Taç Percale Nevresim Takımı mı Pamuk Saten mi

saten kesinlikle tavsiye etmem kullanışsız kayıyor ben nevresim takımlarım yatak örtüm taçın hep pamuk saten al yumuşacık hemde

pamuk satenler var daha değişik modeller hesaplıda bir diğer mağazalara baksana derim

taçın jakarlı nevresim takımından almak istiyorum burdaki taç mağazasında jakarlı nevresim yokmuş.taçın sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum renk konusunda karar veremedim.2 renk seçeneği var beyaz ve ekru.kullanan arkadaşlar hangisini önerirsiniz?

nedense bir an benim hiç saten nevresimim olmayacak gibi gelmişti ama oldu simsiyah ama ben çok beğendim beyaz yatak odası takımında güzel duracağına inanıyorum. umarım öyle olur. bayanlar nasıl buldunuz?:kedi::kedi:[/QUOseni iyorum.. bende ilk almaya başladığımda çeyiz nevresim krizleri geçiriyodum.. bi tane bile yok diye :) ama aslında en kolay ve çabuk alınabilecek bi parça:))))

ama sor hala bohçaya konulanlar hariç 1 tane bile almadım:))) alıcam inş:))

nedense bir an benim hiç saten nevresimim olmayacak gibi gelmişti ama oldu simsiyah ama ben çok beğendim beyaz yatak odası takımında güzel duracağına inanıyorum. umarım öyle olur. bayanlar nasıl buldunuz?:kedi::kedi:

Bence çok güzel iyi günlerde kullan. Daha önceden bir yerde görüp beğenmiştim bunu yerimseniben

Ben bugün day in colors un newresim takımını aldım.çeyizimde taç ın uyku setini almıştım.Renkler yıkamadan sonra bi tuhaf oldu.Taç diye tutturmaktansa yeni çıkan markaları da daha uygun ve kaliteli olarak deneyin. Kumaşı mükemmel.Yıkadım renkler taş gibi.ılk yıkamada tersinden yıkayın çok önemli....Dokunması bi harika.55 liraya aldım her yerde 80 den aşağı bişey yok.Tavsiye ederimmm....bide sarevin kampanyalı nevresim takımı 99 liraya 1 alana 1 bedavası var...

Şirinyerde elvan çeyiz diye bir yer var.Tansaşın biraz aşağısında.Eğer o kampanya bitiiyse brillantın 1 alana 1 bedavası varmışOda tanesi 34 tl imiş.Ama nerde bilmiyorum.Tüm mağazaları kapsıyordur sanırım.

Ben bugün day in colors un newresim takımını aldım.çeyizimde taç ın uyku setini almıştım.Renkler yıkamadan sonra bi tuhaf oldu.Taç diye tutturmaktansa yeni çıkan markaları da daha uygun ve kaliteli olarak deneyin. Kumaşı mükemmel.Yıkadım renkler taş gibi.İlk yıkamada tersinden yıkayın çok önemli....Dokunması bi harika.55 liraya aldım her yerde 80 den aşağı bişey yok.Tavsiye ederimmm....bide sarevin kampanyalı nevresim takımı 99 liraya 1 alana 1 bedavası var...

sarev in kampanyası nerde?sarevin kendi mağazalarında mı?

ben 1 tane pamuk saten aldım, 2 tanede percale aldım taç'ın. Percale seriside çok güzel, yumuşacık zaten elini sürdüğünde anlıyorsun, değişik markalarada bak onları da denemiş olursun opuyorumnanaktan

pamuk saten mükemmel ben çok memnunum şuan taç mağazalarında % 50 indirim var. hiç ütü gerekmiyor.renk atmıyor.

kötü alıp bir kaç tane alacağına iyisinden 2 tane al yeterli sonra gene alırsın değişmeli de kulllanırsın hem iyi olur kesinlikle pamuklu saten al derim ben

mrb nevresim takımı alıyorumda pamuk satenler günlğk kullanım için nasıl??? sarevi duydunuz fikriniz var mı, sarevin ve pierre cardnn pamuk satennden sipariş ettim.. onlinesn die yazdım umarım cvp verirsin..

parcela yani poplin 70 ilmektir cm başına pamuklu saten 120 dir cm başına ve pamuk saten 4 e 1 sıklıkta dokunmuştur.....:79:

X