Alkolü bıraktıracak bir bitki yada çözüm bilen varmı

cisem001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
277
1
meraba arkadaşlar bir çok konuya değiniliyo hep faydalanıyoruz benim sorucam şey alkolü bıraktıracak bir bitki bilen arkadaşımız varmı yada yöntem varsa yazarsa çok sevinirim..

Komşumuzun oğlu na yurt dışından getirttikleri birşeylerle bıraktırdılar ama ne olduğunu bilmiyorum.tek bildiğim oğluna gizlice verdiği.sanırım 2 ayda falan bıraktı.şu an tatildeyim 15 gün sonra dönücem o zaman sorarım tam olarak ne olduğunu..

Komşumuzun oğlu na yurt dışından getirttikleri birşeylerle bıraktırdılar ama ne olduğunu bilmiyorum.tek bildiğim oğluna gizlice verdiği.sanırım 2 ayda falan bıraktı.şu an tatildeyim 15 gün sonra dönücem o zaman sorarım tam olarak ne olduğunu..[/QUOTE

tamam canım sağol tatil dönüşü sorup yazarsın teşekkür ederim

arkadaşlar antabus isminde bir ilaç var alkolu bıraktırmak için ama dr danışıpta kullanmanızda fayda var nedeni ise o hapı içiriyorsunuz üzerine alkol alırsa vücutta olumsuz etkilere yol açıyor:1no2:

antabus en son ölümlere yol açtığı için piyasadan toplatıldı diye duymuştum,ama şu an ne durumda bilmiyorum.

antabus en son ölümlere yol açtığı için piyasadan toplatıldı diye duymuştum,ama şu an ne durumda bilmiyorum.

canım henüz piyasada ama eczaneye gelenlere hiç söylemiyorum dr. reçetesi gelirse veriyorum alkolle beraber alındığı zman kalp krizine kdr yol aça biliyor dr tavsiyesiyle kullanılmasını öneririm

canım henüz piyasada ama eczaneye gelenlere hiç söylemiyorum dr. reçetesi gelirse veriyorum alkolle beraber alındığı zman kalp krizine kdr yol aça biliyor dr tavsiyesiyle kullanılmasını öneririm

canım bursada oturan bir teyzeyle yolculuk yapmıştım o söylemişti kardeşi içiyomuş eczaneden bir ilaç aldıklarını söylemişti eczacı yemeklerinekarıştırıp verin demiş ve kısa bi süre sonra içkiyi yavaş yavaş bırakmış ama ilacın adını hatırlayamadı aynı ilaçmıdır bilmem eğer aynı ilaçsa onada yan etki yapmazmıydı acaba.

canım bursada oturan bir teyzeyle yolculuk yapmıştım o söylemişti kardeşi içiyomuş eczaneden bir ilaç aldıklarını söylemişti eczacı yemeklerinekarıştırıp verin demiş ve kısa bi süre sonra içkiyi yavaş yavaş bırakmış ama ilacın adını hatırlayamadı aynı ilaçmıdır bilmem eğer aynı ilaçsa onada yan etki yapmazmıydı acaba.

evt canım aynı ilaç ama herkeste farklı reaksyonlar gösteriyor ben amcamın üzerinde denedim alkolu bıraktı ama hiç haberi olmadı sıcak yemeklere konmuyor ezip ılık yemeklerin içne katıp verdim çok şükür sonuç çok ii oldu arkadaşım babasında denedi adam kusmaktan 3 gün kendine gelemedi korkuttu bizi en iisi dr. tavsiyesiyle kullanmak

evt canım aynı ilaç ama herkeste farklı reaksyonlar gösteriyor ben amcamın üzerinde denedim alkolu bıraktı ama hiç haberi olmadı sıcak yemeklere konmuyor ezip ılık yemeklerin içne katıp verdim çok şükür sonuç çok ii oldu arkadaşım babasında denedi adam kusmaktan 3 gün kendine gelemedi korkuttu bizi en iisi dr. tavsiyesiyle kullanmak

anladım bitanem sağol bakalım inş yan etki fazla yapmaz bi denesinler yan etki yaparsa vermezler

bu kunduz kanı gerçekten işe yarıyor mu? bazen ürününü satmak için burda kullanıcı gibi yorum yapanlar çıkıyor bakın insan hayatı bu önerdiğiniz şey gerçekten işe yarıyorsa samimi iseniz yazın lütfen.

meraba arkadaşlar bir çok konuya değiniliyo hep faydalanıyoruz benim sorucam şey alkolü bıraktıracak bir bitki bilen arkadaşımız varmı yada yöntem varsa yazarsa çok sevinirim..

Bir çare buldunuzmu acaba benim eşim ölümüne içiyor :KK43: çok üzülüyorum bir çare bulduysaniz banada iletirseniz sevinirim ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X