Nisan ayında transferi olup gebeliği devam eden arkadaşlar nerdesiniz?

realisttt

sibel&naz
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
2.853
4
44
Arkadaşlar sıkıntılarınızı, neler yaptığınızı, hamileliği nasıl geçirdiğinize dair biraz paylaşıma ne dersiniz? :CüvCüv:

11 nisanda transferim olmuştu çok şükür hamileliğim devam ediyor bebişimin cisiyetide kız

benim de kız:) allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah. yarın üçlü testimiz var. benim ilk üç ay dayanılmaz mide bulantılarım oldu. işe bile gidemedim. tam o geçti bu seferde romatizmal bi rahatsızlığım var (kalça ve bel bölgesinde iltihap) o azdı ve yürüyemiyorum:KK43: gebe olduğum için ilaçlarımı da alamıyorum. daha 4,5 aylık kalan 4,5 ayda daha da karnım büyüyecek ve kilo alıcam ne yapacağımı bilemiyorum. şuan eşim yatağa yatırıp kaldırıyor. iki haftadır işe de gidemiyorum bu gidişle kovacaklar zaten. umarım senin hamilelik daha rahat geçiyordur.

bizim, aralık 2009 anne adaylarımız çabuk dağıldı.benim 17 +4 oldu.kız.lakin 19 gündür kanamam var..tam bulantılarım geçti rahat dönem başladı derken böyle bir sürprizle karşılaştık.plasenta previa varmış.diğer arkadaşlarımız ne yaptı acaba?

bizim, aralık 2009 anne adaylarımız çabuk dağıldı.benim 17 +4 oldu.kız.lakin 19 gündür kanamam var..tam bulantılarım geçti rahat dönem başladı derken böyle bir sürprizle karşılaştık.plasenta previa varmış.diğer arkadaşlarımız ne yaptı acaba?

evet ya herkes nereye gitti anlamadım. benimde 16+5 kız:) ee kanamanın bir sakıncası var mıymış? dr ne önerdi? benim anemi sorunum çıktı haftanın 3 günü serum yiyorum. venofer demir ilacı. ama hiç yükselmiyo anlamadık gitti. herşey bu minik melekleri kucağımıza alabilmek için:ecrin_bebek:

geçmiş olsun canım allah hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin benimde omur ilikten aşağıya platin var bel kemiğimde belimde çok ağrım oluyor kasıklarımdada bazen cok bazen az pek bulantım olmadı 1 ay kadar falan çok şükür ama olsun sayılı gün hepsi gececek allah bebeklerimizle bizleri kavuştursun kucağımıza almayı nasip etsin kımıldıyor çok güzel bir şey benimde 17+4 senin nasıl kımıldıyor mu başladı mı

geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer herkesin kız mı ki çok şaşırdım ne güzel sağlıklı olsunda kız erkek farketmez ama tüp bebekte genelde kız oluyor diye bir söylenti duymuştum seninde tüp bebek mi allahın takdiri gerçi kız verir erkek verir sağlıklı ve hayırlı olsunda inşallah sağlıcakla kucagına alırsın allah uzun ömür versin anneli babalı büyüsün inşallah hepimizinki

X