%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

bende buradaki yorumlara dayanarak bugün başladım.tadı gayet güzel.ama açıkçası insanın başka şeyler de yiyesi geliyor:)))şimdilik hiç bozmadım bakalım ne kadar verebileceğim çok merak ediyorum.bi de emziriyorum ben .inşallah sütümü azaltmaz.içinde hep süt yapıcı şeyler var diye başaldım zaten kzım da 14 aylık yani ek gıdada yiyor .bakalım bu gece nasıl geçecek???

endulus34 .!.:
merhaba.bende bu diyeti yapmak istiyorum,ama 1,5 litremi 2 mi?ve ne kadar yoğurt koydunuz?ve baş ağrısı yapıyomu,aslında doktorum bana verdiği bi şok var elimde ama bunu denemek istiyorum..
slm msjınızı şimdi gördüm. 1.5 litreden yaptık ayranı aslında 3 kişi yaptığımız için ben ne yoğurt yetiştirebildim ne de hazır ayran o yüzden karışık yaptım ama ayran yaparken damak tadıma uygun yaptım çok önemsemedim az mı yoğurt çok mu diye. Hazır ayranla yapınca tadı daha güzel oluyor tabii. Biraz tuz koydum ayranı yaparken onu da söyleyeyim. içine koyduklarımı pişmiş olarak 4 er kaşık koydum salatalığı bol tuttum hatta akşam acıkınca 2şer salatalık yedik çünkü salatalık %70 suymuş. Çok zor geçmedi ama su iiçmezseniz ve özellikle de yeşil çay başınız ağrır. bol su bol çay ve çorba.. 2 gün çabucak geçiyor zaten. Bu arada sizdeki şok diyeti paylaşır mısınız? Kolaylıklar diliyorum. Zeynep

özel msj yazamıyomuşum dabilmiyorumkismile

ikigünde toplamda 1700 gr gitti.inşallah verilen kilo kalıcıdır.bugün yediklerime dikkat edeceğim bakalım yarın alacakmıyım???yapılması çok zor değil.ayran tok tutuyor.biraz gözünüz aç kalıyor:)

bugun bende basladim
sabah 1dilim kepek ekmegi
bir dilim peynir
1 haslanmis yumurta
1domates biraz salatalik ve 1 fincan yesil cay ictim
ayran asinida hazirladim biraz ictim tadi guzel yalniz nohut yerine fasulye koydum umarim boylede ise yarar:Saruboceq:
bugun tam 68kilo ciktim bakalim pazartesi ne olcam

kızlar bunların hepsini beraber mi haşlayacağız ya ben anlamadım...
yoksa ayrı ayrı haşlayıp 4 kaşık birinden 4 kaşık birinden mi katacağız...
gülmeyin ama anlamadım napayım...

yarın itibariyle bende başlıyorum
not ettim şimdi hepsini
hepsini aynı anda haşlamayı düşüünüyorum
sorun olmaz heralde

Son düzenleme:
kızlar bunların hepsini beraber mi haşlayacağız ya ben anlamadım...
yoksa ayrı ayrı haşlayıp 4 kaşık birinden 4 kaşık birinden mi katacağız...
gülmeyin ama anlamadım napayım...

ben sadece dort kasik bulguru haslamistim kalan suyuyla birlikte eklemistim ayrana digerlerini konserve kullandim
cumartesi gun yaptim bu dedoksu aksama dogru cok basim agridi iki meyve yedim ertesigun yapmaya firsatim olmadi ama tartildigimda 400gr gitmisti yediden yapmayi dusunuyorumopuyorumnanaktan

ben de haftasonu planlamıştım ama mümkün olmadı.. önümüzdeki haftasonu yapacağım artık.. ben bulguru kuru olarak yani haşlanmadan 4 kaşık koyup ısladım şişmesi için bi de ince bulgur kullandım.. nohut konserveydi 4 kaşık aldım.. mercimek pişmiş şekilde 4 kaşık koydum.. bi tane salatalık rendeledim.. ama işte akşama misafir olduk yemeğe püf uçuverdi herşey.. ama hazırladığım cacık benzeri şeyi ben içiyorum öyle arada.. benim çok beğenebileceğim bi lezzet..

yarın ben de yapacağım inşallah... bakalım neler olacak... inşallah kolay geçer... ben de migren var da...

Merhaba arkadaslar bu topıkı actıım uzun sure takıp ettım ama senelık ızın donuste ıŞ yoĞunluĞu vsvs bayagı uazk kalmıstım suan tesadufen gordum ve cok sevındım ne cok tık gormus... :)) herzaman yanınızdayım arkadaslar..sorularınıza acıgım:)))) hepınıze sevgıler

ben de kahvaltımı yaptım bol bol yeşillik yedim yumurtamın yaısını yiyebildim... şimdi çorbamı hazırlayacağım... hepsini beraber kaynatsam bulgurlar çok kötü olur... yeşil mercimekle nohutu kaynatmayı düşünüyorum...

bulguru bende arkadaşların dediği gibi ıslattım şiştiler
yeşil mercimekle nohutu haşladım ama ayrı ayrı haşlansa daha güzel olurla
boylede karışıyo biraz tuzsuz tada kötü acaba az tuz atsak olur mu

bu yaptığımızı akşama kadar bitirmemiz mi lazım... ben 1 kaseyi zor içiyorum... hayatta bitmez herhalde... 1,5 litre asyranla yapmıştım ben..tadı çok kötüüüü

haklısın maicim benimkide hayatta bitmez ben yarın yoğurt salatalık ve bulgurla yapıcam tadını bende beğenmedim sanırım bolede olur

ikraa naptın canım sen... ben bitiremedim çorbayı bi de üstüne regl oldum.. mafoldumben
çorbanın çeyreğini anca içtim... şimdi kahvaltımı yapmaya gidiyorum bu gün bari biraz içebilsem...bilmiyorumkismile

canım bende bitiremedim dediğin gibi çeyreği anca içtim akşam light yoğrdun içine salatalık ve bulgur koydum az sulandırdım ole yedim diğer türlüsünü midem almıyodu artık bugun aynısın yapacağım
senin regli olman kötü olmuş devam edemeyebilirsin

günlerdir diyet araştırıyorum..bi hollywooda başlayayım dedim ama ilk 2 gün feci baş ağrısı yapıyor vazgeçtim..buna karar verdim..bakalım 2 günde ne kadar gidecek..benimde regl olmam lazım 1 hafta gecikti..ama olup bitmesini bekleyemeyecğim hemen bugün başladım..

ilk kasemi içtim bence gayet güzel..hele o pirinç lapasının yanında bu çok daha iyi..zaten baklagil severim.cacıkta çok severim..bakalım cuma sabahı sonuç ne olacak

canım bende bitiremedim dediğin gibi çeyreği anca içtim akşam light yoğrdun içine salatalık ve bulgur koydum az sulandırdım ole yedim diğer türlüsünü midem almıyodu artık bugun aynısın yapacağım
senin regli olman kötü olmuş devam edemeyebilirsin

evet devam edemicem galiba başım ağrımaya başladı...dünkü çorbayı döktüm bu gün aynısını hazırlıcam ben.. içebildiğimi içecem... baş ağrım azarsa bırakırım zaten... hadi kolay gelsin sana da....

X