yumurtlama döneminden sonra...

E

elasena

Ziyaretçi
hamile kalinabilirmi?
mesela adetime 5 - 10 gün kala da hamile kalabilirmiyim?
böyle bisey mümkünmü?

Sadece yumurtlama döneminde gebe kalabilirsin canım
Regli olmaya başladığın gün itibari ile 15 ila 19. gün arası olur canım(Eğer 30 günde bir oluyorsan reğli)

Ama kadından kadınada değişir..
Spermlerin 3 gün boyunca canlı kaldığınıda hesapla ve uygun tarihlerde gün aşırı ilişkiye girin..

ınşallah gebe kalırsın sağlıkla alırsın meleğini

Sadece yumurtlama döneminde gebe kalabilirsin canım
Regli olmaya başladığın gün itibari ile 15 ila 19. gün arası olur canım(Eğer 30 günde bir oluyorsan reğli)

Ama kadından kadınada değişir..
Spermlerin 3 gün boyunca canlı kaldığınıda hesapla ve uygun tarihlerde gün aşırı ilişkiye girin..

İnşallah gebe kalırsın sağlıkla alırsın meleğini

canım yumurtlama zamanı kadından kadına değişir bu internetten yapılan hesaplamalar genellikle kadınlarda olan yumurtlama zamanlarıdır. Fakat bu yumurtlama zamanı nadir kadınlarda da olsa adetine yakın dönemde de yumurtluyor olabilirsin. ben bu şekilde duydum yeni hamile kalan bi arkadaşa doktor adetinden hemen önce hamile kalmış olabilirsin demiş

hamile kalinabilirmi?
mesela adetime 5 - 10 gün kala da hamile kalabilirmiyim?
böyle bisey mümkünmü?

her kadında yumurtlama günü değişiktir..benim nadirde olsa adetin 25. günü yumurtamın çatladığı oluyo..(ovulasyon kanamam oluyo ondan biliyom) geç döllenme dedikleride bu işte aslında..hesaplanan adet zamanından hemen önce hamile kalanlar var..idrar bazen kan testlerinde hemen çıkmıyo gebelik o yüzden..sen en iyisi gün aşırı ilişkiye gir..en sağlam yol o

X