Menopoz Menopoz Döneminde Regl Olan Var mı?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

RuUuNeSya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
138
0
Annem menapoza giriyor adeti çok düzensiz bu normal anladıkta ama aşırı dercede kanaması oluyor çeşme gibi ped dayanmıyo.. annem çok endişeli.. doktora gitti parça almışlar kürtaj şeklinde oluyormuş bu işlem ama sonucu temiz çıktı bu ay yine aynı şekilde oldu dün yine başka bi doktora gitmiş yine aynı işlemi uygulşamışlar.. sonucunu bugün alacak.. bu durumu yaşayanlar varsa bana yardımcı olabilir mi? annem çok korkuyor bende bişe varda doktor bilemiyor mu diye..
Böyle bi durumla karşılaşan vasa nasıl oldu bana yardımda bulunsun.. yada bende böyle oldum desin ki annem bu durumun sadece kendi başına gelmediğine inansın..
Şimdiden teşekkür ederim..

benim anneminde yaklasık 3 aydır kanaması olmuyordu menepoza girecegi için ama son 15 gündür kanaması devam ediyor ve fazla acaba normal mi

annen kaç yaşında bence normal aynı şeyi bende yaşadım çünki 7 ayın üstüne adet gördüm çok şiddetli oldu üstelikte tatildeydim burnumdan geldi onun üzerinden 10 ay geçti olmadı dr normal oldunu söledi

64 lüyüm ve aynı durumdayım.çok düzgün giden reglim :KK64: resmen dağıttı kendini..son iki ay olmadım.dr gideyim derken regl oldum ama şimdide çok fazla hiç böyle şey görmemiştim bu kadar fazla olması normalmi acaba..herzaman 3günde biterdi bu sefer 2.ci gününde çok fazla geldi..2 ay olmadığı zamanda boynumda ve ayaklarımda hafif yanmalar oldu.:KK6: canım çok sıkkın kime anlatayım derdimi anlamazlar ki..anlatılmaz galiba yaşamak lazım..:nazar: allah sağlık versin bunada şükür beterinden korusun..

X