Nişan sizce nişan elbisesi olur mu

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
elbise çok güzel...ama ben mutlu günlerde(kına,nişan,söz vb) yas tutarmış gibi siyah giyme taraftarı değilim...başka rengi yokmu?

ben pek anlayamadım resimden üzerine giyebilseydin daha iyi anlaşılırdır canım.bu arada hayırlı olsun

böyle alta toparlayıcı filan giycem ama ya ben cok renkli sevmiyorum bunun da gögüs kısmı kapatılacak biras üste yedek bolerosu da var

canım senin basenlerin var...göğüs altından bollaşan tarzda renkli bişey al...

nix arkadaşıma katılıyorum canım omuzlarını dar göstermiş basenlerin geniş duruyor.:eek:lmaz:.. başka seçeneğin varsa bak derim ama beğendiysen problem yok..

f7.jpg

f2.JPG

evet elbise hoş ama bence nişan için pek uygun değil birde üzerinde çok hoş durmamış.
bence farklı birşeyler bak.....

hem onun önünü kapatıcaz ve ustune bolero giyecegim, yukardaki modellere vs bolero sırıtır uf yaa cok moralim bozuldu :KK43:

bulamam onlar aldı artık kıyafeti ve geri döndüler yapacagım tek şey zayıflamak bi de belki altına koparlayıcı filan giyersem briaz daha düzelir sanki :KK43:

Son düzenleme:
Canım elbise güzel olmuş.Bir de giydiğin ve fotoğrafta görünen farklı olabiliyor. mesela ben de koydum buraya foto belin kalın olmuş demişlerdi halbuki belim çok ince fotoda öyle görünmüş. Ben beğendim bir de toparlayıcı birşeyler giyersen daha da güzel olur. sadece siyah olmasaydı daha iyi olurdu ama begenmişsin olsun.bu siyah,gelinlik de beyaz olur. güle güle giy çok güzel.

tatlim uzulme hemen..o gun hayirlisiyla insallah senin en mutlu gunun olacak..bugune sirf elbise nedeniyle 1-0 malup baslama hemen..hem seni begenen begenmis elbise bahane zaten...ayrica elbisenin modeli de gercekten cok guzel...neticede goreceli ve herkesin kendi zevki..sade makyaj yapip kirmizi ruj surmeyi unutma..ojelerinde kirmizi olsun..simdiden mutluluklar dilerim..ancak elbisenin yakasinda gordugum kadariyla altin zincir ve siyah parlak taslar var..dore ayakkabi hos olurdu altina..

Son düzenleme:
X