%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

ya bide bu diyet cok gaz yapiyo icinde baklagiller var yani nohut
bide karnimizin sisiligi oyuzdende

evet yasemin bencede tarifi ilk meseja yaz
biz biliyoruz ama ilk okuyanlar bilme z ne oldugunu

evet ama o şişlık sadece 2 gun gıden kıloalr ıse kalıcı hihihi :) yazdım arkadaslar ılk mesaja :) konuyu....

özi cnm ya ben bunun yanında cok su ıcemem zatı 2lt sıvı tuketıyoruz ben cok sıvı yaptım
3lt su ıcen bırıyım bununla 5 lt eder enfazla 1.5 lt tuketıyım su yanlısmı olur ya
vcyede cıkarıyo dıyosun ordayatıp kalkalım barı:))

vallaha yatsam yeri var inan yanikaydirigubbakcemile3ben pc yi taşıcam orayakaydirigubbakcemile3

kizlarr bide kahve icilebilinirmiki aceba:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:
yada kahveyde ayranla yapsak hehhe :)
:bbo::bbo::bbo::bbo:

evlenınce gecer dıyenlerı cıg cıg yıcem:))
spor yapıyorum sancım gelınce
oda korkup kacıyo:))
6 gıbı kosu denıcem olmazsa yuruyus yaparım
evlenınce degıl normal dogumla cocuk yapınca anca gecer....ben eger regl duzenlıyse olmadan 2 gun once gunde 1 tablet agrı kesıcı al oldugun gun bı bakıcaksın hopp agrın yok...ben ılaca karsı olmakla bırlıkte o agrıyı cekemeyıp mecburen alıyorum.... napalım :)

vallaha kızlar abartmıyorum ama 3 lt de su içiyorum yani düşününartık midemin çektiği eziyetleri benim masamda hiç susuz kalmam bi yarım lt lik şişem var hep o şişe ılık su doludur her zmana patronum derki bu sıcak suyu bu havada nasıl içiyon :jeyyar:alıştım artık

evlenınce degıl normal dogumla cocuk yapınca anca gecer....ben eger regl duzenlıyse olmadan 2 gun once gunde 1 tablet agrı kesıcı al oldugun gun bı bakıcaksın hopp agrın yok...ben ılaca karsı olmakla bırlıkte o agrıyı cekemeyıp mecburen alıyorum.... napalım :)

cnm 21. gunum yarın bugunden basladı :))
bekarkende evlıykende sasmadı gunlerım :nazar:
ama agrı kesıcı yerıne spor yada ılık sutle gecıstırmeye calısoyrum mısaıfr olursa yada dısarı cıkmam gerekırse majezık kullanıyorum

vallaha kızlar abartmıyorum ama 3 lt de su içiyorum yani düşününartık midemin çektiği eziyetleri benim masamda hiç susuz kalmam bi yarım lt lik şişem var hep o şişe ılık su doludur her zmana patronum derki bu sıcak suyu bu havada nasıl içiyon :jeyyar:alıştım artık

cnm pcyı oraya tasımak guzle bı fıkır bıde yatak dosek tamamdır:))
cnm 2lt sıvı tuketıyoruz bıde 3 lt su olmaz ya 5lt eder cnm herseyın fazlası zarar bence

es se ne bileyim alışmışım ya bi kere içmicem diyom bende kendime am şişe bitince kalkıp dolduruyorum evde böyle değilim ama işte acayip su içiyorum

cnm 21. gunum yarın bugunden basladı :))
bekarkende evlıykende sasmadı gunlerım :nazar:
ama agrı kesıcı yerıne spor yada ılık sutle gecıstırmeye calısoyrum mısaıfr olursa yada dısarı cıkmam gerekırse majezık kullanıyorum

benım ımkansız altarnatıf yontemlerle gecmıyor...superrrr

es se ne bileyim alışmışım ya bi kere içmicem diyom bende kendime am şişe bitince kalkıp dolduruyorum evde böyle değilim ama işte acayip su içiyorum
bunye eger cok su ıcmeye alıskınsa sorun yok sayet deılse yukleme olur tabıkı :) yaz aylarınsa su 3lıtreye kadar tuketebılırız...ama unutmayalım sıvı ıcecekler su yerıne gecmez.kola meyvasuyu vs suyun yerı ayrı...su ıcmek super bı alışkanlaık ah ah

valla su icmeyi sormayin ,ben ic icmiyorumya
zorluyorum kendimi icmek icin
keske bende su icsem
yada iciyorum bi hafta
diger hafta u uuyorum :)
ne gicik bunyem var ,bazen haftada 1 bardak ancak ictigim oluyo
tabi yaz aylarinda bu miktar azcik daha artabiliyo :)

yesil cay dersem ne dersiniz:jeyyar:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:içelim:

aslında su ıcmeye alışmak lazım hem besınlerın hızlı parcalanmasına yardımcı oluyor hem cıldı nemlendırıyor fecı yararları var ben zorla ıcıyorum 1.5 lıtre ..cunku 4y oncesıne kadar sureklı konstıpe gexıyordum 3gunde bır wc berbat bı durum cıltım hep kuruydu ...ama suan gayet ıyı...sende alıstr canım kendını.yesıl cay superrr...

valla su icmeyi sormayin ,ben ic icmiyorumya
zorluyorum kendimi icmek icin
keske bende su icsem
yada iciyorum bi hafta
diger hafta u uuyorum :)
ne gicik bunyem var ,bazen haftada 1 bardak ancak ictigim oluyo
tabi yaz aylarinda bu miktar azcik daha artabiliyo :)

yesil cay dersem ne dersiniz:jeyyar:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:içelim:

canımcım bende içicem ama 4 deki çorbamdna sonra hergün 2 bardak yeşil çay içemeyede alıştırıyorum kendimi sabah kahvaltısı ve öğleen sonra insna çalışınca daha düzenli oluyo herşeyi ben evde olsam bunları böyle düzenli yapamazdım eminim

canımcım bende içicem ama 4 deki çorbamdna sonra hergün 2 bardak yeşil çay içemeyede alıştırıyorum kendimi sabah kahvaltısı ve öğleen sonra insna çalışınca daha düzenli oluyo herşeyi ben evde olsam bunları böyle düzenli yapamazdım eminim

kesınlıkle katılıyorum...bende yapamazdım.bende 3 kupa 5i bıryerde ıcıyorum :) bu yaz rahatlıkla bıkınımı gıydım selultım bıle yokk denecek kadar az :)

X