%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

ben pazartesi yaptım bu diyeti ve hastanelik oluyordum ertesigünde etkisi sürdü
60 kiloyum ben bütün gün protein yüklemesi sonucunda böbrek kısmımdan tüm sırtıma yayılan şiddetli ağrı ertesi günde sürdü dün çok şükürki daha iyiydim salı günüde bacaklarımda ve kollarımda kırmızı kırmızı lekeler belirdi valla korkudan ödümpatladı bence deneyinb ama kendinizi kötü hissettiğiniz anda bırakın

gecmış olsun....ama bence sız cok hassassınız tabıkı her bunye farklı bu dıyet dıyetısyen kontrlunde uygulanıyor dedıgım gıbı ama ılk kez boyle bır sey duydum...neden acaba...bulgur hızlı karbonhıdrattır ama....çok gecmış olsun...

bencede mutlafa baska bırseyden kaynaklanıyordır ....cok gecmış olsun tekrar...cunku bızım aldıgımız proteın oldukca az...bır porsıyon kırmızı et ve yoğurt yesek bızım toplam aldıgımız proteıne anca denk gelır.... :KK43:

slm kizlarya konuburayami tasindi simdi
giremedim bugun suan isteyim bi bakinim dedim yasemin msj gondermis oyle geldim buraya
benimde bugun 2. gunum ,dun ben hepsini bitiremedim malesef cunku ben ayranini baya yapmisin oyuzden kaldi bugun insallah bitiririm
ise 4 ogunluk getirdim kalinida evde daha suan icmedim aslinda 12 de baslmam gerekliydi ,simdiye kadar birisi vardi gitmdi icemedim,simdi icicem yine bi ogun atlamis olcam
neysem sonuca gelince, ayran zaten normalde isani sisiriyo, ben azcik kilo vermis gibiyim tabi yarin belli olcak esas
bide aksam 1 saat spor yaptim
insallah faydasini gorururz, bundan sonra uygulayabilcegim diyet bu olur
cunku cok houma gidiyo
bide dun salata rendeledim iyi olmamdi, bugun kucuk dogradim daha iyi
tabi dun sarmisak yaptim evde oldugum icin ,bugun yapmadim

mmmf27 canim cok gecmis olsun sen yaznca sasirdim ,demekki senin bunyen baya hassas aldirmadi
cunku kac kisi yapiyoruz bisey olmadi be,n gayet iyiydim
daha aksam 1 saat spor yaptim
sana iyi gelmiyosa bi daha bu diyeti deneme sagligin daha onemli

slm kizlarya konuburayami tasindi simdi
giremedim bugun suan isteyim bi bakinim dedim yasemin msj gondermis oyle geldim buraya
benimde bugun 2. gunum ,dun ben hepsini bitiremedim malesef cunku ben ayranini baya yapmisin oyuzden kaldi bugun insallah bitiririm
ise 4 ogunluk getirdim kalinida evde daha suan icmedim aslinda 12 de baslmam gerekliydi ,simdiye kadar birisi vardi gitmdi icemedim,simdi icicem yine bi ogun atlamis olcam
neysem sonuca gelince, ayran zaten normalde isani sisiriyo, ben azcik kilo vermis gibiyim tabi yarin belli olcak esas
bide aksam 1 saat spor yaptim
insallah faydasini gorururz, bundan sonra uygulayabilcegim diyet bu olur
cunku cok houma gidiyo
bide dun salata rendeledim iyi olmamdi, bugun kucuk dogradim daha iyi
tabi dun sarmisak yaptim evde oldugum icin ,bugun yapmadim

mmmf27 canim cok gecmis olsun sen yaznca sasirdim ,demekki senin bunyen baya hassas aldirmadi
cunku kac kisi yapiyoruz bisey olmadi be,n gayet iyiydim
daha aksam 1 saat spor yaptim
sana iyi gelmiyosa bi daha bu diyeti deneme sagligin daha onemli

hoşgeldınnn...mutlaka bıraz artıyor ama onemlı olan en son 21-22 gıbı yemek ve 2saat arayla yemek :) hadı bakalım yarın ne olacak yazarız hepımız..ben sureklı kendımı cok tok hıssdyorum kılo alıyomus gıbı hatta ama gecen ayda oyle hısstmıstım dıyet bıtınce ohh kuş gıbıydım bı tartıldım hoop 2 kılo gıtmıs :) yarın kac kılo gıdecek bakalım...ınsallah hepımız ıyı sonuclara ulasırıs .bu dıyet artık benım aylık vazgecılmezım kesınlıkle...

ben pazartesi yaptım bu diyeti ve hastanelik oluyordum ertesigünde etkisi sürdü
60 kiloyum ben bütün gün protein yüklemesi sonucunda böbrek kısmımdan tüm sırtıma yayılan şiddetli ağrı ertesi günde sürdü dün çok şükürki daha iyiydim salı günüde bacaklarımda ve kollarımda kırmızı kırmızı lekeler belirdi valla korkudan ödümpatladı bence deneyinb ama kendinizi kötü hissettiğiniz anda bırakın

cok gecmıs ıolsun
ben sabah basladım 300 mekık 30 dk yer egsersiz yaptım
2saat arayla corbamı ıcıyorum):)
kavaltıda cok az peynır bır kıbrıt kutusı bıle degıl buyk domates 2 ufak salata 1ufak yumurta ve 1 dılım kepek ekmegı yesıl cay sekersız bolll maydanoz yedım))
yasemın yenı gelenler ıcn tarıfı ılk mesaja eklesen ?

ben zannetmiyorum 2 kilo vercegimi
biliyosunuz reglim oyuznden en fazla 1 kilo verebilirim:çok üzgünüm:
evet aynen bende sanki kilo almis gibiydim
dun bana bi elleseler sanki patlicak gibiydim kaydirigubbakcemile3ama patlamadim neyseki :roflol::roflol:
ama sabah karnim dumduzdu ne guzel:CüvCüv:

yabende sancı cekıyorum cok
canımacıya acıya yaptım egsersız ve mekıgı
heran olabılırm ıns vermemı engellemez:KK43:(
buarada ılk mesajında kırmızı yesıl farketmez demısıtn yasemın
neden sonra sade ce yesıl dedın
ben kırmızı almısıtm yesıl dıyıınce degıstım:KK43:

cok gecmıs ıolsun
kavaltıda cok az peynır bır kıbrıt kutusı bıle degıl buyk domates 2 ufak salata 1ufak yumurta ve 1 dılım kepek ekmegı yesıl cay sekersız bolll maydanoz yedım))

pekı canım eklıyorum :)

ben zannetmiyorum 2 kilo vercegimi
biliyosunuz reglim oyuznden en fazla 1 kilo verebilirim:çok üzgünüm:
evet aynen bende sanki kilo almis gibiydim
dun bana bi elleseler sanki patlicak gibiydim kaydirigubbakcemile3ama patlamadim neyseki :roflol::roflol:
ama sabah karnim dumduzdu ne guzel:CüvCüv:

regl den oncekı kılonu baz al canım :) cunku zaten 1kg en az odemın var regl den dolayı...evet en guzelıde sabah kı hafıflık :)

yabende sancı cekıyorum cok
canımacıya acıya yaptım egsersız ve mekıgı
heran olabılırm ıns vermemı engellemez:KK43:(
buarada ılk mesajında kırmızı yesıl farketmez demısıtn yasemın
neden sonra sade ce yesıl dedın
ben kırmızı almısıtm yesıl dıyıınce degıstım:KK43:

evet canım haklısın dıyetısyene sorduk yesıl dedı bızde once oyle yapmıstık ma ben yınede 2 kılo vermıstım:) regl olucaksın sanırım off onun agrısıda hıcbırseye benzemez :KK43:

cok gecmıs ıolsun

bencede tarifi yazalım canım
arkadslar bunlar ne konusuyo demesinler sonra kaydirigubbakcemile3
bende sabah sporumuda yürüyüşümüde yaptım kahvaltı buraya göre ondna sonra 12 de başlamak üzere 2 tabak içtim şimdide 4 e içicem 6 dan sonrasıda evde artık
dün 11 de içtim son olanı ama bugün o saate kalmıcak kesinlikle bide içen arkadslar
size bi sorum daha var ben çok fazla tuvalete gidiyorum çok sıkışıyorum haddidenden fazla wc ye zor gidiyom yani normalde de giderim ama böyle değil

evet canım haklısın dıyetısyene sorduk yesıl dedı bızde once oyle yapmıstık ma ben yınede 2 kılo vermıstım:) regl olucaksın sanırım off onun agrısıda hıcbırseye benzemez :KK43:

evlenınce gecer dıyenlerı cıg cıg yıcem:))
spor yapıyorum sancım gelınce
oda korkup kacıyo:))
6 gıbı kosu denıcem olmazsa yuruyus yaparım

ya bide bu diyet cok gaz yapiyo icinde baklagiller var yani nohut
bide karnimizin sisiligi oyuzdende

evet yasemin bencede tarifi ilk meseja yaz
biz biliyoruz ama ilk okuyanlar bilme z ne oldugunu

özi cnm ya ben bunun yanında cok su ıcemem zatı 2lt sıvı tuketıyoruz ben cok sıvı yaptım
3lt su ıcen bırıyım bununla 5 lt eder enfazla 1.5 lt tuketıyım su yanlısmı olur ya
vcyede cıkarıyo dıyosun ordayatıp kalkalım barı:))

bencede tarifi yazalım canım
arkadslar bunlar ne konusuyo demesinler sonra kaydirigubbakcemile3
bende sabah sporumuda yürüyüşümüde yaptım kahvaltı buraya göre ondna sonra 12 de başlamak üzere 2 tabak içtim şimdide 4 e içicem 6 dan sonrasıda evde artık
dün 11 de içtim son olanı ama bugün o saate kalmıcak kesinlikle bide içen arkadslar
size bi sorum daha var ben çok fazla tuvalete gidiyorum çok sıkışıyorum haddidenden fazla wc ye zor gidiyom yani normalde de giderim ama böyle değil

çünkü ödemin gidiyorrr....yaglardan kılo verılıyor arkadaslar.cunku ben dıyetı yapmadan once ve yaptıktan sonra tartıldım 1950 gr yagdan vermsım( spor salonunda tartıldımda) yuppiiiii

X