ekşidi zaten. neyse dedim teyzemlere gittim onlarda oraya çok yakın oturuyolardı. bi denedim orda, armani he diye verdiği şey she nin aynısı.. gittik hemen değiştirdik lacoste red aldık onun yerine. benim şişemde çantamda her yere aktı sonradan ben de lanet ettim attım çöpe. bundan daha önce de bahçeli şubesinden yine, yolculuğa çıkıcam diye armani she nin kalem parfümünü aldım denemeden... allahım eve geldim bi sıktım resmen alkolden başka bişi kokmuyo sinirim bozuldu.
yani dadya neden böyle yaptı anlamadım belki de şubeden kaynaklıydı bilemiyorum. lolitayı lift adlı parfüm güzeldi dadyanın ama lolita lempicka dan çok Aquolina chocolate parfümüne benziyodu.

Son düzenleme:
Bugün Eskişehir Dadya'dan Britney Spears Fantasy aldım iki tane 100 ml 20 tl iki tane 50 ml 15 tl, fiyatları çok çok uygun ve koku birebir aynı! Sanırım daimi parfümerim burası olacak. Sexy graffiti ve lancome miracle + hypnos kokularınada baktım birebir aynı. Özellikle sexy graffiti acı şeftali kokmuyor sansirodaki gibi. Dp deki gibi de sırf şeftali kokmuyor. Bulunduğunuz yerde varsa mutlaka denemelisiniz. Şişeside pembe falan hoş yani. :)

1 alana 1 bedava kampanyasını gördüm geçenlerde. İlk kez mağazasına rastladım.
Güzel bir tesadüf oldu.
Mutlaka deneyeceğim. Üstelik yeni kokularımız gelmiştir yazıyordu vitrinde. :KK31:

X