Nişan sizce nişan elbisesi olur mu

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
şekil güzellll,kendi nişanınsa daha renkli bşyler olabilir..ama başka birnin nişanına giyceksennn siyah gayet güzel:)

bence güzel bir elbise değil nişana da uygun deilldaha farklı renkli bir elbise seçebilirsin

hayatım güzel ama bu sanki sen başkasının nişanına giderken giyinmiş gibi olacak buna benzeyen
yakınlarından bayanlardan giyinebilir
daha nişanlık elbisesi gibi al bence
kabarık etekli tarlatanlı alma sakın nişanlık denilince milletin aklına kabarık etekli kıyafetler giriyo.
bence daha dikkat çekici nişanlı kız benim havasında olsun bebeğim

Guzel ama ben siyah tercih etmezdim. Daha gusel bi renk de, modeli daha genc kız edasında olan daha sade ve şık bi elbise de alabilirsin.Siyah olabilir ama gusel farklı renklerde taşları olabilirdi. Sadece siyah oldugu için ağır duruyor. Ayrıca cok kilolu bulmadım, güzel durmuş ama biraz zayıflaman kendini içinde daha iyi hissetmeni sağlayacaktır. Bu elbiseyide giyebilirsin elbette, giyeceksende hiç açık bulmadım öncelikle kesinlikle bolero falan kullanma iyice boğar diye düşünüyorum.Ayakkabı olarak da daha taşlı, parlak gümüş renk de bi ayakkabı ve yine yuksek topuklu olursa daha iyi olucaktır. Hayırlı olsun bu arada. cok guzel gunler bunlar. darısı başıma:))

Bende renkli kıyafet giymeyi sevmeyen özellikle hayatında ilk kez nişanında abiye giymiş biri olarak siyah bir elibise tercih ettim ki iyiki siyahı seçmişim çok rahat oldum üstümede güzel oldu

nişanım evde olduğu için ortamada uydu yani nişanıma gelen herkes beğendi kimsede neden siyah giydin demedi önemli olan senin kendini elbisenin içinde nasıl hissettiğin canım

X