Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Burcu Erkek Çocuğu Olanlar Burada Buluşalım mı ?

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
--------------------------------------------------------------------------------

İyi ki Rabbim nasip etmiş de oğlumu bize vermiş .. Bütün dünyamızı doldurdu hayata dair düşüncelerimizi değiştirdi . Birisini doğru yolda , doğru yönde yetiştirmeye çalışmak nasıl bir özveri istiyor tarif bile edemiyorum .. İnsan zaman zaman kendisiyle yüzleşiyor. Canım oğlum herşeyim , durup dururken , O' nu seyrederken , O 'na dua ederken gözlerimi yaşla dolduran bir tanem .. Seni Çok Seviyorum senağlama

Koç burcunun en belirgin özelliği inatçı olması. Oğlum doğduğunda saçları dim dikti . Hala da öyle. şimdi 1,5 yaşında. Yapma dediğim herşeyi yapıyor hemde gözümün içine baka baka.. Elinden istemediğim birşeyi aldığımda kendisini yerden yere atıyor .. :1shok: Merak ediyorum acaba ilerde nasıl bir çocuk olacak. Hep böyle inatçı mı olacak ? Bakalım hayırlısı ..

ayy korktum valla şimdi. Ben çocuğumu koç burcuna denk getirmeye çalışacaktım,eşimde koç ve çok seviyorum onun huylarını.Onun gibi olsun diye koç istiyordum bebişimi ama gözümü korkuttun şimdi çünkü inatçı bir çocuğa tahammül edemem,hiçte sevmem.Ben bidaha düşüneyim bu konuyu en iyisi a.s

cdabag ; belki de büyüdüğü zaman oğlum sakinleşecektir . Koç burcunda tanıdıklarım olmuştu huyları güzel insanlardı hatta hamileyken doğumumu hesapladığımda Koç burcu olacağı için çok ta sevinmiştim .. Yine de başka çocuklarla kıyasladığımda oğlumu daha sakin görüyorum .. Sen bu konuyu yeniden gözden geçir istersen yerimseniben

ayy korktum valla şimdi. Ben çocuğumu koç burcuna denk getirmeye çalışacaktım,eşimde koç ve çok seviyorum onun huylarını.Onun gibi olsun diye koç istiyordum bebişimi ama gözümü korkuttun şimdi çünkü inatçı bir çocuğa tahammül edemem,hiçte sevmem.Ben bidaha düşüneyim bu konuyu en iyisi a.s

canım benim asıl burctan cok yukselen etkiler onu belirtiyim opuyorumnanaktan

benim oğlum değil ama,oğlum gibi gördüğüm yiğenim koç...
felaket zeki bir çocuk,henüz 4 yaşında ama inanılmaz algıları açık bir çocuk :nazar:
ikinci çocuğumuda koça denk getirmeye çalışıcam....

benim büyük oğlum koç borcu anası gibi :)) eşim olamaz bi tane dahamı koç birisinin hakkından gelemeden birde ikincisi oldu diye dertlenmişti .)))

ben bu konuyu açalı aradan ne kadar zaman geçmiş..

yok mu koç burcun da çocuğu olan ??

oğlum mart da 3 yaşını bitirecek hala çok inatçı inanılmaz hareketli ve zeki..

Allah ım onu otururken gördüğüm o kadar nadirdir ki. şimdilerde bana ve arkadaşlarına

vurmaya başladı onunla konuşup bir daha yapmaması gerektiğini anlattım

aslında hareketli ama zararsız bir çocuk oğlum neden böyle huyu değişti anlayamadım.

söz dinlemek istemiyor. sürekli inatçılık ve karşı gelme isteği var.

bakalım büyüdükçe düzelecek mi .

Allah ım onu otururken gördüğüm o kadar nadirdir ki. şimdilerde bana ve arkadaşlarına

aslında hareketli ama zararsız bir çocuk oğlum neden böyle huyu değişti anlayamadım.

Ben henüz koç burcu çocuğum olması için genç sayılırım ama ben bir koçum :KK33: Anne ve babamın benim için yaptıkları tanımların tamamen aynısını yapmışsınız.Evet koç burcu çocukları çok huysuzdur,doyumsuzdur,birşey isteyipte yapmadığınız zaman basar çığlığı ortalığı dağıtır,yerinde duramaz çok hareketlidir,hep kendi isteği olsun ister,siz yap dersiniz yapmaz yapma dersiniz yapar bu kadarda terstir ve inatçıdır.Bende aynen böyle bir çocukmuşum küçükken.. ama büyüdükçe duruldum belkide yükselenimin akrep olmasından kaynaklanıyor bilemem ama ne kadar durulsada o koçun hareketliliği ve inatçılığı hiç bir zaman gitmiyor haberiniz olsun :KK34:

Ben henüz koç burcu çocuğum olması için genç sayılırım ama ben bir koçum :KK33: Anne ve babamın benim için yaptıkları tanımların tamamen aynısını yapmışsınız.Evet koç burcu çocukları çok huysuzdur,doyumsuzdur,birşey isteyipte yapmadığınız zaman basar çığlığı ortalığı dağıtır,yerinde duramaz çok hareketlidir,hep kendi isteği olsun ister,siz yap dersiniz yapmaz yapma dersiniz yapar bu kadarda terstir ve inatçıdır.Bende aynen böyle bir çocukmuşum küçükken.. ama büyüdükçe duruldum belkide yükselenimin akrep olmasından kaynaklanıyor bilemem ama ne kadar durulsada o koçun hareketliliği ve inatçılığı hiç bir zaman gitmiyor haberiniz olsun :KK34:

Ben kız cocugu oldugum halde bende oyleymisim :KK1: Annem benden cok cekmis, hic yerimde durmazmısım, surekli yanımdaki cocuklara vururmusum, annem yapma dedikce yaparmısım, bisey istedigimde aldırmadan cıkmazmısım o yerden eger almazsa kendimi yerlere atar aglarmısım. Beni bir yere goturdugune binpisman edermisim yani. sonradan okula baslayınca durulmusum ama epey degismisim ama 6 yasına kadar anneme cektirmisim cook =) Erkek cocuklarını dusunemiyorum bile coook fena olurlar sanırım =) Ha degismeyen huy olarak hala inatcıyım maalesef ve kafamın dikine giderim. yapma denilen seyleri sevmem daha cok yapasım gelir :KK50:

Son düzenleme:
merhaba sevgili anneler selamlar :) benim oğlum 19 aylık koç burcu :) hiç sözümü dinlemiyor. ne dersem zıttını yapıyor. nasıl dinletecem kendimi bilemiyorum. çok hareketli maaşallah gelişimi de iyi bi sorun yok. AMA BENİ DİNLEMİYORRR :KK43:(( yardım lütfeeennn

Allah nasip ederse inş nisanda bir Koç erkeği dünya ya getireceğim. Anlattığınız gibi inatçı huysuz bir çocuk olursa ne yaparım bilemiyorum. Inşallah babası gibi sakin iyi huylu bir evlat olur.:KK49:

Sevgilim koç burcu
Çocukken ailesine çok çektirmiş
Zeki ama inatçılar
Laf yarıştıramazsın onunla
Sinirlenince aşırı sinirlenir ama sonra kısa sürede sankinleşirler
Benim koç burcu erkeklerde gördüklerim bunlar

Kısacası
Koç burcuyla başedilmez :KK14:
Ben hep koç burcuna denk gelecek cocuk doğurmayacagım derim sevgilimin cocukluk hikayelerini duydukça

Son düzenleme:
Bu nisanda koç burcu bi oğluşum oldu ama abisi terazi olsa da istediğini yapmaduğımızda kendimi yerden yere atıyor yaramazın önde gideni bi gün kendini aşağı atacak diye korkuyorum o derece yaramaz gerçi sezaryenden akrep olacakken terazi oldu 2. Oğlum ise koç ilgiyi üzerine çekiyor ve ağlamıyor onun yerine bizi azarlıyor resmen mamam nerde diye

X