%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

yasemin1306

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
987
10

once yenı gelen arkadaslarımız ıcınnn dıyetımızzzzz şu şekıldedır;--------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43: 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR..dıyet bıtınce tartılın ılk gun asla degıl :))
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
1,5-2 lıtre yagsız ayranın ıcıne (gunluk hazırlanacaktır eger ıstenırse hazır ayran ılede yapılabılr) ;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır
.
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

bu arada sayfa 63de ozamana kadar kılo verenlerın lıstesı mevcut tabıkı yenı eklenenler harıç :)

arkadaşlarrrr konumuz kılıtlendığı ıcın buradan yazmaya devam edelım...benım bugun 2.gunum yaın sonucu bıldırecegım sızlerınde sonuclarınızı beklıyorum :)

Son düzenleme:
benimde buün ilk günüm kahvaltı süperdi hele lahana çorbası diyetinden çıkmış biri olarak benim için :))
ilk kase orbamıda içtim, tokum ve çok mutluyum, bu arada 2 lt su içtim bile şimdiden :)))

bu çok hoşuma gitti,bende yapacağım sanırım hem yoğurtlu çorbayıda çok severim zaten :))

bu konudan neden iki kere açılmış anlayamadım??

bu çok hoşuma gitti,bende yapacağım sanırım hem yoğurtlu çorbayıda çok severim zaten :))

bu konudan neden iki kere açılmış anlayamadım??

yanlışlıkla acıldı mesaj attım 2.sını kılıtlesınler dıye üüü :KK43: kesınlıkle super ve detoks olması şok dıyet olmaması en guzelı...valla benım bı arkadasım obez deıl 65 kılo 160 cm ama ayda 2 kez yapmıs 2 hafta arayla 4kılo gıtmıs :) ...ben ayda 1 kez yapıyorum ama rahatlıyor ınsan ınanın :)

ya bişey sorayıom yasemin ben suyu çok içiyorum bide ayran haliyle şişiryo sizlerde de bu şişkinlik oldumu ben akşam patlıcak gibi oldum hani sen demişsin ya hafif hissediyon ben neden şiş hissettim

benimde buün ilk günüm kahvaltı süperdi hele lahana çorbası diyetinden çıkmış biri olarak benim için :))
ilk kase orbamıda içtim, tokum ve çok mutluyum, bu arada 2 lt su içtim bile şimdiden :)))

hadı bakalım ınsallah gıder kılolarrrr :) haberlerını beklıyoruz

ya bişey sorayıom yasemin ben suyu çok içiyorum bide ayran haliyle şişiryo sizlerde de bu şişkinlik oldumu ben akşam patlıcak gibi oldum hani sen demişsin ya hafif hissediyon ben neden şiş hissettim

canımmm evet hafıf hıssedıyosun 2.gunun sonunda yanı dıyet bıtınce sankı bırıken tum abur cubur cıkmıs gıbı...ayran(yogurt) şişkınlık yapar norml oyle hısstemenn..merak etme ...neguzel ben hız su ıcemem..zorla ıcıyorum işkence gıbı....

su içmekten yana bir sıkıntım yok benimde ama ayran şişkinlik yapıyor bendede normal zamanda bile kaldıki gün boyunca içilmesi sonucu daha çok olur sanırım...
adet dönemim biter bitmez deneyeceğim bunuda,artık 69 ları görmek istiyorum,
ramazandan önce...

su içmekten yana bir sıkıntım yok benimde ama ayran şişkinlik yapıyor bendede normal zamanda bile kaldıki gün boyunca içilmesi sonucu daha çok olur sanırım...
adet dönemim biter bitmez deneyeceğim bunuda,artık 69 ları görmek istiyorum,
ramazandan önce...

olsun o şişlık gecıcı sadece 2 gün kalıcı olan gıden kılooo :) kesınlıkle hemen denemelısın emınım cok mutlu olacaksın....

evet bak inanmak çok öenmli bencede bende inanıyorum yarın kilo bildirimimde güzel kilo vermek istiyorum başarılı olursam ramazana girmeden de bi kere yapıcam benimde ramazana kadar hedefim var ama inş olur tatile çıkıcam bide regl gelicek kilo almadna şu ayı atlatmalıyım

ben pazartesi yaptım bu diyeti ve hastanelik oluyordum ertesigünde etkisi sürdü
60 kiloyum ben bütün gün protein yüklemesi sonucunda böbrek kısmımdan tüm sırtıma yayılan şiddetli ağrı ertesi günde sürdü dün çok şükürki daha iyiydim salı günüde bacaklarımda ve kollarımda kırmızı kırmızı lekeler belirdi valla korkudan ödümpatladı bence deneyinb ama kendinizi kötü hissettiğiniz anda bırakın

evet bak inanmak çok öenmli bencede bende inanıyorum yarın kilo bildirimimde güzel kilo vermek istiyorum başarılı olursam ramazana girmeden de bi kere yapıcam benimde ramazana kadar hedefim var ama inş olur tatile çıkıcam bide regl gelicek kilo almadna şu ayı atlatmalıyım

ınsallahhhh...dedıgım gıbı beden kitle ındeksınız kılolu :) cıkıyorsa ayda 2kez yapabılırsınız :)sonucları beklıyorum bende yzacagım...mens.dnemınde en az 1 kg fazlanız olur unutmayalım...yarın bakalım ne olacak :)

ben dünde içtim bugünde ama şimdilik böyle bişeyle şükür karşılaşmamdım sadece dediğim gibi ayranın şişkinliği oluyo

X