Aşırı Halsizlik ve Uyku Hali

besteozel5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
72
0
39
Arkadaşlar 7+2 hamileyim yaklaşık 1 haftadır yataktan kafamı kaldıramıyorum.Kalkıp birşey almak istiyorum onu da zor alıyorum hemen başım yastığa gidiyor sizin de böyle oldu mu hiç ne kadar sürer acaba :roflol:

canımcım benım bu halin bı sure daha devam eder zati benım 4 aya kadar surmustu 4-7 ay arası superrr enercik oluyosunzemuszemus ama yıne eskısı gıbı degıl tabı suanki haline göre işte 7 aydan sonra enerjın yıne dıbe vuruyo halsızlık uyku ahh sımdı bol bol uyu derım yoksa gobek sıstıkce uyumak ısteyıpde uyuyamamak varyaaa kafamçokkarıştı

Doktor buna normal diyor ben de ama doktor bey siz anlamıyorsunuz ben ne kadar kötüyümmm sabahları kalkamıyorum bile diyorum hatta geçen terk ettim doktorun ofisini beni kimse anlamıyor diyee :)))

Doktor buna normal diyor ben de ama doktor bey siz anlamıyorsunuz ben ne kadar kötüyümmm sabahları kalkamıyorum bile diyorum hatta geçen terk ettim doktorun ofisini beni kimse anlamıyor diyee :)))

tamam senın tarıfını anlamamıs olabılır ama bızler gercekten seni anlayabılıyoruz kaydirigubbakcemile3 sabah kalkıyosun kahvaltıdan sonra tekrarr aksama kadar kac posta yatıp kalkıyosun bu sefer sersem gıbı oluyosun sırnaşık şey bıde ben 7-8 haftalıkken ev tasıdık yazık annecım olmasaydı ben o evı 6 aya tasırdım zemuszemus hadı dıyorum toplanalım onlar ıs yaparen ben kendımı koltukta uyur buluyodum sırnaşık şey gecıcek canım zamanla sen dınlen bol bol keyfını cıkarkaydirigubbakcemile3

benimde 17. haftam bitmek üzere ve daha yeni yeni düzelmeye başladım yataktan kafamı kaldıramıyodum sürekli uyayan bi tip kolumu kaldırcak halim olmuyodu bide bulantılarda yanında şimdi uyku hali biraz düzeldi ama yine eskisi gibi değilim bulantıyı sorarsan oda eskiye nazaran daha ii ama yinede bulandığım oluyo sanırım 9 böyle böyle geçecek

Sanırım bulantı ya da halsizliği olmayan yok gibi neyse artıkkk bebekler için katlanıcazz
çok sevindimm benim daha çook var belliolmasına herhalde cinsiyetinin

sersefil uykuyu çok severim ama hayatımın hiçbir döneminde kafam düşüp uyuduğumu hatırlamıyorum. umudum hamilelik zamanınaydı ama malesef yine yaşayamadım. cin gibi ayaktaydım, tabi bulantıları saymazsak :) keyfini çıkarın bence de.

bende besteözelin eşiyim :) quvad sendromum var :) baba olmak çok heyecanlı ,9 doğuruyorum :) bu klübe bende kaydolmalıyım sevgili anne adayları :))))))))))))

benımde 9.haftam. yaklasık 6. yada 7. haftadan berı aynı durumdayım. affedersınız ama wc ye bıle gıtmeye usenıyorum. hepımız aynı seyden muzdarıbız ama napalım bol bol yatalım nasılsa yaramazlar uyutmıcaklar bızı :)

X