Sivilceli Ciltler sivilce desem sivilce diil :/ yardımm!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

aysegul_trz

baLböceGi
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
126
0
selam kızlar yüzümde 5 yıl önceden kalma sivilce izleri var hemde kocamann ve o bölgede sürekli sivilce çıkıo geçio tekrar çıkıo yanaklarımda var yalnızca hem kızarık hem iz ne oldugu belirsiz ne yaptıysam geçmedi fikir verin bana mafoldumben

Bende de var onlardan, sürekli kırmızı değil ama çok silik de olsa bir izi kalıyo, sonra sıkıntılı dönemlerimde yine çıkıyolar aynı yerde kocaman, nedir ben de bilmiyorum:umursamaz:

geçmiş olsun cnm :teselli: benim de vardı çok az ama maske yapınca azaldılar maskeye devam ediyorum hala işte maskenin tarifi:
1 tatlı kaşığı kurumaya
1 aspirin (ezilmiş)
1 çay kaşığı oksijenli suyu karıştır sür 30 dk bekle yıka bunu 1 hafta boyunca her gün yap bu arada maske çok iğrenç kokuyo o yüzden maskenin üstüne streç film koy istersen kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun cnm :teselli: benim de vardı çok az ama maske yapınca azaldılar maskeye devam ediyorum hala işte maskenin tarifi:
1 tatlı kaşığı kurumaya
1 aspirin (ezilmiş)
1 çay kaşığı oksijenli suyu karıştır sür 30 dk bekle yıka bunu 1 hafta boyunca her gün yap bu arada maske çok iğrenç kokuyo o yüzden maskenin üstüne streç film koy istersen kaydirigubbakcemile3

kurumayanın bi yan etkisi var mıdır ki sende işe yaradımı cnm çok saol bu arada opuyorumnanaktan

X