Taç Percale Nevresim Takımı mı Pamuk Saten mi

kedikedi84

Başlangıç:100 Güncel:81 Fark:19 3.hedef:79
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2008
3.023
5.428
Merhaba çeyizime nevresim takımı alacağım Pamuk satenler çok pahalı bu yuzden Taç ın Pecale serisinden nevresim takımı almayı düşünüyorum. Kalite ya da kullanım açısından çok farkı var mı pamuk satenle normal nevresim takımları arasında, fiyat olarak %50 fark var. Percale lar 100YTL Pamuk Satenler 150 den başlıyor. Boşuna para vermek istemem ama iyisi olsun istiyorum.yerimseniben

Ben sadece ilk günler icin bir tane saten nevresim takimi aldim Tac´tan ve acaip kaygan biseydi...kaydirigubbakcemile3

Insanin üzerinden kayip gidiyor ve yaz aylarinda yapilabilecek en büyük hatalarindan bir tanesi...insan pisiyor icinde..sırnaşık şey

Dahada kullanmadim..annem kumascidan Tac´in Pamuklu Saten kumaslarindan alip nevresim diktirdi benim zevkime göre...!

Özel dikimlerden cok memnunum...Onun haricinde nevresim takimlarim Özdilek´ten!

canım hala almadıysan kesinlikle pamuk saten al diyorum.hem pamuklanması geç oluyor hem uyurken yumuşacık rahat ediyorsun.bence fiyatına değiyorhihoyyyt

kötü alıp bir kaç tane alacağına iyisinden 2 tane al yeterli sonra gene alırsın değişmeli de kulllanırsın hem iyi olur kesinlikle pamuklu saten al derim ben

Sateni tavsiye eden biriyle henüz karşılaşmadım..
boşuna masraf bende hep pamuklu aldım çeyize..

Normal saten değil Pamuk Saten sanırım dokuması farklı oluyor ama bende Percale almış bulundum 3 tane. 1 tanede evde vardı,birde gelinlik nevresimim olacak beyaz yeter çeyize 5 tane şimdilk. Daha sonra alacaklarımı Pamuk Saten alırım.

ben pamuk satende percale de almıştım hayatım ikisinden de gayet memnunum pamuk saten normal saen gibi rahatsız etmiyor kutusu falan acaip şık böle kurdeleli falan ben memnunum kulanan biri oarak:)

Canım kesinlikle Taç Percale serisi kumaşları yumuşacık oluyor ben aldım bir kaç tane 2 gün önce ama fiyatı 80 Tl idi iyice fiyat araştırması yapmadan alma arada 20 tl fark var ben evve den aldım taksitle hemde gidip geldikçede bu seriden alıcam,ama bir iki tane de pamuk saten al fiyatlar biraz pahalı ama değiyor diye düşünüyorum ben uniqueart marka almıştım pamuk satenlerimi :1hug:

bayanlar ben de özdilek in birkaç modelini çok beğeniyorum malum fiyatlar yüzünden tereddüt ediyorum.bana tavsiye edebileceğiniz, güzel saten nevresimlik kumaş bulabileceğim yerler var mı.not: ankarada yaşıyorum.benim baktığım bir kaç kumaşçıdaki kumaşların desenleri ne yazık ki çok da güzel değildi.

nedense bir an benim hiç saten nevresimim olmayacak gibi gelmişti ama oldu simsiyah ama ben çok beğendim beyaz yatak odası takımında güzel duracağına inanıyorum. umarım öyle olur. bayanlar nasıl buldunuz?:kedi::kedi:

Eklentiler

• $nevresim.jpg
    $nevresim.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 111
canım nevresimin çok güzelll. ben de bunu beğenmiştim alacaktım ama nişanlım yatak odası kahve olsun deyince almadım. güle güle kullan inşallahopuyorumnanaktan

benim nevresim takımlarımın hepsi taç ve days in colours ın pamuk saten nevresimlerinden ama ben hiç memnun kalmadım çünkü hepsi de bitlendi.sadece bi tanesi ranforce denilen seriden.bi tek ondan memnunum.buradan okuduğum kadarıyla herkes pamuk satenlerden çok memnun olduğunu söylüyor.acaba yıkama hatası falan mı yaptım ben acaba diye düşünmeye başladım şimdi hepsi de hatalı olamayacağına göre!dünyanın da parasını vermiştim oysa :KK43: saten takım ben almadım kullananlar yazın yakıyor kışın üşütüyor dediler bende almadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
nedense bir an benim hiç saten nevresimim olmayacak gibi gelmişti ama oldu simsiyah ama ben çok beğendim beyaz yatak odası takımında güzel duracağına inanıyorum. umarım öyle olur. bayanlar nasıl buldunuz?:kedi::kedi:

bendede bunun beyazı var canım çok beğenerek almıştım

canım ben pamuklu satenimi 130'a, Percale olanı da 75'e aldım Taç'tan.Resim ekleyebilsem ekleyeceğim ama 100 mesaj kotası dolsun öyle :)

ben de haftasonu aldım taçta indirim varmış
ranforce nevresim takımını 55, pamuklu saten takımını 80 dedi toplamda 125e indizemuszemus
bi tane de taçın uyku setini aldım 145 e mesaj sayım 100ü geçmediği için resim koyamıyorum malesef kızlar

Son düzenleme:
Bende evde Linensin pamuk saten nevresim takımını kullanıyorum çok memnunum yumuşacık hemde deseni harika ilk başta tereddütte kaldım saten deyince satıcı yok istemem dedim ama bu bildiğiniz saten değil çok ince pamuk ipliğinden dokunduğu için saten deniliyor dedi. Tafsiye ederim.

X